Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja obstawiam 2-3
0
barca cule
A zmiany :
Iniesta-Thiago
Alexis-Adriano
Pique-Mascherano
0
http://www.meczyki.pl/skroty/13521/barcelona_betis_42.html
0
Nie widzą tylko wiedzą !
0
W sumie obojętnie , kto będzie bronił , bo i tak Valdes i Pinto widzą ,jak wygrywać z Realem :D
0
A potem Pinto do finału CdR powinien bronić :D
0
natall11
Valdes jest w formie i to na niego moim zdaniem powinien postawić Pep .
0
Nic dodać , nic ująć . To po prostu Mistrz nad Mistrzami ! Super zdjęcie :D
0
Typ FCBarca.com : 4:1 - hahahahaha XD
Przecież wiadomo , że na Camp Nou nikt gola w tym sezonie w lidze nie strzeli :D
0
Bingoo
Moim zdaniem bez problemu daliby sobie radę młodzi zawodnicy. A CdR to świetna okazja ,żeby włączać ich do podstawowego składu.
0
Pinto
Montoya-Pique-Fontas-Abidal
Dos Santos
Thiago-Sergi Roberto
Pedro-Soriano-Cuenca
Taki skład byłby fajny :D
0
0
0
macho bot
Jesteś idiotą !
0
Według mnie najlepszy skład
0
Valdes
Dani Alves - Masche - Puyol - Abidal
Sergio
Xavi - Iniesta
Alexis - Messi - Cesc
0
Ma ktoś dobry link do meczu ?
0
olakrazy
César Rodríguez Álvarez ile miał goli ?
0
A ile goli w oficjalnych meczach ma Cezar ?
0
RM w niedzielę zagrał jedno z najlepszych spotkań za czasów Mou , a mimo to i tak Barca z nimi zremisowała , a formy nie miała . A jak tylko Blaugrana tę formę odzyska to RM znowu dotkliwie polegnie . :D
0
dux
Im szersza kadra tym lepiej . A przeciez to nie byle kto ... To Fabregas !!!
0
Prędko ??? To już chyba 3 rok tych niekończących się negocjacji !
Teraz w końcu musi przejść !!! :)