2

@SenoX skoro zaoszczędziliśmy z tego co mówił Laporta na jeden transfer, to stać nas na trenera. Barcelony nie stać na bezbarwność, z każdym meczem tracimy mln euro w biletach, za chwilę stracimy szanse na duze kontrakty sponsorskie. Klubu musi działać bo za chwilę stracimy dużo więcej niż 6mln kary za zwolnienie trenera.

1

@Mike1023 skład na 4/6 miejsce? Chyba coś Ci się na głowę śpię..... Rozumiem Atletic czy Real rzeczywiście mają mocniejszy skład w tym momencie, ale to tyle. Rozumiem frustracja mam też wysoka ale przede wszystkim na brak pomysłu na grę, tutaj najlepsza obecna 11 nie pomoże jeśli trener gra stylem z lat 90 a jest 30 lat później. Mamy solidny skład na walke o 2 miejsce, bo 3 to coś co nie powinno podlegać dyskusji. Nasz szpital również za chwilę stanie na nogi i przy odrobinie zdrowia z przodu dochodza Fati i Dembele, Aguero. I teraz Fati, Depay, Aguero, Dembele, Coutinho, de Jong, Pedri, Busi, Dest, Araujo, Pique, Alba i Ten Stegen to kur... m.. skład na walkę o 1miejsce

1

@Kacperson21 tutaj największe gwiazdy nie pomogą jeśli nie zaczniemy od przygotowania, od wytrenowania schematów, od taktyki, wymienności na pozycjach, stałego ruchy, szybkiego i agresywnego pressing, wyjścia na pozycję itd itp.

5

Trzeba na to spojrzeć na chłodno. Mamy swoje problemy, kontuzje itp, lecz największym jest brak pomysłu, taktyki, wypracowanych schematów. Nasza gra jest z przypadku nie z pracy, nie ma żadnego polutu w rozegraniu, gramy z zaciągniętym ręczny. Tutaj nie pomogą nowi piłkarze, należy dokonać przemyślanych zmian od sztabu medycznego po przygotowanie fizyczne do trenera. Barcelony już nie stać na wynalazki, tu należy postawić na wielkiego trenera, a, jedyny wolny do Conte. Należy znalesc trenera z wizją, który odnajduje się w nowoczesnej szybkiej piłce, a nie trenera który zabłysnął tym że jako piłkarz był związany z Barcelona. To nie będzie łatwe ale jest wykonalne, to nie pierwszy klub z czołówki który potrzebuje zmiany trenera.

2

Konkretna taktyka, 179 wrzutka w pole karne, nie ważne że nie przygotowana. Cudowne czasy przed nami.

3

To nie jest istotne kto gra tylko to że niema tu żadnego pomysłu, żadnych wypracowanych schematów. Wrzutki na pale a nóż coś wejdzie, jeśli to jest cała praca Keomana to przepraszam bardzo co on tu robi kolejny sezon.

0

@Piotr97 w sumie niech się położy nie wiele to zmieni

1

@Barca101010 bardziej o tobie bym to powiedział, gramy jego stronę wyłącznie, a to nie jest zawodnik ktory ma wziąść na siebie ciężar

0

Ciekawi mnie jaki Keoman miał zamysł wprowadzając Luuka, przecież my gramy w 10,5 zawodnika.

9

Olmo nie jest graczem robiący różnice a co najważniejsze to nie jest profil piłkarzy którego potrzebujemy w budowaniu drużyny. Pogba super opcja choć na pewno kosztowna, jest to jednak zawodnik którego bardzo potrzebujemy. Haland to marzenie, raczej nie realne, gość musiałby kibicować Barcelonie a nislyszalem o tego typu deklaracji. Nie stać nas na jego transfer, pensję plus prowizja dla Raioli.

