4

Eric wystarczyło nie dać soecwyprzedzic przy drugiej bramce

1

@Macio93 skoro tak kocha ten klub to niech zrezygnuje z odszkodowania, już tacy trenerzy byli. A co do samej kasy już dyr. Barcelony się wypowiadał ze taka kasa w budżecie jest. Mamy 25 mln na transfery więc warto zagospodarować to na trenera a kelnerowi podziekowac

1

@zaiks pisz za siebie, nie widziałem żeby dzisiaj real był lepszy. To Barcelona prowadziła grę. Real był skuteczniejszy i chwała im za to ale tu kończy się ich lepszość z dzisiejszego meczu. A no i na pewno mają trenera bo u nas, siedzi rudy kelner.

0

@slayer kolego chyba Ciebie. Dzisiaj real by do ogarnia, to dzisiaj Barcelona grała piłka a real bym skuteczny więc co Ty pier.... Ze na tyle nas stać. Gdyby Dest setę wpakował ten mecz skończyłby się wygrana. Trochę ambicji, zapominasz ze to nie Granada. A zawodnicy których mamy graja w najmocniejszych reprezentacjach tylko w klubie jakoś im nie idzie, hm ciekawe czemu.

0

@Bielik12345 to jest zgnile jabłko, dwie bramki po jego stratach. Jak można było podawać w tamtej sytuacji. Gość nie potrafi się szybko zabrać z piłką. Podaje nie w tępo lub tego kompletnie nie robi, przetrzymuje piłki, to jest solidny rezerwowy a nie pierwszy skład. Keoman robi z niego gwiazdę Barcelony, no nie kur.. To musi wywalczyć sam w co bardzo wątpię.

0

@DJ6 gdzie Ty te karne widziałem, nie było żadnego i naprawdę nie wiek jak sędzia musiałby naciągać decyzje

0

@Przemas8411 no gorsi tez nie byliśmy mój drogi. Mamy kim grac tylko u steru jest amator

1

Naprawdę mamy kim grac tylko brakuje trenera. Wpuszczananie Luuka to tylko pokaż amatorki, chłop gra z przeciwnikiem a nie z nami. Kolejna zmiana Sergio Roberto cóż on nam dał na boisku? Na koniec robię z Depaya gwiazdy drużyny a niestety raczej zgnile jabłko, która to była kontra po jego złym zagaraniu? W pierwszej połowie mało mobilny Mingueza mial zatrzymać Viniciusa, no gratuluję decyzji. Drugi sezon z Keomanem, w tym czasie przegraliśmy wszystkie mecze z mocnymi rywalami. Nie dziwię się że na stadionie przychodzi garstka kibiców a o dobrego sponsora przy takich sukcesach sportowych łatwo nie będzie.

0

Drugi sezon a my nie wygraliśmy z nikim mocnym,, z nikim. Tu jest kim grac tylko potrzeba trenera!!!!!!

11

Brawo Luuk dwa kontakty z piłką, pierwszy na kontratak realu, drugi na oddanie za boisko piłki. Świetna zmiana

0

Prawa strona nie funkcjonuje, Dest ofensywie a Mingueza defensywnie.

1

Najmocniejszy skład na dzień dzisiejszy. To będzie bardzo trudny mecz i najważniejsze jak sobie poradzi nasza pomoc.

3

Oglądam mecz Benfica Bayern i dynamika u jednych i drugich jest o mile dalej niż nasza. Odpadnięcie już w fazie grupowej oszczędziło by nam kompromitacji w kolejnej fazie, z rudym na ławce jesteśmy chłopcami do bicia nawet przy wszystkich zdrowych zawodnikach.

0

@Marjando tak nie było ich wiele. Nie wiem czy oglądasz np mecz Beyernu i tu do 33 minuty było więcej sytuacji niz w całym naszym meczu.

2

@tomczkin mieliśmy sytuację choć nie było ich wiele. Pierwsza połowa była pod kontrolą choć dopiero pod koniec pojawiły się sytuację. Biorąc pod uwagę to że z Luukiem graliśmy jak 10,5 zawodnika na 11 to pierwsza połowa na plus. W drugiej to dramat, totalnie pogubieni byliśmy, Fati i Cou nic nie dali, Roberto stały poziom czyli jeden ze słabszych. Dobry mecz zagrał Busi. W drugiej połowie mieliśmy dwie sytuację i tu przynajmniej jedna należało wykorzystać. Przeciwnik w drugiej naciskał ale nie miał żadnej mocnej sytuacji do strzelenia, obrona dziś dość solidnie zagrała. Podsumowując, bazowaliśmy na indywidualnościach, brakowalo zgrania, pomysłu na grę.

