0

Gerardo Martino trenerem Barcelony. Brakuje oficjalki ze strony klubu.

0

0

offtop


Pep jest świetny :D

0

Skoro uczył się trenowania od Bielsy to nie lepiej zatrudnić właśnie Bielsę ?

0

Barca jest zainteresowana najlepszymi możliwymi obrońcami , więc pewnie priorytety się nie zmienią.

0

Czy z trenerem czy nie chłopaki muszą dać popis.

0

Już bez przesady , nie Barca pierwsza zmienia trenera.

0

Czy ktoś wie na jakim kanale będzie mecz na UPC ?

0

I nikt nie zapomniał tylko prasa przestała o tym pisać.

0

Nowy trener pewnie też będzie chciał dorzucić w tym temacie swoje 3 grosze.

0

Ja bym wolał w Monachium Manitę :D

0

Brałbym

0

Minimum 100 punktów w lidze i półfinały CdR i LM ? Brałb w ciemno.

0

Wątpię, żeby odmówił Barcelonie ,jeśli dostanie ofertę .

0

Guardiola nigdy nie atakował Tito. Atakował Zarząd.

0

Daruj sobie wypisywanie takich głupot.

0

Oby przyszedł. Wygląda na charyzmatycznego faceta i zna już Barcelonę.

0

Oby wyzdrowiał na 100 ( :D ) procent i jeszcze objął Barcelonę. Dobrze aby przepracował cały sezon, jeśli zdrowie pozwoli.

0

Rosell
Musiałem znaleźć.

0

Że nie poprowadzi

0

Przestańcie z Kloppen. On otwarcie mówi , że poprowadzi zespołu grającego tiki-takę.

0

Pewnie z dziewczyną.

0

Za 10 mln euro go puści.

0

Ale gdyby się go za tyle udało ściągnąć to dobry interes.

0

Po pierwsze: meczu ligowego nie da się odwołać, nieważne jak bardzo by chcieli. Po drugie: mecz z Bayernem to o wiele większy kaliber gatunkowy. Klubów jak Lechia jest na świecie wiele. Bayern jest jeden.

0

I to się nazywa prawdziwy kibic. Brawo !

0

Cryuff ? Największy przeciwnik Rosella ? Już to widzę...

0

Czy mógłby ktoś zamieścić wypowiedź Tomaszewskiego ? Ja nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?