3

Brawo Pique, dał przykład pozostałym. Wysuwa się na lidera zespołu

0

Najbardziej nie domaga nasza defensywa i tu w najbliższych latach należy poczynić inwestycje plus defensywny pomocnik z najwyższej półki. W przyszłym sezonie jeśli finansowo złapiemy oddech trzeba w końcu załatać 9tke bo Aguero to nie rozwiązanie problemów.

1

Analizy video nie są czymś niezbędnym. Jednak odczytuje z jego wypowiedzi coś więcej, co sam odczuwam. Mając bolidy formuły 1 zatrudniamy od 5 lat kierowców testowych. Jedynie Koeman to przynajmniej nazwisko ale to nadal średni trener, udwonil to już w przeszłości.

2

Rozważać to powinni temat sprzedaż. Jak w końcu sprzedać niechcianych piłkarzy i nie dokładac do tego.

3

@Neymarinho każdy z nas ma za mało danych żeby jednoznacznie stwierdzić co byłoby lepsze. Umowa z CVC to jedno i wyliczenia oczywiście że przemawiają za odrzuceniem. Ale Messi to druga kwestia i brakuje mi tu walki klubu o najlepszego zawodnika w historii. Sam Messi powiedział że zgodził się na obniżkę 50% i nie otrzymalej kolejnej próby że strony klubu. Czyli co poddaliśmy się, czy polityka w chodzi w grę? Laporta miał jedno główne zadanie, zatrzymać Messiego i to spierdolil, mamy 3 zawodników którzy pobierają ogromne wynagrodzenie, Coutinho, Griezman i Dembele wystarczyło jednego z nich sprzedać czy wypożyczyć i uwolnić ich wynagrodzenie, tym samym zaproponować je Messiemu. To mamy teraz wymieniona trójkę która marketingowo jak i sportowo może buty czyścić Messiemu. Brawo

11

Laporta jeszcze nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje niesie za sobą decyzja z Messim. Straty w najbliższych latach będą zdecydowanie wyższe niż to Laporta i Ferran pseudonim zdrajca, przewidują. Kończą nam się umowy sponsorskie, sprzedaż koszulek spadnie, w krajach azjatyckich nawet 50%. Wartość klubu już spadła, nie mówiąc nawet o całej la lidze. Zawodnik najlepszy w historii klubu to nie tylko dwa poziomy wyżej sportowo ale jeszcze wyżej finansowo. Laporta i jego druga kadencja zapisze się tym że stracił najlepszego zawodnika świata, jak ostatni frajer.

0

Jest to nie uniknione

0

@Alustic mocno z Ciebie ograniczony człowiek widzę.

0

Komentarz usunięty

3

@Alustic kolego czytaj lub słuchaj a nie sam tworzysz nie stworzone historie. Messi zszedł 50%ze swoich zarobków, potwierdził to na dzisiejszej konferencji. Jak coś komentujesz to przynajmniej zweryfikuj

0

@Makson600 ta cała sytuacja również mi się bardzo nie podoba i śmierdzi z daleka. Nie tak zegna się najważniejszego zawodnika w historii. Jednak jako kibic Barcy od 20 lat, wiem jedno klub jest ponad wszystkim, ponad Messim, ponad Laporte. Czekaja nas chude lata i Laporta nas nie zbawi skoro nie potrafił zatrzymać Messiego. Jednak to wszystko przeminie, będzie kolejny prezydent, oby lepszy i klub pozostanie, czekając kolejne 100 lat na takiego Messiego.

7

Ta cała sytuacja mocno śmierdzi. Laporta nagle obudził się i przemyślał że finansowo nie podoba, w dniu kiedy przedstawiciele Messiego przylecieli podpisać już umówiony kontrakt. La liga, również potwierdziła kontrakt i możliwość zarejestrowania. Ok teraz nie sUkajac spisku, gdzie pompa na pożegnanie najlepszego pilkarza w historii, czy Laporta w taki sposób zegna Messiego, sorry ale to Messi zrobił więcej dla Barcelony niż Laporta więc czekamy na honorowe pożegnanie. Należy się mu jak psu micha

0

Nasza defensywa wygląda dramatycznie. Problem widzę również w ustawianiu DeJonga, praktycznie pusi grać 3go środkowego obrońcę, przez co nie wykorzystujemy jego potencjału w pomocy. Bardzo mi się podoba dynamiczność Demira będą z niego ludzie. Balde ofensywie zjadł Albe dzisiaj niestety defensywnie jeden i drugi słabiutko.

4

@korn234 ale i nazwiska Ci chodzi? Oglądałem mecz i trzeba chyba być ślepy lub jeszcze gorzej żeby tak ocenić grę Puiga. Pjanic przez te 13 minut też zagrał dobrze i dał praktycznie ayste, niestety Manaj mając tylko bramkarza uderzył w niego.

