Przemek789
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
Limanowa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze że nie zmieniają avatarów bo kiedyś już tak było :D
0
mokra sprawa...
2
Droga redakcjo, ta czcionka jest bardzo fajna, co sądzicie o pozostawieniu jej na stałe? :D
10
Różowe tło- Ronaldo lubi to :D
0
Ty jesteś żałosny. i nie pyskuj bo Cie dojedziemy z kolegami z piaskownicy.
0
ich religijność ich sprawa. zajmij się swoją religijnością i wyjazd stąd, najlepiej do spowiedzi
0
http://fangol.pl/view/93055/cr7-ma-na-glowie-byka haha
0
Michał Żyro: 109 meczy w Barwach Legii,goli:18
Leo Messi: 0 meczy w Barwach Legii,goli:0
Żyro>Messi
Żyro po złotą piłkę :D
9
Komentarz usunięty
1
Barça chce ściągnąć wysokiego napastnika. Numerem 1 na liście jest Llorente, który może dołączyć w pakiecie z Pogbą.Cena? 12 mln euro
0
http://fangol.pl/view/92747/w-arsenalu-bez-zmian haha
0
Suarez gra jutro mecz w Anglii :D z jakiejś tam okazji czy coś :D mecz gwiazd liverpoolu bodajże
2
https://pbs.twimg.com/media/CBMi730U8AE9_Tq.jpg Takie stroje byłyby fajne :D
0
Pozostanie Legendą klubu, ale daleko mu do Puyola. Z całym szacunkiem, Generale - armii się nie zmienia.
2
Takie dni też następują, nie mówimy do widzenia tylko do zobaczenia Xavi! VEB
1
Szejkowie kupują sobie puchary, to nie ma sensu, gdzie jest pasja? teraz wszystko dla pieniędzy..
0
powodzenia Legendo
10
Fajnie byłoby gdyby teraz Xavi podniósł wszystkie trzy puchary :D to byłoby piękne
1
Odejscie Xaviego to koniec pewnej epoki.
6
Aż mi się płakać chciało gdy to przeczytałem..
0
Zastanawiam się co byśmy robili jakby nie było tej strony,brawa dla redakcji za tą strone, za te artykuły, za wszystko
1
Jak dla mnie ta strona jest najlepsza, dla Ciebie nie musi.
3
Czytałeś tylko tytuł? mam rację?
1
Nagłówek 2/10
7
0
Xavi 751 meczów i 84 gole :D
0
AS: West Ham nie zdecyduje się na wykorzystanie opcji zakupu Aleksa Songa. Kameruńczyk latem wróci do Barcelony.
0
Xavi to więcej niż piłkarz, więcej niż legenda :D
0
Xavi zrobił wiele dla Barcelony, ale ja marzę żeby został trenerem Barcelony razem z Iniestą i Puyolem ;c
2
Poza tematem, ale naprawdę szokujące:
Do katastrofy samolotu linii Germanwings, który we wtorek rozbił się we francuskich Alpach, najprawdopodobniej rozmyślnie doprowadził drugi pilot - wynika z ustaleń śledztwa, przekazanych w czwartek przez prokuraturę w Marsylii.
- Intencją drugiego pilota było zniszczenie samolotu - powiedział prokurator Brice Robin.
Drugi pilot tuż przed katastrofą przebywał sam w kokpicie. Kapitan przekazał mu kontrolę nad maszyną, wychodząc do toalety. Nie zdołał potem wrócić do kokpitu, ponieważ drugi pilot uniemożliwił mu otwarcie drzwi. Według Robina drzwi do kokpitu można było zablokować tylko ręcznie.
Andreas Lubitz świadomie zaczął obniżać wysokość lotu i odmówił otwarcia drzwi do kabiny. Według prokuratora był przytomny do chwili uderzenia samolotu o ziemię i sam rozpoczął manewr obniżania wysokości. Nie reagował na wezwania kontroli obszaru powietrznego. Nie nadał sygnału "mayday". Nie powiedział ani słowa, od kiedy kapitan wyszedł z kokpitu. Nic nie wiadomo na razie o motywach, jakimi się kierował.
- To oczywiste, że drugi pilot wykorzystał nieobecność kapitana. Czy mógł wiedzieć, że wyjdzie on (z kokpitu)? Za wcześnie jeszcze, żeby to stwierdzić - powiedział Brice.
Z nagrania zarejestrowanego przez czarną skrzynkę Airbusa A320 wynika, że pasażerowie dopiero w ostatniej chwili zorientowali się, że dojdzie do katastrofy, bo ich krzyki rozległy się tuż przed rozbiciem się maszyny.
- Ich śmierć była natychmiastowa - powiedział prokurator Robin. Zaakcentował, że nie znaleziono podstaw, by katastrofę uznać za akt terroryzmu i odmówił odpowiedzi na pytanie o wyznanie drugiego pilota. - Nie sądzę, byśmy powinni się tym zajmować - powiedział.