Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HavertzKai Brazylijczyk przewraca się o własne nogi , ileż można dawać szans. Chłop w Barcie B odstawlby
0
Coutinho to wrak piłkarza, jedyna s,ansa do Newcastle które ma petrodolary i buduje projekt, takie nazwisko byłoby na początku drogi pożądane. Umtiti powinien dostać jasna informacje i to publicznie , więcej nie zagra w Barcelonie. Może to by go zmobilizowało do odejścia, a przynajmniej przestalby udawac że w Barcelonie jest dla ambicji, oficjalnie byłby tylko dla pieniędzy.
0
Haaland umiejętnościami to nawet niestal przy Ronnim. Jest bardzo dobry napastkiem , walecznym i silnym ale żeby czerpać z jego umiejętności należy mieć drużynę a my na ten moment mamy budowę. Dużo większą nadzieja byłby Mbappe który tej magii piłkarskiej trochę w sobie ma.
3
Odnośnie Demebele , ok jasne nie daje tyle ile powinien , potencjał ma na innym levelu. Wiele głupich strat i dość często zatrzymywany na skrzydle. Jednak tyle co dzisiaj posłał otwierajych podań to nie wiem czy deJong zebrał w skali tego całego sezonu. Powinien dzisiaj zakończyć z dwiema asystami , pozostałe aspekty gdy leżały.
0
Pierwsza połowa naprawdę w do rym stylu. Co najwazniejsze wypracowaliśmy sobie parę sytuacji. Z ruchliwy napastnikiem mimo że odstaje umiejętnościami z przodu gra wygląda zdecydowanie lepiej niż z Depayem. Dramat jest nasza obrona i niestety kolejny raz ten Stegen i de Jong. Czas dać pograć Neto , niech Niemiec popracuje nad koncentracją. Z taką obrona jednak nie wiele możemy, przy mocniejszych rywalach Araujo musi grac w środku bo to jedyny solidny obrońca. Alba niestety w tym sezonie jest slaboutki a cała defensywę nie pociągnie jeden Urugwajczyk. Podsumowując, mimo co raz większej ilości zawodników Barcy B szybkość jak i sama gra się poprawiła. Xavi ma ciężkie zadanie przed sobą ,polatać obronę i ofensywę.
0
Nie przesadzajmy już z tym szrotem , rozumiem Cavaniego ale pozostałych sobie darujmy potrzebujemy realnych wzmocnien.
0
Wymiana na Aubame to jakiś dobry zart
43
Cavani mimo wieku to idealny wybór na ten moment. Silny , wysoki napastnik, a przede wszystkim potrafi grać na ścianę i natychmiastowo podejmuje decyzje o strzale. Na 6 miesięcy do dogrania sezonu i walkę o 4miejsce w lidze ideał.
0
czy chcą odejść czy nie to czyste spekulacje. Zastanawia mnie bardziej dlaczego nadal z Umtitim nikt nie wynegocjował obniżenia wynagrodzenia skoro sam rozgłasza że jest na to gotowy. Ogromny to proces w obecnym zarządzie, potrafią rozpocząć rozmowy z jednym piłkarzem raz na kwartał, w takim tempie to za 3 lata może zejdziemy z tych chorendalnych kontraktów.
1
Jak dobrze ze juz były dyrektor. Takie wypowiedzi tylko potwierdzaja jak dobra to była decyzja. Między innymi zarządzanie Pana że zdjęciu doprowadziło Barcelonę do tego miejsca
8
Trudno się nie zgodzić, młodzi są uzupełnieniem składu i miejscem do rozwoju a nie zawodnikami stanowiącymi główną siłę Barcelony. Xavi w bardzo delikatny sposób daje do zrozumienia F.de.jongowi że czas na swoje barki brać odpowiedzialność i zapierdalać.
2
@MrCental to co obecnie widzimy to właśnie spadek po Keomanie , w drugim jego sezonie dziury w składzie załatał Depayem i Luukiem a co najważniejsze zapominając o przygotowaniu fizycznym i taktycznym. Nie zauważyłem żeby kto kolwiek walczył za Keomana więc o jakich zabitych morelach mówisz przez Xaviego? Tutaj należy zaorac całość, przepracować presezon i w końcu zauważyć że bez 9 na takim poziomie nie da się grać.
5
Dembele udowadnia nie od dziś ,że najlepsze w nim to to ,że kontrakt mu wygasa, nie będzie za kim płakać. Obecnego stanu rzeczy ciężko nazwać rewolucja, to są czystki. Mamy 4 piłkarzy do nowego projektu , ten Stegen bez formy, Fati , Pedri i Araujo. Dodatkowo młodzi z Gavim i Nico na czele ale to są zawodnicy do rozwoju w ciągu najbliższych lat, pozostali jak Busi, Alba, Trincao, Garcia, Depay to zawodnicy na ławkę do uzupełnienia składu. Reszta to totalny szrot nie dający nic po za problemami finansowymi. Długie ciężkie lata przed nami.
