0

Prześpi ten nasz obserwator mecz. 73 minuta i dopiero zmianę szykuje. No i za środkowego obronce no brawo za kolejna przedziwna decyzję. Trzema lewymi obrońcami plus deJonga na tył wrzucić bo Busi niesamowicie przyspiesza grę. Nóż ku....

0

Przy tyłu sytuacjach powinno być już lekko 4-0. Przerażające jest to jakie sytuacje Torres czy Dembele marnują. Lepszym rozwiązaniem byłoby zamniecze oczu i uderzenie siłowe, myślenie jak uderzyć kompletnie nie wychodzi.

7

@MrCental trochę szacunku. Tobie nawet nie jest dane wejście na murawę Camp Nou

0

@FioletoweOczy zapomniałeś że mocno zasłużony dla klubu. Więc tak przy jego kandydaturze to powinna być formalność i oby tak było

0

Żegnaj Legendo. Zasłużyłeś na wielkie brawa, prawdziwy Cule, legenda. Obyś wrocil i był najlepszym prezydentem w historii.

7

Po prawie roku od przejęcia drużyny przez Xaviego, niestety nadal nie widać pomysłu na grę.

4

Do kiepskiej gry i ocen przyczynił się Xavi. Drużyna była ustawiona dramatycznie, taktyki w tym chaosie ciężko odnaleźć. Bardzo mnie zdziwiła obecność Kessiego, który owszem, powinien więcej grać ale nie będąc pod formą z tak mocnym rywalem. Chłopak wciąż szuka miejsca a bardziej powinien to robić nasz treneiro. Wymęczony od 3 meczy Pedri ustawiony na lewym skrzydle to kolejny strzał w plecy, nasza kreatywności w środku, została zminimalizowana przez wkasnego trenera. No i na końcu, to czego się najbardziej obawiałem przed sezonem i byłem zdzwiony wydaniem kolejnych mln na Rapinhie zamiast prawgo obronce którego nie mamy.

2

@nadachu kwestia komu kibicujesz. Lewemu czy Barcelonie. W moim przypadku bardzo cieszy mnie jego obecność, dzięki niemu w lidze nadal jesteśmy w grze.

3

@ViScAAA trudniej się zgodzić z Tobą, po za wymienina trojka w swoich reprezentacjach grają Busi, Gavi, TerStegen, Kounde, Araujo, Kessi, Christensen, Raphinha. Wric teraz do Bayernu i policz ilu z nich jest pierwszym wyborem w swoich reprezentacjach. Nie sztuka jest stworzy dobrej drużyny z najdroSzych i najlepszych piłkarzy na swoich pozycjach. Sztuką jest stworzyc zwycięską drużynę z mieszanki doświadczony i młodych pilarzy, z bardziej utalentowanych i tych mniej.

8

Tak to juz jest, jak finansowo idziesz vabank, bierzesz w leasing Ferrari na wyścigi i zatrudniasz kierowcę Passata. Wyścigi przegrane a Ferrari trzeba spłacić.

0

@Darszt93 to jesteś dużym pesymistą. Transfery były bardzo dobre, wzmocniliśmy się znacząco, posiadujac już paru dobrych piłkarzy. Tylko w tym wszystkim zabtakło odpowiedniego kapitana statku, w zamian mamy co najwyżej właściciela jachtu. Finansowo Laporta poszedł vabank i tym bardziej sytuacja dla kibiców jest bolesna.

0

@ViScAAA pewnie tak ale jak wszystko ma swój czas. Pilka ewoluowała i styl w którym gra Xavi przeminął. Dobrym przykładem jest Mourinho (swoja droga bardzo nie lubie goscia, ale wez go nie doceniaj?) , trener z totalnego topu, wygrywając w 3 różnych ligach LM, ale zatrzymał się w czasie, piłka ewoluowała stała sie bardziej fizyczną i szybsza a Mou chcial dalej grać starym sprawdzonym stylem. Dzisiaj przejmuje kolejny klub w którym sobie nie radzi. Tak jest z naszą Barcelona chcemy grać nasz styl który w obecnych czasach nie dogania przemiany. Busi jest tego najlepszym przykładem.

3

Zarząd postawił wszystko i przegrał bardzo szybko. Nikt z nas nie marzył o wygraniu LM ale tak samo nikt z nas w najgorszych snach nie widział odpadającej Barcy w fazie grupowej. Przeżyłem różne czasy Barcelony, różne składy, odrodzenia, upadki itp. Obecnie nie ma usprawiedliwienia na taką grę. Skład jest mocny, tylko brakuje drużyny, pomysłu, taktyki, podsumowując najważniejszego.

0

@Campeon87 a ja bym proponował abyś rozpędził się i zdrowi przypie.... w ścianę.

