0

shayba
Pięknie powiedziane.

0

Pinto-Montoya-Bartra-Pique-Alba-Busquets-Thiago-Xavi-Alexis-Messi/Villa-Tello

0

Sami Eto'o
Cesc ma wolne za kartki.

0

Lepiej sprzedać Pedro. Więcej kasy za niego będzie.

0

Handanovic/Guaita, Thiago Silva, Inigo Martinez , Neymar i postarać się o Higuaina..

0

Jeśli Abidal miałby się po sezonie pożegnać to moim zdaniem kupić Thiago Silve i Inigo Martineza i skończyć ze skrzydłowymi na stoperze permanentnie.

0

FabsFAN
Hummels nie jest ani szybki , ani zbyt zwrotny. W przeciwieństwie do np. Thiago Silvy.

0

Po co Adriano na stoperze ? Abidal , Bartra są przecież.

0

Pinto-Montoya-Bartra-Abidal-Alba-Busquets-Thiago-Xavi-Tello-Alexis-Villa

0

Ale skoro większość z was chce zmieniać pół składu i trenera co sezon to idźcie kibicować chelsea albo city.

0

Jeśli Abidal miałby się rzeczywiście pożegnać to lepiej zapobiegawczo kupić 2 obrońców , żeby nie eksperymentować więcej. Moje typy to Thiago Silva i Inigo Martinez.

0

Wydaje mi się , że dla Tito wielkie zmiany to 8 transferów , a nie 3,4.

0

mateusz95
Właśnie mnie to też bardzo mocno zastanawia. Nie wiem , jak to możliwe.

0

Pinto-Montoya-Bartra-Abidal-Alba-Buquets-Thiago-Cesc-Alexis-Villa-Tello

0

wachaFCB
Dede robi wrażenie, ale według mnie powinien przyjść światowej klasy stoper za gruba kasę + młody , utalentowany obrońca typu Dede , Inigo Martinez.

0

Chwilę temu przeczytałem , że Marquinhos nie jest zainteresowany grą w Barcelonie, a skoro nie chce Hummelsa to może da radę wyciągnąć Silve za 30 mln ( jeśli będzie mocno naciskał na zarząd) i dodatkowo Inigo Martinez za 10 mln max.

0

Wydaje mi się , że to okno transferowe będziekluczowe. Jeśli Rosell nie podejmie odpowiednich działań mających na celu wzmocnienie kadry zespołu na pewno nie doczeka się reelekcji.

0

40 mln za Silve = Hummels 25 mln + Marquinhos 15 mln( jeśli włączy się jakiegoś piłkarza.

0

FabsFan
Kilka oglądałem i bardzo mi przypadł do gustu ten zawodnik. Gdybym nie widział jak gra to bym go nie proponował jako wzmocnienie...

0

Tak jak z każdym zawodnikiem:jeśli Marquinhos stanowczo poprosi o transfer to cena już nie będzie tak wysoka.

0

Thiago Silva i Hummels ? Nierealne, za to fajnie by było , gdyby za 25 mln kupić Hummelsa i pomyśleć nad jeszcze jednym młodym, perspektywicznym. Mój faworyt to Marquinhos ( wtedy można włączyć w transakcję jakiegoś piłkarza i zamknąć się w 15 mln.

0

Tito według mnie kieruje się tym, żeby obok Pique grał walczak patrz.Silva.

0

Thiago Silva jest prostszy do wyciągnięcia od Hummelsa.Wydaje mi się , że Silva chce grać w Barcelonie.

0

Przede wszystkim to on musi chcieć przejść i poprosić o transfer.

0

BLASK007
W większości się zgadzam , prócz Villi. Wiek robi swoje , nie wróci do gry na takim poziomie jak jeszcze dwa lata temu. Moim zdaniem Barca powinna zakręcić się koło Gonzalo Higuaina-młody , zdolny , klasyczna 9 i świetnie współpracuje z Leo w reprezentacji.

0

Higuain moim zdaniem dałby sobie radę w Barcelonie. Świetnie potrafi współpracować z Leo w reprezentacji.

0

Nareszcie mi się udało....

0

Skład na następny sezon:
Handanovic,Pinto,Alves,Montoya,Thiago Silva,Pique,Mascherano,Puyol,Bartra,Alba,Adriano,
Busquets,Song,Thiago,Fabregas,Iniesta,Xavi,
Messi,Neymar,Higuain,Tello,Alexis.
Resztę sprzedać i piieniądze przeznaczyć na wyżej wymienione transfery.+ Większa rola w drużynie Sergi'ego Roberto i Deulofeu.

0

Skład na następny sezon: Handanovic,Pinto,Alves,Montoya,Thiago Silva,Pique,Mascherano,Puyol,Bartra,Alba,Adriano,Busquets,Song,Thiago,Fabregas,Iniesta,Xavi,Messi,Neymar,Higuain,Tello,Alexis. Resztę sprzedać i piieniądze przeznaczyć na wyżej wymienione transfery.+ Większa rola w drużynie Sergi'ego Roberto i Deulofeu.

0

Skład na następny sezon : HANDANOVIC,PINTO,ALVES,MONTOYA,PIQUE,THIAGO SILVA,ABIDAL,MASCHERANO,PUYOL,BARTRA,ALBA,ADRIANO,BUSQUETS,SONG,THIAGO,FABREGAS,XAVI,INIESTA,NEYMAR,MESSI,HIGUAIN,TELLO,ALEXIS. Resztę sprzedać i pieniądze przeznaczyć na wyżej wymienione wzmocnienia.+ większa rola w drużynie Sergiego Roberto i Deulofeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?