0

Jeśli oddamy Pedro mielibyśmy 4 napastników.

0

Nie dostaniesz!

0

Możemy grać nawet 77 graczami na 3 pozycje , a i tak wszyscy mogą na raz doznać kontuzji.

0

Dobrze mówisz. Też tak sądzę.

0

Najlepszy pivot na świecie. Technikę ma niesamowitą.

0

Co ci się nie podoba w transferach Rosella ?

0

Vertonghen lub Vermaelen również daliby pewność w takim samych stopniu , co Luiz.

0

Eriksen to bardziej do Iniesty podobny. Lepszy jeśli już byłby Gundogan.

0

Mnie bardziej ciekawi skład na Bayern i czy będą już wszyscy dostępni.

0

Jeśli rzeczywiście sezon 2016/17 rozpoczniemy bez zadłużenia to prezydentura Rosella byłaby udana. Moim zdaniem.

0

Z okazji urodzin:

0

To była wiadomość do Silvy , żeby zaczął wywierać presję na zarząd PSG.

0

Właśnie Thiago Silva zapewniłby stabilizację w defensywie na teraz. Można też zainwestować w młodego , przyszłościowego obrońcę. Nie ma lepszego i gorszego rozwiązania. Są dwa inne i jeśli Tito wybrał pierwsze to ok, ale podważanie jego kompetencji po 1 sezonie (właściwie połowie) jest nie na miejscu.

0

Trener w Barcelonie zna się gorzej na grze defensywnej niż ty. W jakich to czasach przyszło nam żyć ?

0

Nie wydaje mi się.

0

Ja wierzę , że jednak sprowadzimy klasowego stopera: Luiz , Vertonghen , Vermaelen , albo zaryzykujemy na młodego : Dede ,Inigo Martineza lub Mangalę. Opcji naprawdę jest wbrew pozorom dużo. Na pewno ktoś przyjdzie.

0

Ja wierzę , że jednak sprowadzimy klasowego stopera: Luiz , Vertonghen , Vermaelen , albo zaryzykujemy na Dede Inigo Martineza lub Mangalę. Opcji naprawdę jest wbrew pozorom dużo. Na pewno ktoś przyjdzie

0

No to koniec. Czas na plan B. Nic na siłę.

0

Na urlopach po Pucharze Konfederacji.

0

Napisz komentarz...Wydaje mi się , że agent Silvy jest opłacany przez PSG.

0

Fajnie by by było gdyby przyszło 2 defensorów: Dede +Vermaelen/Vertonghen.

0

Skoro żaden z w/w Brazylijczyków to może Vertonghen, Vermaelen , Dede ?

0

Przynajmniej dzięki długom nie płaci się podatków.

0

Może jeszcze Gundogan. Styl gry bardzo zbliżony do Xaviego i już ograny na najwyższym poziomie.

0

Lepiej bym tego nie ujął.

0

Domas01
Też tak uważam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?