0

@Plama chyba minęło. Wyjaśniony, wypluty i dziś już zdeptany

2

@Losiex no tak football Manager kogoś jeszcze kupić aby Xavi odpalił. Obudź się tu trzeba trenera który z dobrego składu coś złoży(a taki mamy) a nie będziemy wyprzedawać klub aby kolejnych kozaków ściągnąć i grać jak gramy. Czas na trenera z osiągnięciami, sukcesami. Xavi ma doświadczenie na Barce B i to udowodnił, nie jest to miejsce na nabieranie doświadczenia. Barca to nie Elche.

1

Kolejny trener z DNA Barcelony, brawo. Nasz trener został zjedzony wypluty i zdeptany w bardzo krótkim czasie. Uwielbiam Xaviego ale już dosyć, dostał transfery jakie chciał, nie ma już wymówek. My nie potrzebujemy trenera który bawi się w football managera i robi transfery marzeń. Potrzebujemy trenera który poprawi taktykę, poprawi grę defensywny, poprawi ustawienie drużyny. Będzie potrafił ustawić drużynę na mocniejszych rywali, a nie zagubioną legendę Barcy, bez większego pomysłu na grę. Sorry odpaniecie z LM w fazie grupowej po takich transferach to już dramat ale styl w jakim odpadamy to jest gwoźdz. Dzięki Xavi ale odejdź proszę sąm, jesteś człowiekiem honoru nie mam wątpliwości, nasz zarząd nic z tym nie zrobi do końca sezonu więc cała nadzieja w Xavim ze sam odejdzie.

0

@stepkovski włącz myślenie, piszesz komentarz nawet nie ogarniasz w jaki sposób. Naprawdę przeceniasz się, co tu analizować.?

0

@stepkovski stwierdzenie to nie domyśl. Zerknij do słownika. Kolego peplesz oby peplac, ani w tym sensu ani pomysłu.

0

@stepkovski tak dla twojej wiadomosci, pozycja w Ajaxie i reprezentacji była i jest jedna i ta sama. Tylko w Barcelonie nie wiadomo. Kolega widzę żedalej komentarze wrzuca nie bardzo przemyślane.

6

W sumie po co budować formę i morale, Fati i deJong dobre mecze to jednego na ławkę a drugiego na inną pozycję. Kessi a po co Kessi przecież jest Pedri i Gavi nie do zajechania co pokazały ostatnie dwa sezony. Och Xavi obudź się Panie czas na to był w ostatnim meczu z Interem

1

@Ernestoo według mnie Xavi bardzo dużo w tym kierunku robi

0

@narciarz mogę tylko powtórzyć, gdybym miał takie możliwości pewnie. Jednak nie mam i dlatego umieszaczam opiniie tu, rozumiem że ty należysz do tych którzy własnej opinii nie mają i próbują cisnąć innym

0

@stepkovski gdybym miał takie możliwości pewnie. Jednak nie mam i dlatego umieszaczam opiniie tu, rozumiem że ty należysz do tych którzy własnej opinii nie mają i próbują cisnąć innym.

3

Xavi co raz bardziej traci w moich oczach. Jego zarządzanie składem morałami i formą piłkarzy to totalna amatorka

0

Ter Stegen
Bel Kou Eric Alba
DeJong
KESSI Gavi
Dem Lewy Fati

0

@panczo właśnie obawiam się że Xavi nie nabył jeszcze umiejętności zarządzania składem. Fati i deJong zagrali dobre mecze i zgadzam się w pełni, powinni być budowani i grać w kolejnych od pierwszej minuty. Dodatkowo Pedri już na tym etapie jest zmęczony a Kessi nie ma jak zbudować formę siedząc na ławie.

0

Mam nadzieję że Xavi wyciagnie wnioski z formy piłkarzy i zacznie lepiej zarządzać składem. U Pedriego już widać zmęczenie, czas mu dać odpocząć, nie rozumiem po co ściągaliśmy Kessiego, chłop nie ma jak wejść w formę jak wchodzi raz na 4 mecze, potrzeba nam silnego pomocnika i na początku sezonu rzeczywiście pokazal że Kessi nam to da, niestety został na ławce. Dodatkowo skoro Fati zagrał dobry mecz to niech gra następny i buduje pewność siebie. Miłoby było zobaczyć Pablo którego ściągnęliśmy po to żeby chyba nic nie pograł. Narzekamy że Nico nie wiele gra w Valencii, przy Pablo to można powiedzieć że gra od dechy do dechy. Xavi obudź się LM już Ci uciekła, za dużo błędów jak na początek sezonu.

8

Rywalizacji do ostatniego meczu nie było. Praktycznie kasy mecz zaczynam Raphinia i Dembele mimo że żaden z nich nie przekonywał. Czas na rotacje i pozostawienie Lewego skrzydła Fatiemu

1

Oby, potrzebujemy Umtitiego w formie. Może okazać się bardzo pomocna dźwignią finansową przy sprzedaży. Niech błyszczy jak za najlepszych lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?