Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze Muller i Kroos młodzi, ale nie zapominaj , że ten Bayern opierał się przede wszystkim na weteranach: Riberym, Robbenie , Schweinsteigerze i Lahmie.
0
W sumie możnaby się zastanowić nad kupnem pomocnika. Jeśli któryś z obecnych doznałby kontuzji to sytuacja nieciekawa. Moi faworyci to Gundogan lub Eriksen
0
Już poszedł.
0
Oczywiście Neymar.
0
Wszystkie wymienione wyżej transfery były przeprowadzone przez Joana Laportę. Transfery Rosella: Alexis , Fabregas , Alba , Song.
0
??????
0
A co z meczem z Bayernem. Tam również zagramy bez Hiszpanów i Brazylijczyków.
0
Sakho to głupi pomysł. Ktoś ,kto nie jest w stanie wywalczyć miejsca w swoim klubie nie będzie stanowił o sile defensywnej najlepszej drużynie świata.
0
Jeszcze inne kandydatury: Jan Vertonghen , Dede , Vermaelen.
0
Busquets z rundy jesiennej i początku wiosennej to był najlepszy zawodnik na świecie na swojej pozycji.
0
Więc wykupiłoby się go z Cruzeiro. Proste.
0
Ja ciągle uważam , że Barca powinna się zainteresować Dede.
0
Santana przeszedł do Schalke 04 za milion euro.
0
Tymoszczuka już nie ma w Bayernie.
0
Swoją drogą :
http://au.eurosport.com/football/la-liga/2011-2012/psg-close-door-on-thiago-silva-deal_sto3840831/story.shtml
0
Zauważcie , że tą wiadomość napisało Mundo Deportivo, a oni lubią skakać z kwiatka na kwiatek.
0
Niestety to leży w rękach socios.
0
Również jestem za :D
0
Jeden z najlepszych felietonów jakie czytałem na tej stronie. Zwarty , refleksyjny , od początku do końca na temat. Brawo !
0
Mamy kilka najlepszych klubów świata. W tym momencie jest to Barcelona ,Bayern i Real.
0
Na konferencjach nigdy nie ogłaszają dużych transferów.
0
Bardzo głupio mówisz. Gdyby Tito chciał zniszczyć Barcelonę nie byłby przez 5 lat asystentem Pepa.
0
Zapewne nigdy nie dowiemy się , jak jest naprawdę , bo każdy prowadzi ``własną kampanię``.
0
I wydaje mi się , że lepiej przygotowany fizycznie zespół z doświadczonym, klasowym stoperem(Thiago Silva) i ze zdrowym Messim Barca mogłaby powalczyć z Bayernem jak równy z równym. Moim zdaniem.
0
Po co piszecie : czuję , że Bayern będzie dominował ? 3 lata temu Inter wygrał wszystko i również mógł dominować , ale tak się nie stało.
0
Miki dobrze gada ! :D
0
juanito1234
Powiedz Włochom , że Pirlo też nie powinien grać w kadrze , bo jest stary.
0
Tutaj ławka i 2 mln , tak ławka i 4 mln. Widać różnicę.
0
Silva , Mata , Arteta.
0
Chciałbym być choć w połowie tak dobry jak Ci 9-latkowie :)