Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możesz trafić pod skrzydła jednego z tych trenerów: Klopp Guardiola i Mourinho, kogo wybierasz?
0
@mekston szczerze się przyznam że o o u Gujanach pomyślałem
1
@mekston ja będę wiedział
0
Jaki trener jest najgorszym taktykiem?
1
@ArterkHD by tu wspieramy Nadala na rambli
1
Jeśli chodzi o goat debate w tenisie to są w niej Rafael i Nadal
1
@barcelonaLM dlatego Rafa jest goatem a Novak ma problem
0
@tadzik447 to trzeba takiego którego się nie lubi
0
Kto jest najlepszym, a kto najgorszym dryblerem w historii piłki nożnej? Nie bierzemy Portugalczyków pod uwagę.
2
@agaFCB ogólnie najgorsze w posiadaniu dziewczyny jest że trzeba z nią rozmawiać. Dobrze, że nie umiem po portugalsku
0
Nie ma to jak, jak podrywasz trochę grubszą dziewczynę w klubie i nagle jej ładna koleżanka mówi, że ona nie jest tobą zainteresowana
0
@mekston Romario Fernandinho Ronaldinho Ronaldo Rivaldo Eusebio Quaresma Neymar. Sprawa jest prosta
0
Czemu portugalsko-języczne kobiety rodzą najlepszych piłkarzy?
1
@Martwy Mnie nie, ale mojego syna już tak
0
Jaka szkółka piłkarska w Europie najlepsza?
0
Od ilu miesięcy można trenować piłkę nożną?
0
Jako który byłeś wybierany do drużyny na wf?
0
@FcPortoFan1999 Mój goat De Minaur lepszy
0
De Zerbi masakruje Flicka
1
Ech te Półki to.... Już 10 minut temu napisałem, nadal brak odpowiedzi. Szkoda było tracić czas
0
KFC czy McDonald's, które miejsce lepsze na oświadczyny?
0
Czy Gyokeres jest najlepszym napastnikiem na świecie? @FcPortoFan1999
0
Kto jest twoim ulubionym politykiem?
1
@barcelonaLM chyba trza tak zrobić. W parlamentarnych na lewicę głosowałem, bo Rambla poleciła, to był błąd
0
Nie wiem na kogo głosować w samorządowych, poleć jakiegoś kandydata
0
@FcPortoFan1999 w lidze mistrzów, drużyna którą trenować będzie Cristiano
0
@FcPortoFan1999 Mój syn zagra kiedyś przeciwko twojemu klubowi
0
@HypeR The Rock lepszy
0
Jakie piłkarza nie lubisz najbardziej?
0
Wow karny ale fajnie