Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pawson
A Tito nie zna Thiago z Barcy B ? Litości , on przez 5 lat był asystentem Pepa , więc zna tak samo dobrze wszystkich zawodników.
0
Coś w tym jest. Można też przypuszczać kto wygra wybory za 3 lata.
0
Towarzystwo : Puyol Pique Thiago Silva Mascherano Bartra prezentuje się lepiej.
0
Ale nawet gdyby Tarzanowi już nic nie dokuczało to potrzebny jest jeszcze jeden klasowy stoper. W ciągu sezonu na pewno zdarzą się urazy.
0
http://transfery.info/58883,psg-z-oferta-po-marquinhosa
0
Nawet jeśli Tello nadaje się tylko na ligowych średniaków to z takimi też trzeba umieć wygrywać. Pokazał to sezon 2011/12.
0
Chyba niestety niemożliwe. Z wymianą na Ville i dopłatą szansa była znikoma, teraz chyba żadna,
0
Wiem , ale gdyby tito powiedział ''NIE'' to by go nie kupowali. Proste.
0
Tito zaproponował kupienie Neymara- topowego piłkarza i Thiago Silve - najlepszego defensora na świecie.
0
Dobrze powiedziane. Również tak to interpretuję.
0
Ale Thiago gra też bardziej jak Iniesta niż Xavi.
0
Nic dziwnego. Minęły już 3 lata od Manity. Trzeba robić zmiany.
0
Niech się zainteresują Dede. Szybki , silny , zwrotny , dobry w odbiorze i już 24 lata. To mógłby być strzał w 10 !
0
Ludzie , proszę was. Sprawdźcie sobie w internecie co to jest klauzula odstępnego , a potem wieszajcie psy na trenerze i zarządzie.
0
JohnBarca
Puknij się między oczka , byle mocno .
0
Tutaj nie ma rozwiązania lepszego i gorszego. Są dwa inne. Remont - mniejsze koszta , ale gorszy efekt końcowy. Budowa nowego obiektu - większe koszta , ale posłuży dłużej.
0
Miki
Jesteś super ! Naprawdę ! :D
0
Thiago też bliżej do Iniesty niż Xavi`ego.
0
Puyol to profesjonalista i na pewno nie będzie miał pretensji o takie rzeczy. Widać mało o nim wiesz.
0
Nie jest to głupi pomysł, pod warunkiem , że zakontraktujemy Silve. Skład przynajmniej na papierze robi bardzo duże wrażenie.
Valdes
Alves Pique Silva Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Messi Rooney Neymar
Ławka rezerwowych: Pinto , Mascherano , Puyol , Song , Adriano , Fabregas , Thiago , Pedro , Alexis , Tello.
Wiem , że to , co napisałem jest oczywiste , ale to wspaniałe , że mamy kadrowo tak silny zespół (nawet bez Rooneya).
0
Ale wartość rynkowa Abidala to ok. 1 mln euro...
0
Gdyby miał klauzulę to i tak minimum 80 milionów.
0
To jest początkowa oferta , która może skoczyć nawet do 50 mln.
0
Pewnie jeśli Silva powie , że chce odejść to dawać 42 mln ( cena kupna z Milanu ) i bierzcie go. Nie wydaje mi się żeby szejk robił problemy.
0
Ale Silva to absolutny top topów. Prócz niego na takim poziomie sąmoże jeszcze Ramos i Kompany, ale to wszystko.
0
Banan na twarzy :)
0
I tu się mylisz. Alexis to jest kot na boisku.
0
W umowie między klubami jest punkt odnośnie występu Messiego , więc musi zagrać.
0
Chyba tylko Niemcy mogliby z nimi powalczyć. Ewentualnie Argentyna.
0
Puknij się w główkę , jeśli sądzisz , że Hummels jest lepszy od Pique.