0

Moim zdaniem plota.

0

Moje gratulacje. Felieton jest świetny i mam takie samo zdanie jak ty.Jeszcze raz brawo silver912.

0

Ale Thiago Silva przechodził za 10 mln euro , więc coś już sobą reprezentował.

0

Ponieważ Vergini ma już 24 lata, a jest wyseniany na 700 tys. euro. Gdyby za tyle można było kupić klasowego obrońcę to nikt by się nie zastanawiał nad 40 mln za Thiago Silve.

0

Ale nie w wieku 24 lat. Jeśli ktoś jest wart tyle co Tomasz Jodłowiec to dziękuję bardzo. Dobry zawodnik musi kosztować. Tak działa rynek.

0

Ale ma poparcie Cryuffa i Guardiol, więc to daje mu duży plus w wyborach.

0

Proszę was , nie wierzmy w cuda. Wartość rynkowa 700.000 euro , nigdy nie grał w Europie. Jeśli chcieliby sprowadzić kogoś z Ameryki to tylko Dede - wysoki, silny , zwrotny i szybki. Kosztowałby z 7.000.000 euro.
Fajnie sobie pogdybać , ale i tak zrobią , co chcą :D

0

Właśnie o to mi chodziło.

0

Chudini
Ja też jestem nastawiony sceptycznie do Inigo Martineza. Trzeba kupić zawodnika topowego, właśnie taki jak Agger , Vertonghen. Młodziakiem w obronie jest Bartra i może będzie Vergini.

0

Ktoś o wartości 700 000 euro nie zbawi defensywy Barcelony. Niewiele starszy Jędrzejczyk ma wartość 2 000 000 euro ( transfermarkt.pl ) .

0

Jeśli chciałby sprowadzić Verginiego to i tak potrzebny jest jeszcze klasowy stoper do pierwszego składu.

0

Tata jest podobny do ojca Messiego.

0

Komentowal mecz drużyny w której grało 3 Polaków , więc wydaje mi się, że można mu wybaczyć brak obiektywizmu.

0

Gulomar
Mi osobiście bardzo podobało się u niego to , jak przeżywał mecze.

0


Posłuchajcie od 1:40. To dopiero komentator. :D

0

Sergiusz Ryczel również bardzo fajnie komentuje. Nigdy nie zapomnę Borussia-Malaga 2-1.

0

Właśnie to napisałem: Vergini +Agger/Vertonghen/Luiz.

0

Tylko żeby wzmocnieniem naszej obrony nie był Vergini. Owszem , można go ściągnąć ale w parze z topowym destruktorem.

0

W obecnym futbolu nie jest ważne ile ktoś jest wart tylko ile ktoś jest w stanie zapłacić. Tak się zrobiło kiedy szejkowie weszli do europejskiej piłki.

0

Ale nie oceniaj zawodnika po tym , co widziałaś na yt. Wątpię , że grajek z Argentyny za niecały milion euro zbawi defensywę Blaugrany.

0

Ale Thiago długo był kontuzjowany.

0

Moim zdaniem z Bayernem Barca może w tym sezonie wygrać. Zwróćcie uwagę , że w tamtym sezonie wszystko sprzysięgło się przeciwko Azulgranie. Kontuzje stoperów , choroba trenera , wymęczony Xavi i ogólne zmęczenie materiału . Teraz z nowym trenerem lepiej przygotowani kondycyjnie możemy pokonać Bayern w LM. Moim zdaniem.

0

A czy już wiadomo czy nowy trner pojedzie z drużyną do Norwegii czy dopiero w Polsce zadebiutuje ?

0

Reina oficjalnie w Napoli.

0

Oficjalnie: Pepe Reina w Napoli.

0

Dobry występ Oiera.

0

Może i niezły pomysł. Chociaż ja wolałbym ściągnąć jego i Aggera/Vertonghena , a Bartrę na wypożyczenie.

0

No właśnie! Naprzód Barco po zwycięstwo!

0

To była moja ironia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?