Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo przyjemnie czyta się twoje komentarze ;D Całkowicie się zgadzam.
0
23 mln to 100% kwoty. Gdyby było tak jak mówisz to City oferowało 250 mln euro.
0
23 miliony euro jest to ostateczna cena , a nie 55% całości. Gdyby tak było to Manchester City proponował ok.250 mln euro.
0
Ale za rok kończy mu się kontrakt, więc cena spada około 2 razy i Barca o tym wie.
0
Chce konkretnego zawodnika i daje to do wiadomości zarządowi. Pewnie jeśli zgaśnie ostatni płomyk nadziei zdecydują się na innego defensora.
0
Jedno słowo : Neymar.
0
Tym bardziej powinno się kupić 2 stoperów , a Bartrę wypożyczyć.
0
Oby przeszedł.
0
Co uczynił dla klubu ? Kilka razy na mecz kopnął piłkę i brał za to 8 mln euro rocznie. Bohater !!!
0
1. ligowe GD w tym sezonie. Montoya grał prawie cały mecz i to był dobry mecz w jego wykonaniu.
0
Jestem tego samego zdania. Powinniśmy być wdzięczni za te wszystkie przetłumaczone teksty, a nie jeszcze narzekać, że komuś się chce.
0
Podbijanie ceny. Myśli o interesie swojego klubu i nie można mu brać tego za złe.
0
VALDES-MONTOYA-MASCHERANO-PIQUE-ALBA-SONG-THIAGO-CESC-ALEXIS-VILLA-PEDRO
0
Thiago Silva i Dede z Vasco da Gama i mamy stoperów na lata.
0
Przecież nie powie , że jest beznadziejny i nic nie daje drużynie.
0
Mnie też bardzo przekonuje Dede w lidze brazylijskiej.
0
Alves klasa sama w sobie :D
0
Oby go kupili. Nieważne za ile i tak się zwróci.
0
Fajnie powiedziane : Normalna plotka :D
0
Bądźmy poważni...
0
To ma byc żart ? Jak tak to słaby....
0
Ter Stegen
Lepszego za +- 10 mln euro nie będzie.
0
franiokleszcz
A z okna samolotu widać przelatujący samochód :)
0
Świetny duet. Alexis musi zostać. Dziś znowu gol i `asysta` :)
0
Hummels+Inigo Martinez/Dede+Neymar+Higuain/Aguero
0
Kupią albo Silve albo Luiza. Tak mi się wydaje.
0
Boga futbolu takiego jak Leo może zagrać tylko inny Bóg - Chuck Norris :D
0
blago 95
W ostateczności reprezentacji :)
0
Niech Barca kupi Dede - 24 lata , szybki , wysoki , zwrotny i Brazylijczyk !
0
Fabiańskiemu po sezonie kończy się kontrakt. Możnaby go wziąć na zmiennika.