Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Santos będzie chciał za niego gotówkę , a jedyny sposób żeby kupić go za gotówkę to sprzedać kogoś. Na raty raczej Santos się nie zgodzi.
0
TenTypMes
Wzorem dla piłkarzy Messi , wzorem dla ludzi Keita
0
Sprzedać go. 6 miesięcy leczył kontuzję i mi jakoś nie było go brak.
0
Nie Hulka , tylko Llorente.
0
Hulk , Martinez , Alba - ich się powinno kupić za tę stówę . I wydaje mi się , że można by spróbować z Drogbą , skoro ma być za darmo.
0
Pinto - Montoya-Puyol-Masche-Adriano-Keita-Cesc-Iniesta-Cuenca-Ibi-Messi
0
Mówił kiedyś , że nie wyobraża sobie pracy bez Vilanovy, czyli w końcu wróci , aby kontynuować pracę z zespołem.
0
Asystentem Tito powinien być A.V.Boas .
0
Według mnie on może bardzo długo prowadzić Barcę,tylko , że z takimi sezonowymi przerwami na wymyślanie nowych taktyk i oczywiście odpoczynek.
0
Mi się wydaje , że Guardiola planuje odpoczynek sezon lub 2 , potem wróci do Barcy. Chciał , żeby ktoś kontynuował jego projekt przez ten czas.
0
A Pep i tak jeszcze wróci :)
0
Barca Fan33
Jakbyś nie zauważył , Tito to drugi Pep , ma taką samą filozofię futbolu.
0
Guardiola niepotrzebnie ustawił zespół pod real. Barca powinna zagrać swoje w Messim w ataku , a nie w pomocy. Bo kto miał zdobywać bramki? Alves-ofensywny obrońca , czy Tello-niedoświadczony młokos ?
0
To na pewno nie ten moment !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Z takiego punktu , gdzie Barca była przez 3 lata da się już tylko spaść, ale oby to nie był ten moment.
0
Pep kiedyś powiedział ,że odejdzie kiedy zobaczy ,że jego zawodnikom się już nie chce , a czy kiedykolwiek ktoś sprawi , że Barcelonie się odechce ?
Guardiola zostanie !!!!!
0
A gdzie Messi nie jest bramkostrzelny ? :D
0
Józek Guardiola
Dzięki za info i obyś miał rację :)
0
A czemu nie gra Puyol ?
0
Jordi Alba , Martinez - moi kandydaci na transfer w następnym okienku transferowym. Thiago Silva to alternatywa.
0
Adriano za Alexisa
0
Pinto - Alves-Pique-Mascherano-Abidal-Busquets-Xavi-Thiago-Cuenca/Tello-Messi-Fabregas
0
I strzela najwięcej goli !!!
0
Bartek543
Może za to , że jest najlepszy na świecie , a nawet wszechświecie, nie ma sobie równych.
0
Valdes-Alves-Pique-Mascherano-Abidal-Sergio-Xavi-Thiago-Cesc-Messi-Adriano. Przy bezpiecznym prowadzeniu Tello za Abidala i JdS za Thiago.
0
Totalny brak klasy... To zachowanie nawet nie zasługuje na komentarz...
0
Sto lat i żeby nic się w Barcy nie zmieniło !
0
Nic dodać , nic ująć.... Mistrzostwo świata !!!
0
Ras White Nigga
Po prostu nie chce , żeby Pep szykował strategię, ale Mou nie ma się czego obawiać , bo Guardiola nie będzie ustawiał Blaugrany pod real - to real będzie grał pod Blaugranę .
0
No to dla Pepa musi być Manita 0-5 :D