Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Isso89 oby strzelił, chyba każdy mu tego życzy. Nie zmienia to jednak faktu że ostatnie 3 mecze to najsłabsze nasze ogniwo i dawno powinien zasiąść na ławce, chociażby dlatego aby pokazać mu ze nie zawsze będzie grał przy słabszej dyspozycji. Każdy tu liczył ze zawodnik za 55mln w naszej obecnej sytuacji będzie wielkim wzmocnieniem, na ten moment jest mizernym choć wymagać powinniśmy dopierow e kolejnym sezonie. Niech się chlopak ogrywa ale nie gra wszystkiego jeśli jest totalnie pod formą
0
@OsamaDembele to nie FIFA aby zawodnik tylko po kontuzji wybiegał w pierwszym przy pełnym obrażanie. W takiej sytuacji trzeba włączyć myślenie a nie fantazje.
0
Zastanawiam się jak bardziej bezproduktyeny musi być Ferran żeby usiadł na ławce. Ciężko mi zrozumiem kolejny jego pierwszy skład. Może chłopakowi pomogłoby odsuniecie na mecz aby zmotywować do większej walki. Na ten moment nawet jak jest najsłabszy naboisku, a zdążało się już, to i tak gra.
0
Chelsea tracąc Christensena i Rudigera raczej nie puści nikogo wiecej. Trzeba się skupić na innych piłkarzach. Przy obecnej naszej sytuacji finansowej nie da się zrobić rewolucji, zmian bez uregulowania wewnętrznej kadry. Czas sprzedać nie potrzebnych a jest tu cały autobus: Griezman, Coutinho, Pjanic, Trincao, Neto, Umtiti, Langlet, Minqueza, waleczne serce z Danii:), jeśli zostawimy Roberto to Dani Alves i sprzedaż Desta za pilkarza ktory rzeczywiście na prawej będzie wzmocnieniem. Dodatkowo czas wypożyczyć Puiq i sprawdzić w słabszej drużynie, może się w końcu rozwinie. Nie których zawodników Barca sprzedaje 3 rok wiec to będzie bardzo trudne do wykonania, ciężko w takiej sytuacji planować wzmocnienia jak w kadrze nie ma na to miejsca.
0
@kejdzi niestety nie ma zawodnika który w Barcelonie nie zawala krycia, przede wszystkim Ci najważniejsi czyli obrona. Zaraz po obronie Busi który od lat nie do latuje z kryciem a pojazd jest na de Jonga i oczekiwania żeby grał jak najlepsza 10 a zarazem najlepszy defensywny choć ma zupełnie inna rolę na boisku.
2
@Arczi57 nic dodać nic ująć. Niską wiedzę piłkarska posiadają Ci którzy nie widzą wielkości Holendra. Oczekiwania wobec jego gry są mocno przesadzone, to nie jest 10stka any dryblować i strzelać co drugi mecz bramę.
2
@kejdzi oglądam każdy mecz Barcelony i grubo coś Ci na głowę spadło, oczekiwania mocno przesadzone, mając nowoczesnego pomocnika oczekuje tu większość że de Jong będzie typowa 10, powiezie dwóch i strzeli bramę. Co 4 mecz ok ma dołek ale 3 na 4 mecze to solidny pomocnik i nie widzę aby Gaci czy Busi dawał drużynie więcej. Uwielbiam charyzme Gaviego, jako szaleństwo ale daleko mu taktycznie do deJonga i trzeba mieć niską wiedzę piłkarska aby tego nie widziec
2
@normasubiektywna żebyś się mocno nie zdziwił jak nagle deJong zacznie gdzie indziej wymiatać a ty będzie płakać co się dzieje w środku. Naprawdę trzeba mieć niską wiedzę piłkarska żeby nie zauważać jak mocnym pomocnikiem jest Holender
1
@Greenalley no tak w sumie defensywnie chłopa nieMa i jego statystyki odbiorów w Ajaxie to zwykła propaganda. No brawo
2
@Traba727 rozumiem że informacje masz z pierwszej ręki. I w sumie zainteresowanie deJongiem klubów typu Bayern czy Manu to tak w formie żartu. Dobrze ze są tacy znawcy piłkarscy jak ty, tyle można się nowości dowiedzieć
4
