Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vergini jest za cienki. Koniec tematu.
0
To nie żadna moja miłość do niego tylko tak przewiduję, że gdyby Barca chciała kupić młodego zawodnika to Martineza.
0
Zdecydowanie za drogi. Jeśli jakiś młody to Inigo Martinez.
0
kaamil1910
On jest dobry , ale na defensywnym pomocniku. W odbiorze jest dobry , potrafi kiwnąć , ale popełnia bardzo głupie błędy. A to źle poda , albo straci.
0
Oby się wyrobili do 18 to jeszcze z Molde zagra :)
0
Moglibyście mi napisać wynik i strzelców , bo w komentarzach się nie doczytałem ? Dzięki !
0
W takich nagrodach nie ma kryteriów wyboru. Każdy dziennikarz kieruje się własnym widzimisię.
0
Na pewno musiałbyś dać 40 mln.
0
Jeśli pogra w Atletico dwa sezony to będzie 5.1 mln , a po za tym 50% od jego przyszłego transferu, a po jednym udanym sezonie szejki mogą go chcieć nawet za 15 mln.
0
0
Idąc twoim tokiem myślenia to można kupić Celebana , Rzeźniczaka i Jodłowca i zostanie 45 mln euro.
0
Sam nie wiem co myśleć o Luizie. Raz piszą, że zostaje innym razem , że chce obniżyć zarobki żeby grać dla Barcy aczkolwiek i tak wolę Daniela Aggera.
0
A pomyśleć, że rok temu Bale był brany pod uwagę przy obsadzeniu lewej strony defensywy.
0
Chociażby to, że jest bezpośrednim konkurentem w walce o trofea.
0
Jest porozumienie w sprawie Bale'a. Informację podał As. Real ma zapłacić 120 mln euro.
0
Całe szczęście !
0
Faktycznie to było nieeleganckie zachowanie ze strony piłkarzy Lechii, zwłaszcza , że był to mecz towarzyski.
0
15 milionów euro to nie pieniądze przy tym , co się teraz dzieje.
0
I bardzo dobrze. Moim zdaniem to lepszy wybór od Luiza.
0
I nie zgodzę się z tobą. Agger według mnie jest lepszym defensorem od Luiza.
0
Prawie każdy zna angielski geniuszu...
0
Oby szybko zakontraktowali Aggera. Moim zdaniem jest lepszy w defensywie od Davida Luiza.
0
Mówicie , że jest niezastąpiony, a tak kiedyś mówiło się o Guardioli i wszyscy wiemy, co z tego wyszło.
0
Fajnie by było:
VALDES-MONTOYA-PIQUE-BARTRA-ALBA-SONG-CESC-ROBERTO-ALEXIS-MESSI-NEYMAR
0
Mieli doping lepszy niż w niejednym meczu na Camp Nou.
0
Przeważnie na konferencjach zadaje się takie głupkowate pytania.
0
http://www.transfery.info/59434,luiz-nigdzie-sie-nie-wybiera
Kolejne potwierdzenie , że zostaje w Chelsea, czyli teraz Daniel Agger.
0
http://transfery.info/59431,real-szykuje-oferte-za-chielliniego
Ciekawe co z tego wyjdzie.
0
On jest zawodnikiem ofensywnym, więc nie rób z niego na siłę pivota.
0
Graj Ultimate Team. Po sieci są ciekawsze mecze. :D