Przemek789
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2013
Limanowa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zabił tylu ludzi, jak tak można? tego nie da sie zrozumieć
0
http://fangol.pl/view/92512/villa-wroci-do-reprezentacji miły gest Del Bosque :D
14
0
50/50 jakoś tak :D
0
czyli nie musisz w kolejkach do lekarza stać :D powinieneś podziękować temu koledze :D zaoszczędzisz dużo dużo czasuu
0
to nie było śmieszne tylko żałosne,bez pozdrowień
0
Bartomeu rozmawiał wczoraj z zawodnikami Barçy, którzy powiedzieli mu, że najlepszą opcją byłby finał na Camp Nou.
1
Athletic gospodarzem na camp nou, a ja myślałem że Zubi to idiota ;o
0
http://fangol.pl/view/92413/logika-wladz-la-liga haha, już nie mają sie czego chwycić to sytuacji sprzed lat :D
25
de Boer: Ronaldo jest Kim Kardashian piłki nożnej. Zależy mu tylko na tym, aby jego tyłek dobrze wyglądał na zdjęciach i aby był popularny.
0
http://fangol.pl/view/92416/menu-pilkarzy-barcy
34
Haha! Athletic będzie gospodarzem meczu na Camp Nou i - czysto teoretycznie - będzie miał prawo do użycia szatni Barçy. :)
0
Wolałbym chociaz raz wystąpic w koszulce Barcy niż miec taką żonę xD
1
Vermaelen wraca do zdrowia, chciałbym żeby zamknął usta wszystkim hejterom..
15
http://fangol.pl/view/92404/neymar-i-marcelo-po-el-clasico
0
Komentarz usunięty
11
W united mu nie idzie dobrze, ale styl w jakim wkręcał naszą obronę w poprzednim sezonie to brak słów :D
0
wody na camp nou nie ma więc mógł upadać :D
15
Kolego, uwielbiam Cie za niektóre komentarze :D
1
2
https://www.facebook.com/FangolPl/photos/a.143659642424328.3450.142175459239413/311699148953709/?type=1&theater lepiej niż Ronaldo :D
2
Perez już dzwoni po niego
1
Pomyślcie teraz że Ci Katalończycy i inni ludzie którzy zginęli przylecieli tylko i wyłącznie na mecz Barcelony, Jednego dnia radośni,drugiego już sztywni, niestety, takie jest życie, tak bardzo kruche...
28
Jak tak można? ciekawe czy jakby im zginął ktoś bliski to by sie cieszyli.
5
Współczuje rodzinom ofiar tej katastrofy, wielu ojców i matek zginęło :c biedne dzieci..
5
Leo Messi 75 bramek w LM, City bramek 47... :D
0
Gerard Pique"Nigdy wcześniej nie widziałem takiej relacji jaką ma Messi Suarez i Neymar.To coś niesamowitego!" :D
3
https://pbs.twimg.com/media/CA3tAP6UQAAN9r-.png brakuje mu Iriny? :D
1
He he he herbata mi stygnie
0
Ja mam skromne 147 tylko :c