2

Laporta czas ruszyc w rynek i szukać najlepszego rozwiązania. Już każdy widzi że Keoman nie da nam sezonu przejściowego, przebudowę należy budowa z odpowiednim trenerem i od niego zaczynac zmiany

1

To nie jest zawodnik potrzeby w Barcelonie. Na dzień dzisiejszy musimy załatać najważniejsza linie czyli pomoc, Busi już od lat nie domaga na swojej pozycji a jest ona najważniejsza w każdym klubie. Kolejna pozycja to napastnik a na końcu jeśli nagle nie odpali Garcia czy Umtiti to środek obrony. Dopiero wtedy myśli o zawodnikach pokroju Sterling choć obysmy szukali innego profilu niż samolubny ofensywny zawodnik.

11

Batromeu to nieudacznik w każdym aspekcie zarządzania. Gość powinien w końcu odpowiedzieć za ten cały sabotaż, nie gospodarność, mobbing, oszustwa przed sądem.

0

@karolek981 za szybko stawiasz Barcelone w 3 rzedzie. To nadal klub przyciągający największych, ja nie mówię o Kloppie czy Gaurdioli, tylko o trenerach do wzięcia i jestem przekonany że taki Conte nie odmówiłby Barcelonie a co do trenera Ajaxu tak już na rynku jest za kogoś dobrego należy zapłacić. Skoro zaoszczędziliśmy i próbujemy kupić Olmo co potwierdzal Laporta to lepiej w kierować parę mln na wykupienie najważniejszej osoby do przebudowy. Barca ma ogromne problemy ale ogarnijmy się to nadal potęga która potrzebuje dobrego trenera

1

@Lucassito powiedziałbym że dorównuje poziomowi naszemu trenerowi

0

No i bardzo dobrze, tu należy w końcu postawić na trenera przez duże T, a nie kolejny wynalazek oby tylko związany z klubem. Jest wolny Conte który z całą pewnością poukładałby ten burdel. Do wyjecia byłby trener Ajaxu ktory ma wizję nowoczesnego footbolu. Czas być poważnym w kwestii wyboru trenera, przebudowę właśnie od tego należy zaczynać a nie kupować kolejne gwiazdy i liczyć że kelner na ławce odpowiednio rozwinie zespół. Choć obserwując od tyłu lat klub to Keoman pozostanie do końca roku nie osiągając nic, a kolejnym trenerem będzie ktos związany z Barca z marnym CV trenerskim

3

@damcio24 bo w sumie tak, wydać 600mln i wtedy oczkiwac gry? To nie FIFA, gra się tym co ma, dobrym przykładem jest belgijska drużyna remisująca z PSG czy uważasz że oni mają lepsza kadrę niż my? Wytłumacz takie gówno jak napisałeś które potrafi zremisować z drużyną naszpikowana gwiazdami? Przede wszystkim chodzi o trenera i od tego powinniśmy zacząć budowę druzyny. Keoman już w swojej karierze wielokrotnie udowodnił ze jest bardzo średnim trenerem.

0

@Yoshi94 wystarczyło nie grać prehistorycznym 5 3 2 z wahadłowymi których u nas nie ma. Po Twoim pytaniu wnioskuję że nie rozumiesz różnicy między bocznym obrońca a wahadłowym.

1

Wybaczcie ale zarówno trener jak i kibice muszą być idiotami jeśli mają oczekiwania wobec Roberto na pozycji wahadlowego. Zarówno Alba i tym bardziej Reberto nie są tym profilem zawodnika a Roberto to już dramat ustaiwajc go w tym miejscu. Dlatego nie rozumiem gwizdów wobec chłopaka tu należy wygwizdać kolejna amatorkę naszego trenera

2

@kakusus ale tutaj nie ma żadnego stylu Barcelony od 4 lat, DNA to szybką gra krótkimi podaniami, mocny pressing i stałe zawodnicy w ruchu na tym polehac tiki taka. Od 4 lat Barcelona idzie coraz niżej a obecnie gramy na miarę możliwości trenerskie Keomana, czyli tylko indywidualności nas będą ratować a ich jak wiemy co raz mniej.