0

Może teraz odpowiesz Gaurdioli jak to cudownie zarządzasz la liga. To jest dramat że po tylu latach sukcesów Barcy i Realu w LM, la liga jest na 3 miejscu. Majac Messiego i Cristiano gość nie potrafił nawet tego wykorzystać, a teraz ma czelność ograniczac Barcelone. Gdyby nie Barca Real i Atleti to la liga byłaby z tym zarządzaniem Tebasa już za liga francuska. Brawo

4

@normasubiektywna to nie plac zabaw że sobie zabawkę wyrzucisz czy zakopiesz która Ci nie pasuje. Zejdź na ziemię i wejdź do dorosłego życia, są kontrakty które obowiązują. Laporta nie wyczaruje ofert kupna naszych piłkarzy

1

@Uukasz_93 narzekaj dalej

0

@masik86 mimo wszystko to nadal jakieś nazwisko i umjejetnosci. Wystarczyło że Keoman wystawiał by go częściej pod koniec sezonu a jego wartość by wzrosła. Niestety błędy Bartusia aż za bardzo będą Barcelone męczyly ale nie wszystko usprawiedliwiajmy ostatnim zarządem.

0

@Ryjewski dość prostackie, dobrze Ci się zrobiło?

0

@Bartek_C te stroje akurat są ok, gorzej z pierwszym kompletem. Ktoś ostro przycpal projektując stroj

0

Zakończenie kolejnego przekrętu Bartusia nie powinno zaskakiwać. Matheus wystarczająco długo pobierał wynagrodzenie za wyłącznie przychodzenie na treningi

1

W takiej sytuacji lustra transferowa. Ewidentnie za szybko chce być gwiazda

12

Oglądając bramki, przypomniały się stare czasy Barcelony i problemy z bramkarzami

0

Mam tylko nadzieję że odpowie własnym majątkiem.

3

Griezman nie zawiódł, był poprostu totalnie niepotrzebny. Jest to transfer z kolekcji Bartusia, kolejna 10 w składzie i 3 dziesiątki w skaldzie w tym Messi. Jest to nadal świetny zawodnik i należy wyciągnąć maksa za jego transfer a nie wymianę za średniaka Saula, bądźmy poważni.

2

Czegoś nie rozumiem. Pique podobno zgodził się jakiś czas temu na obniżkę pensji, więc czemu o nim tu czytamy? Kolejny temat Busi i Alba jeśli nie chcą obniżki to wystawmy ich na sprzedaż, akurat na tych piłkarzy chętni się znajdą, a najmlodsi już nie są. Barca potrzebuje mocnych zmian kadrowych i nie możemy bazować od 10 lat na tych samych zawodnikach szczególnie jeśli są mocnym obciążeniem w budzecie

28

Konkretne wymiany jak nie za pomocnika który stał się rezerwowym w Atleti nie mówiąc już o reprezentacji, tam go już dawno nie widać. To Portugalczyka który przez dwa lata nic wielkiego nie pokazał. A w zamian oddajmy gościa który swoją ulubiona pozycje ma zajatego przez Messiego a mimo to strzela 20 bramek i dokłada 10 asyst, jest mistrzem świata, to od niego Francja zaczyna ustawiać sklad i uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy świata. Niech to będą plotki!!! Rozumiem potrzebę oszczędności na pensjach ale w takiej sytuacji należy go sprzedaż za, co najmniej 70mln jeśli nie ma chętnych to zaproponujmy niższy kontrakt.

2

W mojej indywidualnej opinii obecna piłka jest dużo bardziej wymagająca, już nie wystarczy dobrze balansować ciałem jak Maradona aby zmylić obrońcę. Pod względem taktycznym to już jest przepaść, wystarczy obejrzeć stare mecze ileż tam było miejsca, przestrzeni dla napastników. Najważniejsza rzecz to zaakceptowanie tego że Maradona najlepszy w swoim czasie a Messi w swoim i takie porównywanie nie ma żadnego celu. Maradona miał zupełnie inna drużynę i zupełnie inne wsparcie niż, obecnie Messi w drużynie narodowej a patrząc na statystyki to musi robić wszystko.

0

Tebas to mocno ograniczony gość. W sytuacji gdzie Barca dzięki ograniczenia budżetowym traci Messiego to cała liga traci na czele z Tebasem. Gaurdiola ma rację w tym co napisał, przez tyle lat Barcelona czy Real sprowadzaja największe gwiazdy, cały worek sukcesów w LM czy Pucharze UEFA, a la liga dalej sprzedawana jest gorzej nie liga angielska czy włoska. Gdzie limity płacowe np we Francji, czy jakiekolwiek ograniczenia. La liga traci olbrzymie pieniądze przez zle zarządzanie.

0

@KarolGamingFCB zgadzam się że wszystkim po za samy Saulem, w mojej opinii nie jest to zawodnik ktory coś wniesie a co jak co mowa o wymienie z naszej strony pilkarza z czołówki swiata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?