0

Santos będzie chciał za niego gotówkę , a jedyny sposób żeby kupić go za gotówkę to sprzedać kogoś. Na raty raczej Santos się nie zgodzi.

0

TenTypMes
Wzorem dla piłkarzy Messi , wzorem dla ludzi Keita

0

Sprzedać go. 6 miesięcy leczył kontuzję i mi jakoś nie było go brak.

0

Nie Hulka , tylko Llorente.

0

Hulk , Martinez , Alba - ich się powinno kupić za tę stówę . I wydaje mi się , że można by spróbować z Drogbą , skoro ma być za darmo.

0

Pinto - Montoya-Puyol-Masche-Adriano-Keita-Cesc-Iniesta-Cuenca-Ibi-Messi

0

Mówił kiedyś , że nie wyobraża sobie pracy bez Vilanovy, czyli w końcu wróci , aby kontynuować pracę z zespołem.

0

Asystentem Tito powinien być A.V.Boas .

0

Według mnie on może bardzo długo prowadzić Barcę,tylko , że z takimi sezonowymi przerwami na wymyślanie nowych taktyk i oczywiście odpoczynek.

0

Mi się wydaje , że Guardiola planuje odpoczynek sezon lub 2 , potem wróci do Barcy. Chciał , żeby ktoś kontynuował jego projekt przez ten czas.

0

A Pep i tak jeszcze wróci :)

0

Barca Fan33
Jakbyś nie zauważył , Tito to drugi Pep , ma taką samą filozofię futbolu.

0

Guardiola niepotrzebnie ustawił zespół pod real. Barca powinna zagrać swoje w Messim w ataku , a nie w pomocy. Bo kto miał zdobywać bramki? Alves-ofensywny obrońca , czy Tello-niedoświadczony młokos ?

0

To na pewno nie ten moment !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Z takiego punktu , gdzie Barca była przez 3 lata da się już tylko spaść, ale oby to nie był ten moment.

0

Pep kiedyś powiedział ,że odejdzie kiedy zobaczy ,że jego zawodnikom się już nie chce , a czy kiedykolwiek ktoś sprawi , że Barcelonie się odechce ?
Guardiola zostanie !!!!!

0

A gdzie Messi nie jest bramkostrzelny ? :D

0

Józek Guardiola
Dzięki za info i obyś miał rację :)

0

A czemu nie gra Puyol ?

0

Jordi Alba , Martinez - moi kandydaci na transfer w następnym okienku transferowym. Thiago Silva to alternatywa.

0

Adriano za Alexisa

0

Pinto - Alves-Pique-Mascherano-Abidal-Busquets-Xavi-Thiago-Cuenca/Tello-Messi-Fabregas

0

I strzela najwięcej goli !!!

0

Bartek543
Może za to , że jest najlepszy na świecie , a nawet wszechświecie, nie ma sobie równych.

0

Valdes-Alves-Pique-Mascherano-Abidal-Sergio-Xavi-Thiago-Cesc-Messi-Adriano. Przy bezpiecznym prowadzeniu Tello za Abidala i JdS za Thiago.

0

Totalny brak klasy... To zachowanie nawet nie zasługuje na komentarz...

0

Sto lat i żeby nic się w Barcy nie zmieniło !

0


Nic dodać , nic ująć.... Mistrzostwo świata !!!

0

Ras White Nigga
Po prostu nie chce , żeby Pep szykował strategię, ale Mou nie ma się czego obawiać , bo Guardiola nie będzie ustawiał Blaugrany pod real - to real będzie grał pod Blaugranę .

0

No to dla Pepa musi być Manita 0-5 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?