Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 jak tam forma w Porto? Wygrają mecza?
0
Czy Dimarco jest najlepszy na świecie w tym co robi?
1
@macio_944 ech chyba jako jedyny na tej stronie stoję po jego stronie :(
0
@macio_944 wspomnij o Cristiano Macieju
0
@LM10GOAT nie można jednak zapominać o noodle hair Ronaldo, też był dobry
0
Jakie są lepsze wersję piłkarza niż Cristiano 07/08?
1
Może rację mają że ten Haaland jest above average. @mekston
0
Kane czy Haaland, który z tych napastników jest lepszym piłkarzem?
0
Ale człowiek musi się wściekać na ten mecz
0
Czemu ludzie w długich, luźnych spodenkach są zawsze największymi pakierami na siłowni?
1
Ramos czy Puyol, kto z tych piłkarzy jest lepszym obrońcą?
0
@LM10GOAT gość chyba psychologię skończył, to wiele wyjasnia
0
@Herato Hernandez Theo
0
@FcPortoFan1999 ja lubię Huberta
2
I to jest właśnie ta słynna liga Negreiry @mekston
3
Jeśli chodzi o f1 to zwycięstwo w tym sezonie będą walczyć Max i Verstappen. @mekston
0
@P33ck Nie no @mekston trzym mnie, posprzedawalem wszystkich żeby bana nie dostać i jeszcze piszą że ktoś lepszy od Nadala
0
@FcPortoFan1999 ale gra tam Porto i chyba Gyokeres goat ligi
0
@FcPortoFan1999 czy Szwed jest najlepszym piłkarzem w lidze twojego ulubionego zespołu?
0
@FcPortoFan1999 stawu skokowego
0
@FcPortoFan1999 Dla Carlitosa może być źle jak Rune wejdzie na wyższy poziom, albo jak Zverev wyleczy kontuzje
0
Alcaraz może i ma słabszy okres, ale wciąż jest dużo lepszym graczem niż Sinner
0
@FcPortoFan1999 Niespodzianka to że w ogóle grał w tym finale. Szkoda Zvereva
0
@mekston No Mekston tyle punktów to ciężko byłoby im odrobić, moim zdaniem na koniec będzie 2 pkt różnicy nie wiem na czyją korzyść
1
@MesQueUnClub96 ich problem jest taki że nie potrafią grać
0
@Pawlak1992 ja wolę na ciepło z herbatem. Ale ogólnie bez niż z cola, jak nie za duża ilość
1
Bayern chyba zaraz przegra bundeslige
0
W końcu Drew traktowany jest tak jak powinien
0
Out of Time, so say goodbye. What is yours nie is mine. Uwielbiam Ortona, ale Drew musi to wziąć i dostać w końcu swój moment przed pełną publicznością.
2
@July_6_BcN Niestety w obliczu bana zapomina się o zasadach i trzeba sprzedawać wszystkich nawet @mekston Niestety koniec również kontrowersyjnych pytań :(