1

Wesołych Świąt Panowie! :D Coś czuję że nasza kochana Barca dzisiaj pięknie zagra :D

6

Real gra o 12, nie wychodźcie z domu bo Ronaldo będzie padał, mówie to w trosce o wasze zdrowie :D

0

"Myślę że Neymar nie może zostać nowym królem futbolu,nowym Pele,Moi rodzice już zamknęli fabrykę" -Pele

2

Cuadrado to jest do ławy przyklejony więc ocenić to możemy jego styl siedzenia na ławce

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

9

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

0

Jak ten Rolnik skoczy to Ronaldo się utopi :D

0

po 90 minutach :D 1-4

1

"Trzech najlepszych piłkarzy świata?
- Messi.
- Kontuzjowany Messi.
- Ronaldo."

3

Drodzy użytkownicy, oraz droga Redakcjo, życzę wam zdrowych, spokojnych świąt,smacznego jajka, mokrego dyngusa, bardzo oryginalnie XDD

0

Komentarz usunięty

2

Nie wiedziałem że Jan Paweł II był Socio Barcy

3

Komentarz usunięty

0

Porto chce Douglasa, chyba daty pomylili :D

0

Ilu z nas pamięta co wydarzyło się 10 lat temu? Na jak długo Jan Paweł II zapadnie w naszej pamięci? Kto jeszcze pamięta ten cytat:„Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą”. Te słowa Jana Pawła II, zapalonego kibica piłkarskiego oddają to, czym we współczesnym świecie jest futbol.

0

Według COPE Barça spodziewa się, że Leo zagra w niedzielę z Celtą.

0

https://vine.co/v/OLLrbWdK5uX trzech najlepszych według Aguero :D

1

Komentarz usunięty

2

0

Co sądzicie o tym żeby ta czcionka pozostała na stałe? :D

0

Komentarz usunięty

0

to jemu trzeba będzie wszystko tłumaczyć :D

1

bierzmy Piszczka, przynajmnij będą mecze w TVP1 xd

0

Pamiętacie jeszcze o Pinto i o jego wyjściach z bramki? :D http://gfycat.com/insecurepleasantabyssiniancat

1

no co ty, nie wpadliśmy na to, dobry jestes

1

Kolor ku czci Ronaldo, zaraz przylecą jego fani nam dziękować,wspomnicie moje słowa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?