Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
31 lat t dużo,zwłaszcza,że kosztowałby 25-30 mln euro. Według mnie lepiej się porządnie szarpnąć i wymienić Alexisa Sancheza za Paula Pogbe.
0
Bardzo głupi pomysł. On z Iniestą powinni być pierwszoplanowymi postaciami POMOCY w następnym sezonie, a w walce o 1.skład bardzo chciałbym widzieć Paula Pogbe (kto wie,może....) i Rafinhe.
1
Odszedł, bo nie dostawał szans na grę, a teraz miałby wrócić i znowu siedzieć na ławce ? Byłby idiotą roku.
0
Ale w Romie chciał On wprowadzić tiki-takę , co nie do końca odpowiadało piłkarzom.
0
Serie A nie oglądam , ale w 38 kolejkach Roma straciła tylko 25 bramek, a to o czymś świadczy.
0
Kretynizm.
0
Mehdi Benatia za 25 mln, do niego Inigo Martinez za 15 mln i byłoby super. W końcu na stoperze graliby sami stoperzy, a nie wynalazki.
0
To dobrze. 40 mln kosztowaliby Mehdi Benatia i Inigo Martinez.
0
19 lat i 36 mln euro ? Ja już wolę Luiza za 25 mln i dawać szansę stoperom z rezerwy.
0
To śmieszne. 25 mln kosztowałby Luiz, Benatia itp.
8
Najlepszy wybór na bramkarza numer 2, a pieniądze przeznaczyć na zawodników z pola.
0
Ma jeszcze mnóstwo czasu. Nie jeden Mundial przed nim.
0
Vidal już za chwilę kończy 27 lat, a kosztowałby niewiele mniej od Pogby.
0
Niech przechodzi do Juve w zamian za Pogbe.
0
Następca Busquetsa młodszy o 3 miesiące. Interesująca koncepcja.
2
Pomocniko-obrońca już raczej klepnięty (tj. Luiz) więc lepiej dokupić stricte stopera.
0
Ale się wkur****m jak się dowiedziałem o porażce Atletico i remisie Realu. Barca byłaby zależna od siebie, a tak znowu trzeba liczyć na czyjeś potknięcia.
0
Tak samo mówił Ilarramendi żeby po pół roku przenieść się do Realu.
1
Gdyby tak było pod koniec sezonu między Realem a Atletico ja przyznałbym tytuł Barcelonie. :D
1
Ja bym się zainteresował innym napastnikiem Chelsea, mianowicie Demba Ba.
0
Dziękuję bardzo.
0
Dzięki za odpowiedzi ,no ale zdecydujcie się :)
0
Pytanie mam do Was: Czy w Hiszpanii w przypadku takiej samej ilości punktów o mistrzostwie decyduje bilans bramek czy meczów bezpośrednich ?
0
Czy ja wiem , czy Fabregas jest taki utytułowany...
0
Prawda, niestety. 32 lata, a może nawet 35...
0
Już lepszy Jonathan Soriano.
0
Z tą różnicą, że David Luiz ma 189 cm wzrostu. Gdyby Mascherano dysponował takimi warunkami fizycznymi byłby klasowym obrońcą.
0
Transfermarkt to wycenia Mateo Musacchio na 6 mln euro....
0
Aczkolwiek odnośnie stopera to jestem w szoku, że w Barcie nie mówi się o takim piłkarzu jak Dede z brazylijskiego Cruzeiro.
0
Sezon długi, a 23 zawodników to jak dla mnie odpowiednia ilość.