Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie klej nam się dzisiaj gra. Dużo chaosu, niedokładności.
20
Bramka Pedriego coś pięknego. XAVI czapki z głów za to co zrobiłeś z drużyną. Kto by pomyślał że tak szybko nasz klub wróci ma najwyższy poziom, ten sezon miał być stracony i tylko marzenie ze w kolejnym jakoś to Xavi poukłada. A tu proszę, coś pięknego, wygrana z Realem to poezja, dzisiaj z mocno defensywna Sevilla też daliśmy radę, szkoda tylko że tak wiele punktów dzieli nas od realu, była by walka do samego końca. Walka i tak będzie bo Barca rozpędziła się niesamowicie. Kolejna bardzo dobra niedziela.
0
@Barcelonista94 pełna zgoda, jeszcze nie dawno marzyliśmy o 4 miejscu a dziś już widzę po komentarzach jak możemy z Sevilla remisowac
0
Dominujemy tylko tego ostatniego podania lub odpowiedniej decyzji brakuje.
0
Działania klubu w temacie Gaviego i Araujo są dla mnie kompletnie nie zrozumiałe. Rynek już puka do ich drzwi i proponuję znacznie więcej. Co najważniejsze piłkarzom których ściągamy lekka ręką dajemy 6mln netto. Rozumiem rozsądek w wysokościach kontraktu ale nie rozumiem tak długiego działania, należy usiąść i przedyskutować z zawodnikiem politykę klubu delikatnie podwyższyć ofertę i zamknąć w końcu temat. Czas nie działa na korzyść żadnej że strony
0
Jak zawsze pierwszy najważniejszy mecz. Może być ciekawie
0
@Yoshi94 nie byłbym tego taki pewien. Jeszcze dwa lata temu nikt nie myslal że ma szanse na top jako środkowy. Przez ten czas rozwinął się niesamowicie. Jest fizycznie mocny a dodatkowo szybki, skoro poradził sobie Viniciusem to byłbym bardzo ciekaw jak na tej pozycji się rozwija. Ma dużo do poprawy w rozegraniu ale na swój mlody wiek, jestem przekonany że za rok w tym aspekcie będzie na dużo wyższym poziomie. Oby u nas dalej grał
0
Za chwilę znów będzie ten sam problem jak co okienko transferowe. Brak miejsca w kadrze, brak finansów i najważniejsze brak transferów out. Sprzedać należy Langlet i Umtitiego a to nie bedzie łatwe. Pytanie co z Araujo, jeśli udałoby się zakontraktować również Rudiger to Araujo możnaby bo przesunąć na prawą obronę. Szkoda chlopaka na ławkę.
3
Najmniejszy wymiar kary. Visca el Barca. Nie sądziłem że jeszcze taka deklaracje przeżyje:) visca el Barca
8
Słaby mecz, ważne że do przodu. Najgorsza jednak kontuzja Desta który w meczu z Realem mógłby być kluczowy. Vinicius zrobi wiatrak z Alvesa, tu potrzebna szybkość
0
Mamy ewidentną gorszy dzień dzisiaj. Pedri tak niskiej skuteczności podań nie miał chyba nigdy, może bramka go trochę poprawi. Zmiany potrzebne, Adama dzisiaj jest ciałem obcym, pierwszy do zmiany. Za Busiego, dałbym Nico, że względu na żółtą kartkę i Real w niedziele. Ferran też słabiutko ale tu bym zostawił, lepiej Aud zmienić i dać odpocząć przed niedziela
43
@ini_barca no tak wystarczy że Gavi lub Pedri wypadną i znów płaczemy. Bardzo dobry ruch, przy 34 lata w lipcu Busquetsa
0
@LatajacyHolender a kto oczekiwał tytułów? Z takim składek. Pierwsza 4 w lidze to must have. Idąc twoim tokiem, nikt z takim składem nie doprowadził do tak niskiego miejsca jak Keoman.
4
Rozumiałbym żale gdyby zwolnienie było jeszcze w poprzednim sezonie, w trakcie jego trwania. Keoman miał pewna pracę do wykonania cele do zrealizowania, a całość była daleko poniżej oczekiwać. W mojej opinii decyzja o zwolnieniu i tak była za późna.
