0

31 lat t dużo,zwłaszcza,że kosztowałby 25-30 mln euro. Według mnie lepiej się porządnie szarpnąć i wymienić Alexisa Sancheza za Paula Pogbe.

0

Bardzo głupi pomysł. On z Iniestą powinni być pierwszoplanowymi postaciami POMOCY w następnym sezonie, a w walce o 1.skład bardzo chciałbym widzieć Paula Pogbe (kto wie,może....) i Rafinhe.

1

Odszedł, bo nie dostawał szans na grę, a teraz miałby wrócić i znowu siedzieć na ławce ? Byłby idiotą roku.

0

Ale w Romie chciał On wprowadzić tiki-takę , co nie do końca odpowiadało piłkarzom.

0

Serie A nie oglądam , ale w 38 kolejkach Roma straciła tylko 25 bramek, a to o czymś świadczy.

0

Kretynizm.

0

Mehdi Benatia za 25 mln, do niego Inigo Martinez za 15 mln i byłoby super. W końcu na stoperze graliby sami stoperzy, a nie wynalazki.

0

To dobrze. 40 mln kosztowaliby Mehdi Benatia i Inigo Martinez.

0

19 lat i 36 mln euro ? Ja już wolę Luiza za 25 mln i dawać szansę stoperom z rezerwy.

0

To śmieszne. 25 mln kosztowałby Luiz, Benatia itp.

8

Najlepszy wybór na bramkarza numer 2, a pieniądze przeznaczyć na zawodników z pola.

0

Ma jeszcze mnóstwo czasu. Nie jeden Mundial przed nim.

0

Vidal już za chwilę kończy 27 lat, a kosztowałby niewiele mniej od Pogby.

0

Niech przechodzi do Juve w zamian za Pogbe.

0

Następca Busquetsa młodszy o 3 miesiące. Interesująca koncepcja.

2

Pomocniko-obrońca już raczej klepnięty (tj. Luiz) więc lepiej dokupić stricte stopera.

0

Ale się wkur****m jak się dowiedziałem o porażce Atletico i remisie Realu. Barca byłaby zależna od siebie, a tak znowu trzeba liczyć na czyjeś potknięcia.

0

Tak samo mówił Ilarramendi żeby po pół roku przenieść się do Realu.

1

Gdyby tak było pod koniec sezonu między Realem a Atletico ja przyznałbym tytuł Barcelonie. :D

1

Ja bym się zainteresował innym napastnikiem Chelsea, mianowicie Demba Ba.

0

Dziękuję bardzo.

0

Dzięki za odpowiedzi ,no ale zdecydujcie się :)

0

Pytanie mam do Was: Czy w Hiszpanii w przypadku takiej samej ilości punktów o mistrzostwie decyduje bilans bramek czy meczów bezpośrednich ?

0

Czy ja wiem , czy Fabregas jest taki utytułowany...

0

Prawda, niestety. 32 lata, a może nawet 35...

0

Już lepszy Jonathan Soriano.

0

Z tą różnicą, że David Luiz ma 189 cm wzrostu. Gdyby Mascherano dysponował takimi warunkami fizycznymi byłby klasowym obrońcą.

0

Transfermarkt to wycenia Mateo Musacchio na 6 mln euro....

0

Aczkolwiek odnośnie stopera to jestem w szoku, że w Barcie nie mówi się o takim piłkarzu jak Dede z brazylijskiego Cruzeiro.

0

Sezon długi, a 23 zawodników to jak dla mnie odpowiednia ilość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?