Przemek789
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
Limanowa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wesołych Świąt Panowie! :D Coś czuję że nasza kochana Barca dzisiaj pięknie zagra :D
0
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xta1/v/t1.0-9/11133832_699875560122768_631228342703580096_n.jpg?oh=370aed69f7edda6d95fa6facbc84766e&oe=55A9AAB9&__gda__=1438426503_5bc1b08bc88190d0fd30f4c035120d53 także tego
6
Real gra o 12, nie wychodźcie z domu bo Ronaldo będzie padał, mówie to w trosce o wasze zdrowie :D
0
"Myślę że Neymar nie może zostać nowym królem futbolu,nowym Pele,Moi rodzice już zamknęli fabrykę" -Pele
2
Cuadrado to jest do ławy przyklejony więc ocenić to możemy jego styl siedzenia na ławce
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
9
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
http://fangol.pl/view/93541/piekna-solowa-akcja?autoplay Mourinho płakał jak oglądał :D
0
Jak ten Rolnik skoczy to Ronaldo się utopi :D
0
po 90 minutach :D 1-4
1
"Trzech najlepszych piłkarzy świata?
- Messi.
- Kontuzjowany Messi.
- Ronaldo."
3
Drodzy użytkownicy, oraz droga Redakcjo, życzę wam zdrowych, spokojnych świąt,smacznego jajka, mokrego dyngusa, bardzo oryginalnie XDD
0
Komentarz usunięty
2
Nie wiedziałem że Jan Paweł II był Socio Barcy
3
Komentarz usunięty
0
Porto chce Douglasa, chyba daty pomylili :D
0
Ilu z nas pamięta co wydarzyło się 10 lat temu? Na jak długo Jan Paweł II zapadnie w naszej pamięci? Kto jeszcze pamięta ten cytat:„Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą”. Te słowa Jana Pawła II, zapalonego kibica piłkarskiego oddają to, czym we współczesnym świecie jest futbol.
0
Według COPE Barça spodziewa się, że Leo zagra w niedzielę z Celtą.
0
https://vine.co/v/OLLrbWdK5uX trzech najlepszych według Aguero :D
1
Komentarz usunięty
2
http://gfycat.com/insecurepleasantabyssiniancat tego nie da sie zapomniec :D
0
Co sądzicie o tym żeby ta czcionka pozostała na stałe? :D
0
Komentarz usunięty
0
to jemu trzeba będzie wszystko tłumaczyć :D
1
bierzmy Piszczka, przynajmnij będą mecze w TVP1 xd
0
Pamiętacie jeszcze o Pinto i o jego wyjściach z bramki? :D http://gfycat.com/insecurepleasantabyssiniancat
1
no co ty, nie wpadliśmy na to, dobry jestes
1
Kolor ku czci Ronaldo, zaraz przylecą jego fani nam dziękować,wspomnicie moje słowa :D