Puchacz123
Dołączył/a: luty 2011
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
HANDANOVIC-ALVES-PIQUE-THIAGO SILVA-ALBA-BUSQUETS-THIAGO/FABREGAS-INIESTA-NEYMAR-MESSI-HIGUAIN. Czytałem dzisiaj,że real Higuaina sprzedaje , więc możnaby o niego powalczyć. Świetnie mu się gra z Messim. Obok Pique musi grać walczak jak Puyol- Silva. Neymar oczywisty.
0
Moim zdaniem kupić : Neymar, Thiago Silva i sprobować wyciągnąć Higuaina z Realu. Pożegnać : Villa , Pedro i wszystkich z wypożyczeń.
0
Valdes-Alves-Pique-Adriano-Busquets-Song-Xavi-Iniesta-Villa-Messi-Alexis
0
masa11
Dokładnie tak. Niektórzy np.chcieliby Kloppa , a on święcił z Borusia największe tryumfy po kilku latach pracy.
0
Katalonka1900
Jak już pisałem : żeby poznać pełen smak zwycięstwa trzeba zakosztować też porażki. A poza tym nigdy jedna drużyna nie zdominuje futbolu całkowicie. PS. Nie wiesz , że szczęście sprzyja lepszym ? ;)
0
Co wy w ogóle piszecie ? Barca w tym roku wygrała Ligę , dotarła do półfinałów Pucharu Hiszpanii i Mistrzów. Podejrzewam , że każdy klub wziąłby taki wynik w ciemno. Gdyby zawsze wygrywała jedna drużyna , to piłka byłaby nudna. Czasem trzeba osiągnąć dno , żeby móc się od niego odbić i wierzę , że tak się stanie tym razem.
0
Obrońcy : Inigo Martinez / Thiago Silva . Hummels nie potrafi dobrze podać po ziemi.
Pomoc : zwiększyć rolę Thiago i Sergi'ego Roberto
Atak : Neymar / Aguero
0
Villa i Adriano na Milan. Potrzebujemy ich , bo potrafią uderzyć z dystansu.
0
Skład na rewanż Valdes Alves Pique Puyol Alba. Busquets Xavi Iniesta Pedro Messi Villa . Musimy na boisku mieć rasowego napastnika.
0
Z Getafe : Valdes-Alves-Pique-Puyol-Adriano-Busquets-Fabregas-Iniesta-Villa-Messi-Pedro
0
Mimo321
Sanchez jest napastnikiem , to jego zawód. Za takie pieniądze , jakie mu płaci Barca on jest zobowiązany do trafiania. Może nie co mecz , ale na pewno częściej niż 3 razy na sezon.
0
qwqw
Oszczędź nam chociaż komentarzy : chyba ty lub głupich wyzwisk , bo to chyba na nikim specjalnego wrażenia nie robi dzieciaczku.
0
qwqw
Zdajesz sobie sprawę , że kibice (prawdziwi) realu wstydzą się za ciebie ? Oszczędź sobie wstydu.
0
qwqw
Pomijając fakt , że jesteś kretynem to staraj się pisać poprawną polszczyzną.
0
Niech się Real wycofa z którychś rozgrywek , jeśli nie dają rady.
0
Wydaje mi się , że będzie tak : Valdes-Alves-Puyol-Pique-Adriano-Busquets-Iniesta-Cesc-Alexis-Villa-Messi
0
Bardzo dobry pomysł.
0
arturekker
Po co mają odpoczywać , skoro zaraz będą mieli 2 tygodnie przerwy ?
0
Villa za.Pedro i mamy once de gala :)
0
Villa prawie nie gra , a co dopiero Cuenca.
0
To po co chcieli sprowadzić Guardiole ?
0
A będzie na UPC ?
0
Gol 12 najfajniejszy :D
0
Powinni zagrać w ataku Messi - Villa - Pedro . Skoro Vilanova nei zamierza z niego korzystać to trzeba było go sprzedać...
0
Kacper FCB
Ty chyba sobie żartujesz...
0
sino20
Moim zdaniem zagrają obaj w składzie podstawowym.
0
theadzio124
Ja mam dokładnie tak samo :)
0
Szkoda , że Guardioli już nie ma. Zawsze tak fajnie się emocjonował :)
0
Z Realem powinno ustawienie wyglądać tak:
Valdes
Alves-Puyol-Pique-Alba
Busquets
Xavi - Iniesta
Alexis - Messi - Pedro
0
Niech dadzą im 25 mln euro i już. Budżet na transfery to 40 mln euro więc Barcę stać na Songa. Według mnie najlepiej zapłacić , zapomnieć i cieszyć się widokiem Songa w bordowo-granatowej koszulce.