0

Obawiam się niedzielnego meczu, nie ma żadnego progresu, ratują nas indywidualności. Nie ma drużyny pomysłu na grę, nawet z przodu zawodnicy w dość oczywistych sytuacjach gubią się i strzelają mając obok czystego zawodnika. Pomysłu Keomana raczej na głowy zawodników również dobrze nie wpływają. Eh szkoda bo klub potrzebuje coś wsypać do dziury budżetowej a taką grą bilety się same nie sprzedadzą. Ciężki sezon przed nami

0

Luuk niech się uczy od Pique ustawiania i wykończenia. Co Luuk dotknie to spier... Ale każdy wiedział o tym widząc go w składzie tylko jedyny człowiek rudzielec z Holandii uważa inaczej

0

Widział ktoś Luuka przy piłce.... Nie.... Cóż za zaskoczenie

0

@wilu9054 tak tylko Coutinho w ostatnich 2 meczach łącznie zagrał 30 minut to jednak nie za duże obciążenie. Dodatkowo skoro strzelił ważna bramkę to warto go podbudować dać mu pierwszy skład, przecież z Realem znów usiądzie na ławce. Ale co tam wrzućmy Luuka i grajmy w 10,5 na 11

1

@Kacper0309 jak już, piszesz to z głową. Masz Depaya który gra napastnika. Luuk nie łapał się do Sevilli, w Barcelonie jak grał to praktycznie graliśmy w 10 więc nic nie usprawiedliwia tak beznadziejnego wyboru.

0

OMG Luuk de Jong, Keomanowi to chyba zależy żebyśmy odpadli już w fazie grupowej, robi wszystko w tym kierunku. Najlepsze że nikt nie odgadł składu co do obrony, ok, są to rozsądne zmiany, ale ze nasz atak bedzie Luukiem to żadna gazeta i telewizja nawet nie pomyślała o takim zestaiwniu. Baaa my tu kibice chyba w 99%zastanawiamy się o co chodzi

4

Bardzo ambitny człowiek, broni siebie w każdym wywiadzie. Z nim za sterów możemy dokonać co najwyżej podłogi a to nie jest trudne

5

Żeby Holender wiedział co to zarządzanie składem to może i by otrzymał szansę. Umtiti nie udziela wielu wywiadów więc ciężko tu odczytywać próbę wymuszenia poprzez media presii. Keoman powinien zerknąć jak to robią najlepsi, rotacja w największych klubach są stosowane praktycznie w każdym meczu. Nie jest możliwym granie 14 zawodnikami całego sezonu, kalendarz w obecnych czasach jest strasznie napięty o czym głośno mówią piłkarze.

1

Sam bardzo dobrze podsumował swoje zarządzanie ,,Jesteśmy numerem 1 wg Forbesa, po raz pierwszy w historii wyprzedziliśmy wszystkich rywali,, chu... tam że sportowo i finansowo jesteśmy w dramatycznej sytuacji, najważniejsze że wedlug forbsa jesteśmy nr 1

11

To nie jest problem to jest coś coc czego nam brakowalo.

0

@Ireneuszp wielki z Ciebie optymista, zazdroszczę bo ja tam gry nie dostrzegłem po za indywidualnościami

3

Karny był ewidentny, na każdej powtórce widać kontakt, nawet jeśli jest minimalny nie zmienia to faktu że faul jest. Widziałem już zdecydowanie dziwniejsze karne podyktowane naszym rywalom. Faktem jest ze sędziowanie w Hiszpanii jest na b.niskim poziomie.

2

Gra duzo słabsza niż wynik, druga połowa była dramatem, Valencia miała mnóstwo przestrzeni. Nie wiem dlaczego Keoman ciągle ustawia formacje tak daleko od siebie. Pomocnicy odpuszczali notorycznie krycie, nasza obrona była dziurawa. Mamy od paru lat dziwny sposób krycia 5 metrów od zawodnika. Pressing daleki od tego co np prezentuje reprezentacja Hiszpanii. Zagubieni zawodnicy, brak automatymu, to co było widać wczoraj to to że nie mamy drużyny, bazujemy na indywidualnościach. Nie wierzyłem nigdy w Keomana jego C.V. już przez zatrudnieniem odpowiadało nam na pytanie jakim będzie trenerem. Mam nadzieję że te indywidualności dowiozą jakąś ten sezon

0

@pinho1899 dyslekcja to na szczęście nie choroba i z błędami można żyć. Gorzej z bulem dupy, mam nadzieje ze nie masz tak często :). Odnosząc się już do zastąpienia, za wynagrodzenie Keomana można zatrudnić zdecydowanie trenera z umjejetnosciami nie tylko z nazwiskiem. Jeśli Tobie odpowiada bazowanie wyłącznie na indywidualnościach a nie na taktyce, wypracowaniu automatyzmów w grze, jaki kolwiek pomysł na grę to nie musisz komentować tylko ciesz się obecna Barceloną.

1

@fafera Coutinho ja problem z psychika i w mojej opinii w tej swerze należy mu pomóc. Trener powinien mu zaufać i wystawiać w pierwszym składzie, komplementując na każdej konferencji, odrobinę ustawić drużynę pod niego aby go podbudować. Niestety Koeman raczej tej umjejetnosci nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?