Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mroziu ciężko zwalać winę na tych którzy nie chcą odejść
7
Telenoweli ciąg dalszy. Wygląda na to że zarząd średnio rozsądnie podszedł do ostatniego trasferu. Kounde nie był trasferem niezblednym i póki co zarząd kolejny robi z Barcelony targowisko. Na gwałt chcą się pozbyć piłkarzy, wypraszać obniżkę u kapitanów, kolejna. No tak nie funkcjonuje firma, przykro się na to patrzy. Z jednej strony okienko i transfery na duży plus, z drugiej kompletna żenada w analizie budżetu i na co sobie klub może pozwolić. Zdecydowanie zbyt nerwowe ruchy
1
@Culé10 i rozsądne według Ciebie jest oddanie Depaya za darmo? Czy pamiętasz ostatnie lata i Dembele z Fatim beż kontuzji ? Skoro jest problem wysokimi kontraktami to rozsądnie byłoby robić transfery na które stać klub? Czy rozsądne było kupowanie za 50 baniek Kounde, mając 4 solidnych środkowych a dramat na prawej obronie?
0
@19Riki20 tak tylko problem w tym że FdJ ani myśli obniżce pensji. Skoro chce tak grać w Barclonie niech obniży pensje która jak ona sam musi widziec będzie 3 razy wyższa niż jego wklad na boisku. A jeśli nie to jest i drugie wyjście, odejść i otrzyma taką samą kasę.
0
@Dariusz40 niezły z Ciebie ekpert, Araujo widzę że ledwo do rezerw według Ciebie się mieści choć gość to jeden z najlepszych środkowych obrońców. Wszystkie Twoje rewelacje to są jakieś brednie nie z tej ziemi. Wszyscy slabi, sezon już przegrany, murawa zła, Xavi zły. No dramat
7
@Sewren122 W końcu nie ma nic wzniejszego jak wypłacić kontrakt a że 3 krotnie zawyzony przez poprzedniego prezydenta to luz, bądźmy moralnie wygranymi a finansowo zrujnowani.
9
Depay za darmo, bądźmy poważni, musimy w końcu nauczyć się sprzedawać. 20 mln i koniec, jeśli nie to niech zostanie, będziemy mieć solidnego rezerwowego. Trochę rozsądku w poczynaniach, klub wydał mnóstwo kasy (slusznie), przyszło wielu wartościowych zawodników i czas przestać zabawę w Fifę tylko realnie spojrzeć na budzet. Kolejny transfer jeśli to niech będzie z zarobionych pieniędzy że sprzedaży. Jeśli nie zakończmy zabawe i powalczmy z obecna kadra ktora już wygląda bardzo dobrze.
12
@Magicc89PL szkoda tylko że deJong zaczyna szarpać w momencie kiedy klub chce go sprzedać. Zastanawiające jest gdzie jego zaangażowanie było przez dwa sezony.
3
Mecz bez historii ale ciężko oczekiwać fajerwerków po pierwszym meczu sezonu. Liczę na 3pkt w kolejnym meczu, maszyny musi się rozpędzić oby jak najszybciej. Po wydatkach i takich transferach nie ma miejsca na porażki
0
@Matix90 wspomóż zarząd w 30mln euro wynagrodzenia DeJonga i na pewno dzbany się otworzą
0
@antymadrista1 to raczej głos rozsądku, ciężko wyciągnąć tu próbę wygłaszania opinii eksperta. Za to Twój komentarz jest juz dosc powazny, oceniasz Torresa i to można powiedzieć ostatecznie, 22czy tam 23 latka. Ciężko się z tym zgodzić, Ferran może nie robi różnicy ale to solidny grajek z dużą jakością. Na pewno z dużą łatwością do okazji bramkowych i brakiem skuteczności, ma na pewno nad czym pracować.
