Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki głupi komentarz , że aż ci dałem plusa. :D
0
Niech kupią jego i Dede , a na 9 lepszy od Torresa Soldado.
0
Villa może odegrać dużą rolę. Zarówno dla Vertonghena jak i Koscielnego.
0
Inigo Martinez + Koscielny/Mathieu.
0
Thiago Silva byłby wzmocnieniem na teraz , nie na lata. Dużo kosztuje i zarabia , a małopogra.
0
Właściwie to masz rację.
0
NIGDY !!!!!!
0
Chyba 5 dych.
0
Mangala i Vertonghen to po ok. 25 mln euro.
0
Niech Barca kupi Mathieu i Inigo Martineza. Razem 20 mln euro.
0
Już nie przesadzaj.
0
Nie bierzcie tego co powiedział na poważnie. Przecież nie powie : graliśmy strasznie i nie mieliśmy nic do gadania.
0
Jestem za tym transferem. Nie zawsze trzeba wydawać 30 mln za klasowego zawodnika patrz: Jordi Alba.
0
Dobrze powiedziane.
0
Nieważne za ile go kupili on i tak się zwróci. I pod względem marketingowym i mam nadzieję sportowym.
0
Dante z Bayernu - przyszedł za małe pieniądze a jaki poziom.
0
Brawo za spostrzegawczość !!! Jest na zgrupowaniu.....
0
VALDES ADRIANO ABIDAL PIQUE ALBA SONG INIESTA FABREGAS PEDRO VILLA ALEXIS
0
Federico Marchetti !!!!!!!!!!!!!! :D
0
Superpuchar Hiszpanii , Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa świata. Puchar Katalonii nie wlicza się do pełnoprawnych turniejów.
0
24 lipca Barca-Bayern
0
Odchodzi albo zostanie ambasadorem.
0
Niegłupi pomysł z Marchettim. :D
0
Lubię to !
0
Niech dadzą zagrać Thiago...
0
Teraz jeszcze oddać Pedro do PSG za Thiago Silve i dopłacić i super.
0
Chyba jak wszyscy , ale Barca również proponuje niebrzydką sumkę.
0
Za co ktoś miałby cię minusować ? Oby tak było.
0
Obie drużyny i tak proponują mnóstwo kasy.
0
Nie. 23 mln to całość. Gdyby było inaczej to Man City oferowało w sumie 250 mln.