Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli oddamy Pedro mielibyśmy 4 napastników.
0
Nie dostaniesz!
0
Możemy grać nawet 77 graczami na 3 pozycje , a i tak wszyscy mogą na raz doznać kontuzji.
0
Dobrze mówisz. Też tak sądzę.
0
http://www.transfery.info/59119,vilanova-spodziewalem-sie-czegos-wiecej-po-takim-przyjacielu-jak-pep
Konferencja Vilanowy
0
http://www.transfery.info/59119,vilanova-spodziewalem-sie-czegos-wiecej-po-takim-przyjacielu-jak-pep
Konferencja Tito.
0
Najlepszy pivot na świecie. Technikę ma niesamowitą.
0
Co ci się nie podoba w transferach Rosella ?
0
Vertonghen lub Vermaelen również daliby pewność w takim samych stopniu , co Luiz.
0
Eriksen to bardziej do Iniesty podobny. Lepszy jeśli już byłby Gundogan.
0
Mnie bardziej ciekawi skład na Bayern i czy będą już wszyscy dostępni.
0
Jeśli rzeczywiście sezon 2016/17 rozpoczniemy bez zadłużenia to prezydentura Rosella byłaby udana. Moim zdaniem.
0
Z okazji urodzin:
0
To była wiadomość do Silvy , żeby zaczął wywierać presję na zarząd PSG.
0
http://transfery.info/59105,sandro-rosell-pep-zawsze-bedzie-chcial-wygrywac-z-barcelona
0
http://transfery.info/59105,sandro-rosell-pep-zawsze-bedzie-chcial-wygrywac-z-barcelona
Wywiad z Rosellem.
0
Właśnie Thiago Silva zapewniłby stabilizację w defensywie na teraz. Można też zainwestować w młodego , przyszłościowego obrońcę. Nie ma lepszego i gorszego rozwiązania. Są dwa inne i jeśli Tito wybrał pierwsze to ok, ale podważanie jego kompetencji po 1 sezonie (właściwie połowie) jest nie na miejscu.
0
Trener w Barcelonie zna się gorzej na grze defensywnej niż ty. W jakich to czasach przyszło nam żyć ?
0
Nie wydaje mi się.
0
Ja wierzę , że jednak sprowadzimy klasowego stopera: Luiz , Vertonghen , Vermaelen , albo zaryzykujemy na młodego : Dede ,Inigo Martineza lub Mangalę. Opcji naprawdę jest wbrew pozorom dużo. Na pewno ktoś przyjdzie.
0
Ja wierzę , że jednak sprowadzimy klasowego stopera: Luiz , Vertonghen , Vermaelen , albo zaryzykujemy na Dede Inigo Martineza lub Mangalę. Opcji naprawdę jest wbrew pozorom dużo. Na pewno ktoś przyjdzie
0
No to koniec. Czas na plan B. Nic na siłę.
0
Na urlopach po Pucharze Konfederacji.
0
Napisz komentarz...Wydaje mi się , że agent Silvy jest opłacany przez PSG.
0
Fajnie by by było gdyby przyszło 2 defensorów: Dede +Vermaelen/Vertonghen.
0
Skoro żaden z w/w Brazylijczyków to może Vertonghen, Vermaelen , Dede ?
0
Przynajmniej dzięki długom nie płaci się podatków.
0
Może jeszcze Gundogan. Styl gry bardzo zbliżony do Xaviego i już ograny na najwyższym poziomie.
0
Lepiej bym tego nie ujął.
0
Domas01
Też tak uważam.