0

Jeszcze Muller i Kroos młodzi, ale nie zapominaj , że ten Bayern opierał się przede wszystkim na weteranach: Riberym, Robbenie , Schweinsteigerze i Lahmie.

0

W sumie możnaby się zastanowić nad kupnem pomocnika. Jeśli któryś z obecnych doznałby kontuzji to sytuacja nieciekawa. Moi faworyci to Gundogan lub Eriksen

0

Już poszedł.

0

Oczywiście Neymar.

0

Wszystkie wymienione wyżej transfery były przeprowadzone przez Joana Laportę. Transfery Rosella: Alexis , Fabregas , Alba , Song.

0

??????

0

A co z meczem z Bayernem. Tam również zagramy bez Hiszpanów i Brazylijczyków.

0

Sakho to głupi pomysł. Ktoś ,kto nie jest w stanie wywalczyć miejsca w swoim klubie nie będzie stanowił o sile defensywnej najlepszej drużynie świata.

0

Jeszcze inne kandydatury: Jan Vertonghen , Dede , Vermaelen.

0

Busquets z rundy jesiennej i początku wiosennej to był najlepszy zawodnik na świecie na swojej pozycji.

0

Więc wykupiłoby się go z Cruzeiro. Proste.

0

Ja ciągle uważam , że Barca powinna się zainteresować Dede.

0

Santana przeszedł do Schalke 04 za milion euro.

0

Tymoszczuka już nie ma w Bayernie.

0

Zauważcie , że tą wiadomość napisało Mundo Deportivo, a oni lubią skakać z kwiatka na kwiatek.

0

Niestety to leży w rękach socios.

0

Również jestem za :D

0

Jeden z najlepszych felietonów jakie czytałem na tej stronie. Zwarty , refleksyjny , od początku do końca na temat. Brawo !

0

Mamy kilka najlepszych klubów świata. W tym momencie jest to Barcelona ,Bayern i Real.

0

Na konferencjach nigdy nie ogłaszają dużych transferów.

0

Bardzo głupio mówisz. Gdyby Tito chciał zniszczyć Barcelonę nie byłby przez 5 lat asystentem Pepa.

0

Zapewne nigdy nie dowiemy się , jak jest naprawdę , bo każdy prowadzi ``własną kampanię``.

0

I wydaje mi się , że lepiej przygotowany fizycznie zespół z doświadczonym, klasowym stoperem(Thiago Silva) i ze zdrowym Messim Barca mogłaby powalczyć z Bayernem jak równy z równym. Moim zdaniem.

0

Po co piszecie : czuję , że Bayern będzie dominował ? 3 lata temu Inter wygrał wszystko i również mógł dominować , ale tak się nie stało.

0

Miki dobrze gada ! :D

0

juanito1234
Powiedz Włochom , że Pirlo też nie powinien grać w kadrze , bo jest stary.

0

Tutaj ławka i 2 mln , tak ławka i 4 mln. Widać różnicę.

0

Silva , Mata , Arteta.

0

Chciałbym być choć w połowie tak dobry jak Ci 9-latkowie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?