0

Vergini jest za cienki. Koniec tematu.

0

To nie żadna moja miłość do niego tylko tak przewiduję, że gdyby Barca chciała kupić młodego zawodnika to Martineza.

0

Zdecydowanie za drogi. Jeśli jakiś młody to Inigo Martinez.

0

kaamil1910
On jest dobry , ale na defensywnym pomocniku. W odbiorze jest dobry , potrafi kiwnąć , ale popełnia bardzo głupie błędy. A to źle poda , albo straci.

0

Oby się wyrobili do 18 to jeszcze z Molde zagra :)

0

Moglibyście mi napisać wynik i strzelców , bo w komentarzach się nie doczytałem ? Dzięki !

0

W takich nagrodach nie ma kryteriów wyboru. Każdy dziennikarz kieruje się własnym widzimisię.

0

Na pewno musiałbyś dać 40 mln.

0

Jeśli pogra w Atletico dwa sezony to będzie 5.1 mln , a po za tym 50% od jego przyszłego transferu, a po jednym udanym sezonie szejki mogą go chcieć nawet za 15 mln.

0

0

Idąc twoim tokiem myślenia to można kupić Celebana , Rzeźniczaka i Jodłowca i zostanie 45 mln euro.

0

Sam nie wiem co myśleć o Luizie. Raz piszą, że zostaje innym razem , że chce obniżyć zarobki żeby grać dla Barcy aczkolwiek i tak wolę Daniela Aggera.

0

A pomyśleć, że rok temu Bale był brany pod uwagę przy obsadzeniu lewej strony defensywy.

0

Chociażby to, że jest bezpośrednim konkurentem w walce o trofea.

0

Jest porozumienie w sprawie Bale'a. Informację podał As. Real ma zapłacić 120 mln euro.

0

Całe szczęście !

0

Faktycznie to było nieeleganckie zachowanie ze strony piłkarzy Lechii, zwłaszcza , że był to mecz towarzyski.

0

15 milionów euro to nie pieniądze przy tym , co się teraz dzieje.

0

I bardzo dobrze. Moim zdaniem to lepszy wybór od Luiza.

0

I nie zgodzę się z tobą. Agger według mnie jest lepszym defensorem od Luiza.

0

Prawie każdy zna angielski geniuszu...

0

Oby szybko zakontraktowali Aggera. Moim zdaniem jest lepszy w defensywie od Davida Luiza.

0

Mówicie , że jest niezastąpiony, a tak kiedyś mówiło się o Guardioli i wszyscy wiemy, co z tego wyszło.

0

Fajnie by było:
VALDES-MONTOYA-PIQUE-BARTRA-ALBA-SONG-CESC-ROBERTO-ALEXIS-MESSI-NEYMAR

0

Mieli doping lepszy niż w niejednym meczu na Camp Nou.

0

Przeważnie na konferencjach zadaje się takie głupkowate pytania.

0

http://www.transfery.info/59434,luiz-nigdzie-sie-nie-wybiera
Kolejne potwierdzenie , że zostaje w Chelsea, czyli teraz Daniel Agger.

0

0

On jest zawodnikiem ofensywnym, więc nie rób z niego na siłę pivota.

0

Graj Ultimate Team. Po sieci są ciekawsze mecze. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?