Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gerardo Martino trenerem Barcelony. Brakuje oficjalki ze strony klubu.
0
http://www.eurofutbol.pl/news/717804-Gerardo-Martino-obejmie-Barcelone/
Chyba koniec spekulacji.
0
offtop
Pep jest świetny :D
0
Skoro uczył się trenowania od Bielsy to nie lepiej zatrudnić właśnie Bielsę ?
0
http://www.canalplus.pl/sport/news-gerardo-martino-przylecia-do-barcelony_416632
0
Barca jest zainteresowana najlepszymi możliwymi obrońcami , więc pewnie priorytety się nie zmienią.
0
Czy z trenerem czy nie chłopaki muszą dać popis.
0
Już bez przesady , nie Barca pierwsza zmienia trenera.
0
Czy ktoś wie na jakim kanale będzie mecz na UPC ?
0
I nikt nie zapomniał tylko prasa przestała o tym pisać.
0
Nowy trener pewnie też będzie chciał dorzucić w tym temacie swoje 3 grosze.
0
Ja bym wolał w Monachium Manitę :D
0
Brałbym
0
Minimum 100 punktów w lidze i półfinały CdR i LM ? Brałb w ciemno.
0
Wątpię, żeby odmówił Barcelonie ,jeśli dostanie ofertę .
0
Guardiola nigdy nie atakował Tito. Atakował Zarząd.
0
Daruj sobie wypisywanie takich głupot.
0
Oby przyszedł. Wygląda na charyzmatycznego faceta i zna już Barcelonę.
0
Oby wyzdrowiał na 100 ( :D ) procent i jeszcze objął Barcelonę. Dobrze aby przepracował cały sezon, jeśli zdrowie pozwoli.
0
Rosell
Musiałem znaleźć.
0
http://m.sport.pl/pilka/1,105202,13794285.html
0
Że nie poprowadzi
0
Przestańcie z Kloppen. On otwarcie mówi , że poprowadzi zespołu grającego tiki-takę.
0
Pewnie z dziewczyną.
0
Za 10 mln euro go puści.
0
Ale gdyby się go za tyle udało ściągnąć to dobry interes.
0
Po pierwsze: meczu ligowego nie da się odwołać, nieważne jak bardzo by chcieli. Po drugie: mecz z Bayernem to o wiele większy kaliber gatunkowy. Klubów jak Lechia jest na świecie wiele. Bayern jest jeden.
0
I to się nazywa prawdziwy kibic. Brawo !
0
Cryuff ? Największy przeciwnik Rosella ? Już to widzę...
0
Czy mógłby ktoś zamieścić wypowiedź Tomaszewskiego ? Ja nie mogę znaleźć. Z góry dzięki.