2
Pique w obecnej sytuacji więcej porządku mielibyśmy z Ciebie w roli prezydenta niż piłkarza. Nie mamy obrony jak i ataku a z samą pomocą nie da się rywalizować.
0
@Gibon97 masz właśnie spóścizne Keomana po słabym sezonie na drugi sezon nie przygotował drużyny fizycznie. Wzmocnił dziury w składzie Depayem i Luukiem i miał nadzieję że Messi uratuje kolejny sezon. No proszę rzeczywiście z sentymentem o nim myślę.
5
Coutinho tym strzałem podsumował karierę w Barcelonie
0
Ogólnie to wygląda dramatycznie , najbardziej zawodzi F.deJong , Dembele również nie robi różnicy. Patrząc na całość trochę zaczynam szukać z czego tu budować przyszłość, Fati, Pedi i Araujo to za mało, Gavi i Nico ok ale to materiał na dobrych zawodników za 3 lata. Podsumowując mamy tylko 3 zawodników na których możemy budować projekt, paru młodych potencjałem i bramkarz który gra poniżej oczekiwać. Jak na tak duży klub i mimo kryzysu to zdecydowanie za duża mamy dziurę, na przyszły sezon. Nie da się tego załatać w rok czy dwa lata .
2
Ogromna przewaga jest to że nas nie stać i mamy spokój. Idotyzmem byłby taki transfer , należy schodzić na siemię na rynku transferowym a nie dalej pompować ten balon , wystarczy że robią to petrodolary
2
Jeśli to prawda to będzie zrozumiała decyzją, Dest to jeździe bez głowy.
3
Ciężki sezon przed nami, jeszcze gorszy przed Xavim , przejął rozsypaną drużynę z dzieciakami na czele i bez ofensywnego zawodnika. Liczę że uda nam się ligę zakończyć na 4 miejscu , Xavi spokojnie przepracuje presezon i wzocnmy skład 3-4 grajkami za darmo , a jest z czego wybierać. Oby Laporta się obudził i zaczął już działać na rynku zarówno w aspekcie out jak i in.
0
@MrCental to nie FIFA że zmienisz ustawienia na amator i zaczniesz wygrywać. Oczekuje poprawy w przyszłym sezonie a nie po miesiącu od przejęcia rozsyłanej drużyny w trakcie sezonu. Trochę powagi.
2
Nie ma co się oszukiwać, wyjście grupy to maks co mogalismy w LM osiągnąć , jak widać nie jesteśmy w stanie nawet tego. Oddaliśmy Messiego który przykrywał w ostatnich latach tą beznadIeje na boisku. Jesteśmy na etapie walki w lidze o miejsce dające grę w LM i z tym będzie ciężko. Jedyna szansa to powrót Fatiego i Pedriego i ich wielka forma. Mamy młode talenty niech się rozwiaja , wzmocnić obronę wolnymi transferami np z Chelsea jest z co brać. I koniecznie inwestycja w napastnika i skrzydło. Dembele odejdzie a Depay to co najwyżej mocny rezerwowy. Powstanie nam jedynie Fati i Trincao który w Anglii udowadnia że jest sredniakiem
2
To by był bardzo dobry transfer
11
Gratulacje Alexia, Pedri i Messi. PSG niech się nie cieszy, nagroda nie jest za grę w PSG gdzie ewidentnie Messi pojechał przespacerowac emeryturę piłkarska :)
4
@Harnas2 tak tylko to nie piłkarz który zrobił różnice na boisku
0
@Elvisek z tym rozszyfrowaniem byłoby z byt proste. To tak jak z Robben em który zawsze schodził na lewą a i tak go nie mozna bylo zatrzymać. Albo się ma umjejetnosci na światowy poziom albo na średniaka, Depay jest wśród średniaków i w średniej lidze francuskiej dawał radę tyle
1
Gdyby chciał zostać to już by podpisał kontrakt. Powinniśmy go eksploatować na maksa póki u nas jest. Szkoda potencjału ale cóż ten potencjał wiecej przeleżał niż grał.
0
Najlepsze : zgadzam się z powyższym.
Najgorsze: obrona na czele z Garcia, Pique i Minqueza. Dodac tutaj należy Depaya który jest dramatycznie słaby, nawet przy bramce jego decyzje z położeniem bramkarza i całość akcji w tak wolnym tępię ze bramka była bardzo szczęśliwa.
0
Depay uratował nas, ale naprawdę było blisko żeby to spierdolil
0
Nas nie ma niestety, z przodu nie mamy nikogo. Depay to totalna rezerwa więc czym my mamy straszyć. Widać na plus taktykę, linie graja bliżej siebie, pressing jakoś wygląda ale to jaka mamy kadrę już się nie da oszukać. Mamy jednego obrońcę Araujo, pozostali to słupy, pomoc na plus choć de Jong dużo poniżej oczekiwań. No i ofensywa w szpitalu, Dembele wróca (oby na dluzej) Fati jeszcze poczekamy a pozostali to zawodnicy na rezerwę.