0

Pawson
A Tito nie zna Thiago z Barcy B ? Litości , on przez 5 lat był asystentem Pepa , więc zna tak samo dobrze wszystkich zawodników.

0

Coś w tym jest. Można też przypuszczać kto wygra wybory za 3 lata.

0

Towarzystwo : Puyol Pique Thiago Silva Mascherano Bartra prezentuje się lepiej.

0

Ale nawet gdyby Tarzanowi już nic nie dokuczało to potrzebny jest jeszcze jeden klasowy stoper. W ciągu sezonu na pewno zdarzą się urazy.

0

Nawet jeśli Tello nadaje się tylko na ligowych średniaków to z takimi też trzeba umieć wygrywać. Pokazał to sezon 2011/12.

0

Chyba niestety niemożliwe. Z wymianą na Ville i dopłatą szansa była znikoma, teraz chyba żadna,

0

Wiem , ale gdyby tito powiedział ''NIE'' to by go nie kupowali. Proste.

0

Tito zaproponował kupienie Neymara- topowego piłkarza i Thiago Silve - najlepszego defensora na świecie.

0

Dobrze powiedziane. Również tak to interpretuję.

0

Ale Thiago gra też bardziej jak Iniesta niż Xavi.

0

Nic dziwnego. Minęły już 3 lata od Manity. Trzeba robić zmiany.

0

Niech się zainteresują Dede. Szybki , silny , zwrotny , dobry w odbiorze i już 24 lata. To mógłby być strzał w 10 !

0

Ludzie , proszę was. Sprawdźcie sobie w internecie co to jest klauzula odstępnego , a potem wieszajcie psy na trenerze i zarządzie.

0

JohnBarca
Puknij się między oczka , byle mocno .

0

Tutaj nie ma rozwiązania lepszego i gorszego. Są dwa inne. Remont - mniejsze koszta , ale gorszy efekt końcowy. Budowa nowego obiektu - większe koszta , ale posłuży dłużej.

0

Miki
Jesteś super ! Naprawdę ! :D

0

Thiago też bliżej do Iniesty niż Xavi`ego.

0

Puyol to profesjonalista i na pewno nie będzie miał pretensji o takie rzeczy. Widać mało o nim wiesz.

0

Nie jest to głupi pomysł, pod warunkiem , że zakontraktujemy Silve. Skład przynajmniej na papierze robi bardzo duże wrażenie.
Valdes
Alves Pique Silva Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Messi Rooney Neymar

Ławka rezerwowych: Pinto , Mascherano , Puyol , Song , Adriano , Fabregas , Thiago , Pedro , Alexis , Tello.

Wiem , że to , co napisałem jest oczywiste , ale to wspaniałe , że mamy kadrowo tak silny zespół (nawet bez Rooneya).

0

Ale wartość rynkowa Abidala to ok. 1 mln euro...

0

Gdyby miał klauzulę to i tak minimum 80 milionów.

0

To jest początkowa oferta , która może skoczyć nawet do 50 mln.

0

Pewnie jeśli Silva powie , że chce odejść to dawać 42 mln ( cena kupna z Milanu ) i bierzcie go. Nie wydaje mi się żeby szejk robił problemy.

0

Ale Silva to absolutny top topów. Prócz niego na takim poziomie sąmoże jeszcze Ramos i Kompany, ale to wszystko.

0

Banan na twarzy :)

0

I tu się mylisz. Alexis to jest kot na boisku.

0

W umowie między klubami jest punkt odnośnie występu Messiego , więc musi zagrać.

0

Chyba tylko Niemcy mogliby z nimi powalczyć. Ewentualnie Argentyna.

0

Puknij się w główkę , jeśli sądzisz , że Hummels jest lepszy od Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?