Jeden z lepszych pomocników na rynku za 70mln nie no k.... wolne żarty. To rozumiem że rynek sie zmienil i wyjmujemy City, Bernardo Silve za podobną cenę. Plotki i nic więcej, jakość deJonga nie podlega dyskusji, ma gorsze mecze jak każdy piłkarz ale on nie jest problemem w Barcelonie. Mamy jednego skrzydłowego(jeszcze) brakuje podstawowego napastnika i co najważniejsze nasze boki obrony nie istnieją. Busi też już mlodszy nie będzie a to naturalna pozycja deJonga więc jest co robić w Barcelonie i Holender jest tu potrzebny
1
@Tasde Covid nie jest żadną wymówka, pilkarze po przerwie trenowali. A Keoman zastal drużynę z Messim w składzie, całość gry Barcelony bazowała na tym co Messi wyszarpie, nie wygraliśmy żadnego ważnego meczu z Keomanem na ławce. Styl był dramatyczny z wieloma błędami, nasze linie grały mile od siebie, pressing oglądaliśmy tylko w wykonaniu innych drużyn. Jestem w tym wszystkim bardzo obiektywny, uwielbiam Keomana jako piłkarza, oglądam finał LM w którym po jego golu sięgnęliśmy po trofeum. Tylko teraz mowa o jego karierze trenerskiej, nie był dobrym trenerem, żadna jego drużyna nie grała na wysokim poziomie a było ich wiele. Oceniajmy Keomana jako trenera a nie piłkarza, oczywiście że Barclona miała problemy i nadal ma, ale tego właśnie oczekuje się od dobrego trenera za pociągnie zespół. Nie sztuka jest objąć najlepszy skład Barcelony w najlepszym czasie. Pamiętam jeszcze gorsze czasy gdzie inny holender przejmował klub, gdzie nie mieliśmy znaczących sukcesów, Ryjek stworzył drużynę i odpowiedni styl, więc proszę nie zwalajmy wszystkiego na Covid poprzedni zarząd itp. Skład jest i był oczywiście nie na LM ale na pożądane granie, co najmniej o drugie miejsce w LaLiga. A co do Xaviego chlip ma nie porównywalnie gorszy moment przejęcia drużyny, nie miał szans na odpowiednie przygotowanie a już po 3 miesiącach jego pracy widzimy rezultaty, patrząc na komentarze chyba za wcześnie przyszly, bo co drugi zaczyna narzekać na ostatnie wyniki i zwalniać kolejnego trenera. Zejdzmy na ziemię, jak po takim sezonie skończymy w pierwszej czwórce to będzie wielki sukces Xaviego. I z ocenami jego pracy warto się wstrzymać do połowy przyszłego sezonu, na ten moment chlip nie dostał nic, ani czasu, ani możliwości przygotowania
3
A i nie zapomnę jego złotych musli po przegranych meczach, typu nie mam kim grać, jakość drużyny jest niska, z tymi zawodnikami gramy co możemy. Mistrz motywacji .
9
@Marco87 salby to przytyk, skoro 8 punktów straty było tylko dzięki temu że Real początkowo mocno gubił punkty a obecnie wygrywa wszystko. Niech lepiej powie na którym miejscu byliśmy i ile nas dzieliło do miejsca gwarantującego LM
7
No tak racja, Xavi przejmuje drużynę w dramatycznej sytuacji w środku sezonu i 10 miejsce w lidze i 4 miejscem w grupie LM. Nie ma szans na przygotowanie przed sezonem itp. a dochodzimy do drugiego miejsca. Versus Keoman półtora roku na stanowisku, zostawai drużyny mentalnie zniszczoną, z brakiem wyników, brakiem stylu i całym workiem kontuzji. No w sumie sytuacja identyczna
2
@Fenelon tobie coś chyba na głowę spadło, gość trenuje 1,5roku versus Xavi przejmujący w trakcie sezonu drużynę rozwalona mentalnie i dramatycznymi wynikami
0
Roberto może być solidnym rezerwowy. Tylko pytanie czy nie wchodzimy dwa razy do tej samej rzeki , od paru lat aż bije po oczach brak wartościowych prawych obrońców w Barcelonie a my przedłużamy kontrakt. Co ważniejsze bilans klubu jest minusowy, na dzień dzisiejszy nie ma miejsca na rejestrację Kessiego i Christensena a to tylko kropla w morzu naszych potrzeb. Niezbędny jest solidny prawy i Lewy obrońca, topowy napastnik i skrzydłowy. Czy znów klub będzie bawił się w amatorszczyznę i wypraszam obecnych zawodników o obniżki any zrejestrowa nowych. Eh cieszyłem się na zmianę Laporty, ale jakoś brakuje mi działań w kierunku poprawy sytuacji finansowej, a kredytów nam wystarczy. Ostatnia sprawa, cały świat wstrzymuje jeśli to możliwe nowe wielkie inwestycje budowlane właśnie ze względu na braki w materiałach i ogromne podwyżki. Aby ta przebudowa nie pogrążyła całkowicie klubu
