Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam prośbę do redakcji-usuńcie minusy. Kto jest na tak daje minusa !
0
Jeśli Barca będzie przy piłce , będzie grać do przodu z polotem i finezją, a jednocześnie stosując agresywny pressing to naprawdę mogą pokusić się o zwycięstwo. Pamiętajcie , że futbol bywa przewrotny i nieprzewidywalny , za co zresztą kochamy ten sport. VeB !
0
Tych newsów nie pisze nikt z redakcji. To są teksty z gazet , które są dla nas nieustannie tłumaczone. Jeśli ktoś nie chce ich czytać , nikt nie zmusza.
0
Pewnie studio przed meczem.
0
Tobie już dziękujemy.
0
Obyś miał rację. :D
0
Dongou jeszcze nawet w 1.drużynie nie zadebiutował,więc jak ma być wystawiany na silnych rywali ?
0
No i super.
0
Bardzo dobry felieton.
0
Nareszcie w nowych strojach. :)
0
Seny, Pit i Collons! Jak mawiał Tito. :D
0
Po przyjściu Mourinho Real sprowadził również kilku młodych piłkarzy. Wszyscy prócz Di Marii zostali sprzedani po sezonie.
0
Najlepiej pasuje określenie chimera.
0
On czasem występuje w garniturze , o czym pisałem.
0
Martino też czasem ubiera garnitury na mecze. Można sprawdzić w google.
0
Bramkarzem w nadchodzącej kampanii będzie Victor Valdes. Radzę się z tym pogodzić.
0
Jak większość klubow.
0
Tito jak zastępował Pepa też miał klubowe ubranie.
0
Ale teraz duet Messi-Neymar jest bardzo silny marketingowo , więc można na nim sporo zarobić.
0
Nowego trenera ma teraz większość zespołów w najlepszych ligach:
ManU , ManCity , Barca , Real , Real Sociedad , Napoli , Bayern. Będzie bardzo , bardzo ciekawie.
0
Może zawsze próbować z Dongou.
0
Na pewno miał swój udział w tym wyborze. Większy lub mniejszy.
0
Spotkanie zakończone. Czekamy na oficjalny komunikat.
0
Wątpię, żeby od razu mu podziękowano. Dostanie swoją szansę.
0
Agger , Vertonghen , Dede , Kościelny. Jest sporo dobrych obrońców na rynku.
0
Nie ma co się załamywać. Plan B: Daniel Agger.
0
Może Dede ? :D
0
Niedługo się przekonamy i wyjdzie na moje.
0
Niedługo pewnie będzie informacja na tej stronie.
0
Bo piszą o tym wszędzie. Człowieku , otwórz oczy !