0
@Daniel_22 czy firma w której jesteś zatrudniony przechodzi kryzys finansowy i jedynym wyjściem jest zejście z Twoje pensji to jak myślisz co robi? Moralność moralności ale budżet nie jest z gumy, lubię deJonga ale gość otrzyma od sabotwzysty takie warunki które są totalnie nad rynkiem. Dodatkowo nigdy nie był kluczowy na boisku i skoro jego klub w którym tao bardzo chce grać próbuję ustabilizować dramatyczna sytuacje to albo się z tym zgadzasz albo odchodzisz jeśli Ci to nie odpowiada. DeJong robi wszystko aby zakładników było dwóch, on i klub. Dla nikogo nie wyjdzie to na dobre. Nie da się być trochę w ciąży.
4
Na to wychodzi ze juz nie mamy noża na gardle, praktycznie wszystkich udało się zarejestrować. W takiej sytuacji nie ma powodu aby Depay miał odchodzić za darmo, lepiej mieć go na ławce niż za darmo oddać. Co do deJonga, lubię gościa ale nie jest wart 30mln brutto rocznego wynagrodzenia, według niego pomógł klubowi odraczając wynagrodzenie, jednak nie zrezygnował nawet z 1euro więc to ta pomoc umówmy się nie jest wielce wymagająca. Skoro nie chce obniżki to należy odejść nikomu pozostanie na dobre nie wyjdzie.
1
@Borys8111 obawiam się że nie wiedzieli. Choć predzej czy pozniejna zarejestrują wszystkich to syf pozostanie. Wizerunek klubu na tym traci. Oby sportowe wyniki przykryły ten etap.
1
@swiergol2 haha profesjonalista, mem ,zdecyduj się chłopaku. Głowy się uzywa a bie tylko nosi, spróbuj może jest jakaś szansa.
1
@kejdzi a czy Ty na pewno ze zrozumiem przeczytałeś wszystko? Skoro nie mieścimy się w limicie wynagrodzeń, który jest liczony według dochodów klubu I kosztów. Wytłumacz w takim razie jak wydatki na transfery nie mają wpływu na brak możliwości rejestracji nowych nabytków?
2
@Borys8111 ja też uważam że transfery i ryzyko jakie Laporta podjął jest słuszne. Jednak dramatem jest brak dogłębnej analizy tego ile mogą wydać aby zarejestrować wszystkich. Podstawy zarządzania, a mówimy o gigantycznej organizacji, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, wstyd i amatorka. Ostatni trasfer Kounde stawiaj działanie Barcelony na równi z działaniem hazardzisty na kredycie. Kupujesz tych na których możesz sobie pozwolić.
1
@swiergol2 bardziej kibica który liczy że jego klub będzie wdrażał instrumenty pozwalające wychodzić z kryzysu. Ale rozumiem że w Twoich oczach to profesjonalizm. Nie musisz dziękować.
1
@messiibra to nie chodzi już czy zagra czy nie. Mowa o gigantycznym klubie, to jest kompletna amatorka. Ryzyko ze sprzedaż aktywów ok według mnie słuszne, ale należy liczyć na ile możesz sobie pozwolić a tego zabrakło. W taki sposób nie zarządza się wielka firma.
1
@Kazragore po to jest zarzadz aby analizował i się spodziewał. A jak można akceptować w całości dźwignie skoro 150mln wyłożyła sama Barcelona, ciężko to zapisać jako nowy zysk! Już wieje amatorka więc tak jak mówisz jak zarejestrują w drugiej kolejce to nic nie przykryje nie przygotowania, braku analizy, kombinatorstwa i totalnej amatorki!!
2
Ktoś się ze mną mocno z kibiców sprzeczał w komentarzach gdy pisałem aby w pierwszej kolejności zarejestrowała Barca piłkarzy a nie kupowala kolejnego francuza na obronę który nie był niezbędnym trasferem. A nie mówiłem. Zarządzanie w kryzysie nie powinno tak wyglądać, wieje tu amatorka a jak dochodzi do sprzedaży aktywów przez amatorów to boję się co będzie w przyszłości. Bartomeu był sabotażysta a teraz mamy marzyciela hazardziste.