1
@Alustic nie jeden dyslektyk okazuje się geniuszem. Nie ortografia zrobi z ciebie człowieka pamiętaj
2
Ok solidny zmienniki, jednak w mojej opinii popelniamy te same błędy. Stawiamy na zawodników bez jakości, nie robimy miejsca dla nowych. Potrzebujemy wielu zmian, jak przeszłość i teraźniejsza pokazuje, nasi zawodnicy nie zrobią różnicy i młodsi nie będą a filarem w obronie jest 35 letni Pique i 32 letni nie tykalny Alba, w pomocy 34 letni Busi a w ataku nasza siła ma być za Dembele który za chwilę odejdzie lub Auba 33 latek nie mieszczący się w składzie Arsenalu. Tak potęgi nie zbdujemy. Całe szczęście za mamy młodzież i od nich należy zacząć budowę. Araujo, Gavi, Pedri, Fati, no i średniak Ferran. Pozostali to sprzedaż lub rezerwą, najważniejsze to boki obrony, pozycja Busiego, jeden skrzydłowy i napadzior z prawdziwego zdarzenia, szybki siony mlody, jest paru na rynku a nie myślenie o Halandzie czy Lewandowskim
3
Xavi dał trochę świeżości które już uleciała. Drużyna jest w budowie i tu nie da się załatwac tak wielu dziu , 33letnim rezerwowym Arsenalu czy rezerwowym Traore w średniaku PL. Ostatnie mecze mocno uwydatniły nasze problemy z ostatnich 3-4lat. Boki obrony nie istnieją, Alba uczestniczy ale nie wiele z tego dobrego, w obronie już nie dojeżdża, prawej kompletnie nie ma. Środek obrony potrzebny jeden b.dobry obrońca. W pomocy wartościowy zmiennik, a bardziej ktoś kto wejdzie w buty Busiego ale realnie nie stać nas na to. No i oczywiście napastnik i skrzydłowy a nawet dwóch jak odejdzie Dembele, Ferran na ten moment solidny rezerwowy, nie robi żadnej różnicy, nie wypracowuje sytuacji a wypracowane większość marnuje. Xavi ma co robić na przyszły sezon a w skarbcu wieje wiatr.
2
@SeWo77 średniakiem to my jesteśmy 3 rok, Xavi dał trochę świeżości. Nie da się załatać całkowicie braku napastnika 33 latnim rezerwowym Arsenalu, Aube swoje już zrobil, mało kto z nas oczekiwał że da aż tyle. Drużyna jest w budowie
8
@pomi11 LM jest mocno zagrożona z taką grą. Fakt Xavi zagubił się 3 mecze temu, gdzie już wtedy padake grał Ferran i Aube, przytwierdził na ławce Depaya i Traore a dzisiaj zarówno jeden i drugi w parę minut zrobili więcej niż wspomniana dwójką przez cały mecz
1
@Marcello to nie ma co ich nienawidzić, chłopy wszystko praktycznie w lidze przegrywają i wygrywając z Barca na wyjeździe robisz, wszystko żeby dowieść wynik. Nienawidzieć to możesz sędziego, a przede wszystkim tą padake jaką gramy.
0
@emil102_fcbarca o właśnie o to się trzeba bać, wyglądamy tragicznie
1
Dzisiaj pobił konkurs w strzałach w niebo
2
Aż się boję kolejnych meczy kto nas jeszcze sponiewiera
0
@Bulos11 dodał bym jeszcze inteligentych kibiców. Bez Dembele nie bylibyśmy dzisiaj na drugim miejscu. Jedyny ofensywny zawodnik który robi różnicę. Bramki Auby I Ferrana dzięki Dembele, jemu nikt nie wypracowuje sytuacji tobi to sam
1
@Kuna116 dembele haha no rozumiem że przestrzelił ale ucinasz gałąź na której siedzisz. Jedyny zawodnik zaraz po Gavim który coś jeszcze daje od siebie
1
Zenujacy mecz. Xavi czas pozostawić na ławce Ferrana ileż można. A przydałoby się jakiś trening strzelecki ale może nie w bramkarza lub w niebo tylko do bramki
1
Moje oceny maksymalne po meczu to 4 dla Gaviego pozostali 2 to max