0

Jesteś kretynem.

0

Został odwołany.

0

Oby wygrał z chorobą i jeszcze kiedyś wrócił do Barcelony !
Visca el Tito !

0

Ale niestety nie w miesiąc.

0

Ma Terry`ego i Ivanovicia.

0

A kogo twoim zdaniem Barca powinna kupić ? Ps. Też nie jestem przekonany do Luiza.

0

Agger-28 lat , Vertonghen -26, Vermaelen-27 . Kto jest niedoświadczony ? A Luiz Gustavo to defensywny pomocnik.

0

Agger też dobry i bardzo doświadczony.

0

A ja tak. Zdecydowanie. Pique miał gorszy sezon , a normalnie jest to ścisły europejski TOP , koło Silvy , Ramosa , Kompanego.

0

Jest młody i niedoświadczony , a Barca potrzebuje obrońcy na już. Młody jest Bartra i może Barca kupi Dorię.

0

Hummels to styl gry Pique , tylko gorszy.

0

To nie Fifa. Poza tym Alves na pewno nie będzie szarpał lewą stroną , bo to prawy obrońca.

0

Przede wszystkim postarać się o Aggera , potem Vertonghen, następnie Vermaelen.

0

Sakho nawet w z Alexem nie umiał wygrać pozycji w wyjściowej 11.

0

Dede ma już 25 lat , więc trochę doświadczenia ma.

0

Nie chce go sprzedać.

0

Agger nie odejdzie. Za duże przywiązanie do barw moim zadaniem.

0

Jeden z nich to lewy obrońca.

0

Ale dzięki Katarowi Barca wciąż może konkurować na rynku z największymi i nie cierpi na tym kondycja finansowa klubu.

0

Całe szczęście.

0

Z pewnością. Inaczej nie byłby w reprezentacji La Furia Roja.

0

Messi ma klauzulę 250 milionów. Dobrze napisał.

0

Na marginesie : Chyba rekord komentarzy ?

0

40-50 mln euro. Musisz być bardzo bogaty.

0

Ale Hummels to gracz o charakterystyce Pique , a tego już mamy. Potrzebny jest graczy typu Puyola.

0

Sezon MVP to była tragedia dla ciebie ?

0

Nie czytaj jak nie chcesz.

0

Jestem zawodnikiem PSG , ale mój agent wie czego chcę i prowadzi dla mnie negocjacje. Być może jednak stara się wywierać presję.

0

Sorry,
Odpowiedź do micaelson8

0

Mi w sumie by to pasowało. Vermaelen dobry piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?