2

@Remi1899 Keoman to dno trenerskie. Ale czytając twój komentarz z Umtiti to Ci się chyba coś na głowę spier... Póki co Umtiti zagrał jeden dobry mecz sparingowy i daleko mu do Araujo który obecnie jest naszym najlepszym środkowym. Garcia to póki co dramat Langlet w zeszłym sezonie spieprzył tyle że nie powinien być już w pierwszym składzie. A Umtiti z zeszłego sezonu to ociężały czołg więc w hierarchii może być wyłącznie przed Langlet

1

@DonFerdinando każdy dobry trener któremu zapłacimy, Keoman nie jest najtańszym trenerem wiec stać nas praktycznie na każdego. Wiadomo że możemy zapomnieć o trenerach jak Klopp ale takie Negelsman był jak najbardziej do wyjecia ale woleliśmy kelnera, tym razem z Holandii

1

2

@MatiSh skoro coś nie działa to się zmienia. Nasz naturalny system to 4-3-3 i jak same zmiany pokazały młodzi przynajmniej walczyli. A nawet amator widział od początku meczu że należy dokonać korekty ustawienia i przede wszystkim wzmocnić pomoc. Ale co tam Keoman super trener przecież ma tak dobrze sobie radzi prz tak dramatycznej sytuacji klubu.

1

@kibic555 to niech w końcu przyjdzie ktoś z sukcesami za sobą a nie kelnerzy o 4 lat.

3

Jedno pytanie mówi o ogromnym błędzie Keomana, taktyka z głęboko ustawiona defensywą była tak głupia ze nie wiem czy Keoman wiedział z kim gra. Chciałabym żeby tak było, bo jeśli to jego osobista decyzja i pomysł na mecz to znaczy że za trenera mamy idiotę i to niestety bardziej prawdopodobne. Przypominają mi się mecze w zeszłym sezonie z mocnymi rywalami, Keoman przegrywa wszystko co możliwe a 3 miejsce w lidze nawet z naszymi problemami to żaden sukces. Obawiam się że musimy poczekać na kolejnego trenera i dopiero wtedy będzie sezon przejściowy. A teraz cierpliwie czekać na lepsze czasy i obserwować jak młodzi się rozwijają, jest to jedyny plus Keomana.

3

Na bank, a jeszcze inny gdyby Keoman pouczył się trochę taktyki

4

Najlepsze : gra mlodych
Najgorsze : taktyka Keomana. Gość przegrywa swoim zmysłem taktycznym każdy mecz z drużyną na wyższym poziomie.

2

W dzisiejszym meczu największe błędy zrobił Keoman. Drużyna wręcz była ustawiona pod dominację Bayernu. Zestawienie 1-5-3-2 już przed meczem było totalną głupotą biorąc pod uwagę styl Bayernu. To w jakis posob Keoman ustawil dzisiaj drużynę dało wielki haos, linie nie miały jak ze sobą grać, pressing był kompletnie dziurawy. Jak można na wahadle ustawiać Roberto wolnego jak moja babcia z Davisem. To są takie podstawowe błędy i to niestety kolejny raz z mocnym przeciwnikiem ze się boję o wielkie mecze w tym sezonie. Braki trenerskie Keomana ze słabym przeciwnikiem nie są aż tak zauwazane bo indywidualności przykryją temat ale rozjeżdża nas taktycznie każda znacząca drużyna. Obecnie podziurawiony nasz statek potrzebuje kapitana który potrafi pływac po bagnie a nie gościa napompowanym materacem

1

@DeathGhost to za dwa lata powiesz to samo. No extra kupic same gwiazdy i wtedy liczyć na lepsze wyniki. Jednak po to inwestuje się w najlepszych trenerów żeby potrafił odpowiednio ustawić drużynę taktykę na mocniejszego rywala. Ale w sumie co tam nie ma co winić trenera, co tam że pressing był nie skorydnowany i dziurawy co tam że ustawienie obrony było błędem, co tam że wahadłowi nie istnieli i korekta była dopiero w 58minucie przy 0-2 u siebie. Co tam że na ławce jest Coutinho skoro z przodu lepiej 3maj nie istniejącego luuka. Co tam że byliśmy wolniejsi i słabsi fizycznie. To wszystko wina finansów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?