1
Dramat, rozumiem że Laporta poświęcić spadek z ligi dla posady ziomka. Nie wróży to najlepiej
3
@Matix90 Ciebie już zjadł
16
Tak czytam komentarze a bardziej narzekania. Ja rozumiem że parę wygranych meczy pobudziło apetyt ale zejdźcie na ziemię, ten sezon i tak juz lepiej wygląda. Dwa miesiące temu modlulismy się aby zbliżyć się do pierwszej 6tki w lidze a po za Hiszpania to już nikt nawet nie myślał o walce. Dziś już połowa oczekuje wygrania LE , spokojnie ta drużyna dopiero się buduje.
0
@ramon59 deJong poważnie? Zauważyłeś że gra defensywnego pomocnika? Póki co to Nico nic nie daje w pomocy, Depay najsłabszy i Ferran nie widoczny.
3
@FC_BARCA_Fan bardzo dobrze ze miesza, już chyba miałaś ostatnie 4 lata przykład co się dzieje bez rotacji. A no tak trzeba ponarzekać
3
Głową Depaya dzisiaj nie dojechała na Camp nou, pierwszy do zmiany. Nico w środku również w kreacji leży. Od drugiej połowy trzeba pozmieniać
0
@Filipowski trochę za wcześnie na takie wnioski
0
Im więcej ma trener zawodników do wyboru tym gorsze wyniki. Porównując grę i pozycje w poprzednim sezonem to nie wytłumaczalną decyzją jest pozostawienie Sergiego na stanowisku.
1
Nerwówka na własne życzenie, o łatwiejsze sytuacje do strzelenia naprawdę będzie trudno. Nasza skuteczność bardzo kuleje, z drugiej strony ilość okazji pokazuje że jesteśmy w dobrej formie. Karny uratował nam dupe choć ewidentny to kolejne sytuacje tworzą delikatne kontrowersje, przy ręce Alby bo to jedyna sytuacji do interpretacji, w mojej opinii jak i przepisy mówią że karnego nie było. No i ewidentny karny na Dziku, po powtórkach widać jak obrońca wchodzi w bieg Adamy. Cieszą 3 punkty , bardzo ważne punkty, obyśmy poprawili skuteczność i naszą defensywę. Mam nadzieje ze Xavi mocniej zastanowi się nad grą Alvesa w pierwszym składzie, rozumiem potrzebę jego posiadania i może w sezonie nam pomóc, ale litości w defensywę z Alvesem przeciwnik ma autostradę.
1
Alves jak wyjdzie w drugiej połowie to będzie totalne nie porozumienie. Wszystko przechodzi jego strona, w rozegraniu jest wsparciem ale w defensywie nie istnieje. Gavi dzisiaj również słabo, potrzeba skrzydłowego na skrzydle a nie pomocnika
0
Laporta rozumiem zatrudnił kumpla, lecz czas podjąć już decyzję bo za chwilę będzie za późno.
2
W sumie szklanka Dembele odejdzie to przyjdzie nowa jeszcze kosztowniejsza szklanka. Zejdźmy na ziemię to świetny napastnik ale my potrzebujemy 4 a nawet 5 wzmocnien a nie jedna dziewiątkę która połowę sezonu się leczy.
0
@caspian44 to jeszcze nie ten moment na takie transfery.
2
Tak wywrocmy znowu wynagrodzenia do góry nogami, przez jednego piłkarza. Zobaczymy co na to pozostali i ich oczekiwania. Tutaj czas na zarządzanie twardo stąpając po ziemi, a nie bujając w obłokach. Potrzebujemy 9wiatki z rozsądnym wynagrodzeniem i za rozsądne pieniądze. 75mln za transfer, plus minimum 30mln premii za podpis, wynagrodzenie 20mln. Naprawdę nas stać na to, jak nadal walczymy o obniżenie obecnych wynagrodzeń? Do załatania całą obrona, defensywny pomocnik, skrzydłowy za Dembele. No dramat.
10
W sumie racja, nie miał tyle czasu. Xavi 3 miesiące, Keoman 15 miesięcy, jest różnica. Zawsze był słabym trenerem jego wyniki w wielu klubach to potwierdzają. Przez Keomana Pedri był zajechany i w tym sezonie co chwilę kontuzjowany. Przygotowanie fizyczne to już jakiś dramat. Rotację hm Keoman do dziś zastanawia się co to jest
0
Jak wiele roznic widac po dobrym trenerze Rotacje to podstawa, a ostatnio stosowane były 6 lat temu. Brawo Xavi