3

@Criss18Barca Bayern to w tej swojej śmiesznej lidze nie ma z kim przegrać. My gramy derby mając 6 punktów nad Realem i bezpośredni mecz przed sobą.

3

Kurwa szkoda, że ostatnio nie pilnowali tak kartek dla Koke

0

@Tigermaus Nie licząc Casino Royale, to zdecydowanie najlepszy film z Craigiem w roli Bonda.

2

@adi7adi8 Akurat Pedri to musi się rozegrać, bo ostatnio po tej kontuzji nie jest sobą.

0

@kejdzi Jakbym był w Realu, to tak. Jak w City, to nie.

0

@Czyhrynski W sezonie 15/16 to o jakiej kompromitacji mówimy, skoro dwumecz był wyrównany? W sezonie 20/21 byliśmy bardzo słabi i wynik z PSG nikogo nie dziwil. W sezonie 23/24 PSG było zdecydowanym faworytem, a mimo wszystko powalczyliśmy i naoedzilismy im stracha. Rok temu mieliśmy świetną kampanie w LM, ale zabraklo szczescia.. Przegrany dwumecz nie równa się kompromitacji. Skompromitowaliśmy się z Romą, na Anfield, czy Bayernem, ale napewno nie rok temu.

2

@KamQiX My w tej edycji mamy problem Slavie, Club Brugee, czy Eintracht zrobic na miękko.

0

@Encore Szczerze mówiąc wierze w scenariusz, w którym Max zawija się z Formuły 1. Nie siedzą mu te nowe samochody, Red-Bull nie ma szans na walkę z czołówką. On jest człowiekiem tej stajni i widać, że kieruje się sympatią do zespołu, bo jakby chciał, to już jeździłby w Mercedesie, a jednak zdecydował się zostać. Do tego urodziło mu się dziecko, co może mieć wpływ na to, że będzie chciał więcej czasu poświęcić rodzinie. Zawsze sprawiał wrażenie człowieka, który ma wywalone w rekordy i statystyki, a swoje w F1 już zrobił.

2

W rewanżu można odpalać wrotki. Nic nie mamy do stracenia. Niech się dzieję

1

@July_6_BcN Na całe szczęście u mnie w tyrce też brak madryciaków. Jutro lecimy z podniesioną głową. Ten dwumecz się jeszcze nie skończył

2

@EzioAuditoreDF @July_6_BcN Napijcie się piwka na uspokojenie.

2

@Encore Największy upgrade mają na lawce trenerskiej. Lucho to pierwszy trener od Blanca, który naprawde poukładał PSG.

1

Nie no trzeba się napić piwka

0

Żeby mi tu Gavi przetrwał cały do końca meczu...

0

Misja na drugą połowę, to przede wszystkim nie stracić więcej bramek. Nawet przy porażce 1:0 dziś, jesteśmy w stanie powalczyć w Madrycie.

0

@esem91 Przecież my nie możemy się otworzyć. Przede wszystkim nie stracić teraz kolejnej bramki. Nawet przy porażce 1:0 dziś, możemy powalczyć na Metropolitano

5

Z Raphinhą na boisku wierzyłbym, że my tu jeszcze dziś powalczymy. Brakuje lidera z jajami

28

Pomarańczowy nawet świata nie potrafi skończyć porządnie. Zawiodłem się i znowu trzeba iść do roboty...

13

6 porażek w 19 meczach. Arbeloa przegrywa praktycznie co trzeci mecz. Wstyd dla Guardioli, że poległ w starciu z tym pachołem

0

@FabianekMrozek Jak mógł stracić coś czego nigdy nie mial?

2

@szela1899 Wylew Neuera w tym meczu jest pewny jak śmierć. Kurs 1.01

2

Jak ma rzucać tymi atomówkami, to niech rzuca. Nie będzie trzeba się dłużej męczyć

1

@LAMC_10 Putin to człowiek wywodzący się ze sluzb. Były oficer KGB, zimny, wyrachowany i przebiegly sukinsyn. Wiele można o nim powiedzieć, ale napewno nie to, że jest idiotą.

0

@Ilka Dopiero co zlalismy ich 3:0 u siebie i wygraliśmy 2:1 na ich stadionie. Jesteśmy faworytem tego dwumeczu, ale coś mi się wydaje, że łatwo nie będzie. Szykuje się epicka wojna

0

@dzefrej234 Powiem więcej - mało brakło, a wygralibyśmy wtedy Ligę bez porażki xd

3

@michal26 Kto Ci da 40 milionów za gościa, który ma potężny problem mentalny? Z Araujo pieniądze są już utopione i będziemy mu płacić do końca kontraktu. Ewentualnie jakieś wypożyczenia wchodzą w grę.

1

@Luciano99 Nawet bym Cię nie podejrzewał o bycie trzeźwym

2

Dokladnie 18 lat temu, Pan Kierowca Robert Kubica zdobył swoje pierwsze i jedyne Pole Position w karierze, wygrywając kwalifikacje przed GP Bahrajnu. Wyscig ukończył na 3 miejscu.


0

@Gitarkafcb Bez przesady. Simeone chociaż nie jest czarny i nigdy nie grał dla Realu

1

@urbipl To jest właśnie cała magia suchej statystki, bo jak się patrzy podczas meczu na wszystkich z tej listy, to ten "najlepszy" rusza się właśnie jak emeryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?