0

HANDANOVIC-ALVES-PIQUE-THIAGO SILVA-ALBA-BUSQUETS-THIAGO/FABREGAS-INIESTA-NEYMAR-MESSI-HIGUAIN. Czytałem dzisiaj,że real Higuaina sprzedaje , więc możnaby o niego powalczyć. Świetnie mu się gra z Messim. Obok Pique musi grać walczak jak Puyol- Silva. Neymar oczywisty.

0

Moim zdaniem kupić : Neymar, Thiago Silva i sprobować wyciągnąć Higuaina z Realu. Pożegnać : Villa , Pedro i wszystkich z wypożyczeń.

0

Valdes-Alves-Pique-Adriano-Busquets-Song-Xavi-Iniesta-Villa-Messi-Alexis

0

masa11
Dokładnie tak. Niektórzy np.chcieliby Kloppa , a on święcił z Borusia największe tryumfy po kilku latach pracy.

0

Katalonka1900
Jak już pisałem : żeby poznać pełen smak zwycięstwa trzeba zakosztować też porażki. A poza tym nigdy jedna drużyna nie zdominuje futbolu całkowicie. PS. Nie wiesz , że szczęście sprzyja lepszym ? ;)

0

Co wy w ogóle piszecie ? Barca w tym roku wygrała Ligę , dotarła do półfinałów Pucharu Hiszpanii i Mistrzów. Podejrzewam , że każdy klub wziąłby taki wynik w ciemno. Gdyby zawsze wygrywała jedna drużyna , to piłka byłaby nudna. Czasem trzeba osiągnąć dno , żeby móc się od niego odbić i wierzę , że tak się stanie tym razem.

0

Obrońcy : Inigo Martinez / Thiago Silva . Hummels nie potrafi dobrze podać po ziemi.
Pomoc : zwiększyć rolę Thiago i Sergi'ego Roberto
Atak : Neymar / Aguero

0

Villa i Adriano na Milan. Potrzebujemy ich , bo potrafią uderzyć z dystansu.

0

Skład na rewanż Valdes Alves Pique Puyol Alba. Busquets Xavi Iniesta Pedro Messi Villa . Musimy na boisku mieć rasowego napastnika.

0

Z Getafe : Valdes-Alves-Pique-Puyol-Adriano-Busquets-Fabregas-Iniesta-Villa-Messi-Pedro

0

Mimo321
Sanchez jest napastnikiem , to jego zawód. Za takie pieniądze , jakie mu płaci Barca on jest zobowiązany do trafiania. Może nie co mecz , ale na pewno częściej niż 3 razy na sezon.

0

qwqw
Oszczędź nam chociaż komentarzy : chyba ty lub głupich wyzwisk , bo to chyba na nikim specjalnego wrażenia nie robi dzieciaczku.

0

qwqw
Zdajesz sobie sprawę , że kibice (prawdziwi) realu wstydzą się za ciebie ? Oszczędź sobie wstydu.

0

qwqw
Pomijając fakt , że jesteś kretynem to staraj się pisać poprawną polszczyzną.

0

Niech się Real wycofa z którychś rozgrywek , jeśli nie dają rady.

0

Wydaje mi się , że będzie tak : Valdes-Alves-Puyol-Pique-Adriano-Busquets-Iniesta-Cesc-Alexis-Villa-Messi

0

Bardzo dobry pomysł.

0

arturekker
Po co mają odpoczywać , skoro zaraz będą mieli 2 tygodnie przerwy ?

0

Villa za.Pedro i mamy once de gala :)

0

Villa prawie nie gra , a co dopiero Cuenca.

0

To po co chcieli sprowadzić Guardiole ?

0

A będzie na UPC ?

0

Gol 12 najfajniejszy :D

0

Powinni zagrać w ataku Messi - Villa - Pedro . Skoro Vilanova nei zamierza z niego korzystać to trzeba było go sprzedać...

0

Kacper FCB
Ty chyba sobie żartujesz...

0

sino20
Moim zdaniem zagrają obaj w składzie podstawowym.

0

theadzio124
Ja mam dokładnie tak samo :)

0

Szkoda , że Guardioli już nie ma. Zawsze tak fajnie się emocjonował :)

0

Z Realem powinno ustawienie wyglądać tak:
Valdes
Alves-Puyol-Pique-Alba
Busquets
Xavi - Iniesta
Alexis - Messi - Pedro

0

Niech dadzą im 25 mln euro i już. Budżet na transfery to 40 mln euro więc Barcę stać na Songa. Według mnie najlepiej zapłacić , zapomnieć i cieszyć się widokiem Songa w bordowo-granatowej koszulce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?