1

@michal26 No Kamil dobre skoki dzis dał. Do Pawła Wąska też nie mam zastrzeżeń bo dobrze wypadł jak na niego. Żyła, a zwłaszcza Kubacki za słabo dziś, żeby myśleć o jakimś sukcesie, ale konkurs konkursowi nierówny. Mogą być jakieś upadki, dyskwalifikacje, zmienne warunki. Odrobina farta i wszystko się może zdarzyć.

4

@Alemany_presidente Jak spadną do Tercera Division to powodzenia z rozwijaniem tych talentów dla pierwszej drużyny. Żeby się rozwijać to chłopaki muszą grać na trochę wyższym poziomie, dlatego fajnie byłoby jakby grali ligę wyżej.

0

@michal26 No mogłoby się jakimś cudem udać im ten medal wywalczyć, ale będzie ciężko.

2

@Popitek12 I jeszcze Mistrzostwo Świata w lotach

0

To pewnie ostatnie Igrzyska Kamila. Ten medal byłby pięknym ukoronowaniem jego kariery. Boli to na pewno, zwłaszcza, że to 4 miejsce...

14

Ryoyu skacze w swojej lidze

9

Fettner to chyba jeszcze nigdy aż tak dobrze nie skakał

2

@Herato Strzeli z 15 do końca sezonu na spokojnie, ale co potem? United jest cienkie i nie ma gwarancji gry w LM w przyszłym roku. Do Realu go Perez nie weźmie bo w lato będzie miał zapewne nową gwiazdeczkę i stary Ronaldo mu niepotrzebny. Do PSG moim zdaniem nie pójdzie. W Europie zostaje mu chyba tylko gra w United, albo powrót do Sportingu.

1

@Tomo1989 Jak nie nasi, to mam nadzieję, że Sadrejew i Fettner zdobędą medale.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kidd Typowy polski ligowiec, który jeszcze dobrze w ekstraklasie nie błysnął, a już za granicę się porywa, bo agent mu w głowie namieszał. Teraz czas na powrót do Polski, rok/dwa na odbudowanie i kolejna próba za granicą.

3

@Sau_Ron Jak dla mnie Pedri, o ile ominą go kontuzje.

0

@Worny Ter Stegen albo Alves.

61

Coutinho po 3 meczach w Premier Legaue ma lepsze liczby niż Sancho, Havertz czy Werner i takie same jak Grealish. Anglia to po prostu jego miejsce i niech się chłopak odbuduje, bo z chęcią poogladalbym jeszcze takiego Cou, prezentującego się jak w Liverpoolu. Dobry ruch dla Aston Villi i dla nas, bo rosną szanse, że ktoś z PL się na niego skusi.

3

@mindbender84 Messi to był tak kopany i wycinany przez białych, że za każdym razem jak leżał to się bałem, czy mu aby przypadkiem nóg nie połamali.

1

@Sau_Ron Od najsłabszego zacznę: Barella, Evra, Bernardo, Yaya Toure, David Silva, Eto'o, De Bruyne, Neymar, Lewandowski, Suarez.

0

@Encore Mają rozmach

0

@mekston Jemu jeszcze nie sprzedają

6

@Sysia11 Problem w tym, że niestety sporo osób po takim zakazie lub odebraniu uprawnień jeździ sobie po prostu bez nich.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kusco15 Asensio czyli najlepsza lewa noga w La Liga w drodze po Złotego Balona?

3

@Herato Dani Alves bezdyskusyjnie.

14

Może by tak poczekać i zobaczyć co Pena zaprezentuje w Galacie do końca sezonu?

2

@Azacca Jak zagramy na takim samym poziomie jak z Atletico to mamy szansę ograć każdego w tej Lidze Europy.

0

@puyol_presidend5 Widziałem i jeździłem. Ładnie się prezentuje, ale to nie dla mnie.

0

@puyol_presidend5 Jeżdżę starym jak świat Volvo V70 i w życiu bym się na sedana, czy kabrio nie przesiadl.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Ohooo coś za dobrze się układało ostatnio w tej Barcelonie.

7

@tobiasson92 Kto by się spodziewał?

3

@barcelonaLM A no temu, że nasze dziewczyny skaczą po 30 metrów krócej od czołówki. Metr na tej skoczni to 2 punkty. Nie da się czegoś takiego odrobić. Kobieca kadra nie istnieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?