1
Komplety zawodnik jednak usposobiony bardzo ofensywnie, na ten moment nie jest nam potrzebny. Tylko jeśli deJong odejdzie, inaczej nie, nie możemy sobie pozwolić na zachamowanie rozwoju Gaviego, chłopak jest nasza przyszłością wraz z Pedrim które jest już teraźniejszością i przyszłością
0
@yoli mamy podobne odczucia, choć Alonso może nas zaskoczyć, widzę go wygrywającego rywalizację z Alba, szczególnie w aspekcie defensywnym. Jednak e pełni się zgadzam że jest to zawodnik nie potrzebny który zatrzyma rozwój Balde. Jak pokazały ostatnie dwa lata LaMasia może ratować na tyłki. Tylko jeśli najlepsi będą mogli rozwijać się w pierwszej drużynie.
5
Balde pokazal że mógłby rzeczywiście być opcja na lewej stronie. Transfer Alonso jednak kompletnie zmieni sytuacje i Balde aby się rozwijać powinien odejść na qypozyczenie. W mojej opinii to prawa obrona potrzebuje wzmocnienia a na lewej niech rozwija się wychowanek.
15
@Bobo25 jawnego cwaniaczka mieliśmy przed chwilą. Doprowadził do bankrutcwa klub, teraz można położyć się i patrzeć jak Barcelona stacza się. Lub działać jak to robi Laporta, podejmując przy tym bardzo duże ryzyko. Rozumiem że ty wybrałbyś leżenie, obserwacje i mało przemyślane komentarze.
2
Spokojnie z tym 5tym. Mowa o legendzie i mimo wieku to w ubiegłym sezonie był na równi z Araujo i za nimi długo i daleko nic. Więc zacznijmy sezon niech Christensen i Kounde pokażą lepsza formę od Pique. Celowo nie dodaje tu Garcii bo daleko mu jeszcze do poziomu Pique
1
@heniek1981 wiem że nie wszystko można mieć, jednak w mojej opinii warto było odpuścić Kounde na rzecz boków obrony. Dest miał dużo czasu i nie rozwinął się choć to nadal młodziak. Jednak w jego grze brakuje inteligencji a tego jak nie masz to szybkością nie nadrobisz. Może Araujo polubi prawą obronę choć szkoda tracić taką ścianę w środku.
13
Wielka szkoda, w mojej opinii to było bardzo ważne wzmocnienie. Na dwa lata gwarantowana jakość sportowa i mentalna za niska cenę. Zdecydowanie za długo to trwało i nie dziwię się Hiszpanowi że powiedział dość. Będziemy mieli bardzo duży problem z prawa obroną która była ważniejsza niż środek. Na rynku do 20mln nikogo lepszego nie wyłapiemy od naszych prawych średniaków. Bogactwo w ofensywie, pomocy, środku obrony a wręcz ubóstwo na bokach obrony.
0
@bernardFCB rozumiesz sprzedaż deJonga nad Depayem hm bardzo ciekawe. Zapominasz ze Barcelona to klub który musi funkcjonować jak klub a nie jak fundacja charytatywna. Szczególnie w obecnych czasy gdzie Laporta bardzo mocno zaryzykował. Nie widziałem też klubu który chcąc zarobić na danym piłkarzu z rocznym kontraktem, daje mu odejść. Depay nie grał u nas za darmo, jest to dobry pilkarz ale nie do tak dużego klubu. Przy obecnej kadrze chłop przesiedzialby na ławce, już w zeszłym sezonie przy zdrowych piłkarzach nie łapał się do składu. Więc o czym tu rozprawiać, nie jest to wielce zasłużony piłkarz dla nas. Dodatkowo był okazja na rynku w tamtym czasie, miał rok i nie był to wybitny czas. Piszesz kto miał mu podawać, Ci sami co będą podawać w tym roku i skoro takie moralności się doszukujesz to trochę szacunku do naszych pomocników.
0
No poprostu koncert życzeń.