0

@adamjttk problem jest w stylu, Keoman da nam stabilizację i kontynuację grania środkiem. To nie jest trener z winezja a już na pewno nie dopasowujący gre do obecnych wymogów. Brakuje szybkości i skrzydeł, przyszły sezon da nam lepsze wyniki w lidze ale nic po za tym niestety.

2

@TadeuszK bardzo dobre podsumowanie. Nasz styl już dawno powinien ewaulowac a niestety męczymy się środkiem. Mamy skrzydłowych ale ich kompletnie nie wykorzystujemy, obecny styl nie daje możliwości rozwinięcia skrzydeł takim zawodnikom jak Dembele czy Trincao a Koeman to solidna stara szkoła trenerska która da nam stabilizację ale szczytow nie dotkniemy

3

@masik86 ok w takim razie wymień Dembele na zawodnika z podobnymi umjejetnosciami na rynku. Jak również Coutinho, Griezmana, Trincao, Pjanica, bo wszyscy się potykają w Barcelonie o własne nogi, we wcześniejszych klubach błyszczeli.

2

Mocno bym się zastanowił nad sprzedażą, Dembele ma nadal ogromny potencjał który w mojej opinii Keoman nie potrafi wykorzystać. To jest typowy skrzydłowy który potrzebuje odrobinę przestrzeni a przy naszym stylu i ciągłej grze środkiem i co ważne wolnej grze Dembele nie ma szans rozkwitnąć. Podobnie jest z Trincao który również nie rozwija się że względu na nasz styl. Barcelona potrzebuje trenera który ma wizję, przez zarząd i wybory trenerów straciliśmy 5 lat mając najlepszego zawodnika świata. Keoman postawił na młodych i chwała mu za to ale czas postawić na top trenerski i wizjonera. Zobaczmy jak to robi Bayern i uczmy się. Piłka ewulowala a my pozostaliśmy w tyle, Keoman to stara szkoła dość toporna. Najlepszym przykładem jest Mourinho jeszcze 5 lat temu top topów a dziś 4 klub który go zwalnia, nie potrafi zmienić stylu a ten który dawał tyle sukcesów już jest daleko w tyle za piłką.

17

Braki kadrowe ma każda drużyna w obecnych czasach. W najważniejszych meczach Koeman został zjedzony taktycznie i tu była różnica, polegamy dalej wyłącznie na Messim. Nie wykorzystujemy tego co mamy, skrzydeł, Dembele w obecnym stylu nigdy nie zrobi różnicy, nie ma żadnej pdzestrzeni na rozpędzenie, a w kontrach ciągniemy piłkę środkiem zamiast wrzucać szybką piłę na skrzydło. Nasza drużyna gra za wolno i korzysta z tych samych środków co rok temu, dwa i trzy lata temu... Nie próbujemy nawet zaskoczyc rywali.

3

@krzyrzak69 ale czym zasłużyło, bo żadna drużyna nie pokazuje niczego nadzwyczajnego w tym sezonie

1

Mecz bez emocji, bardziej towarzyski niż walka o mistrzostwo.

2

Keoman to nie jest trener który zmieni Barcelone. To był bardzo dobry wybór na przejściowy sezon, zrobił świetna pracę z młodymi i za to brawa. Przyszły sezon niestety będzie tak samo wyglądał, filozofia się nie zmieni, Keoman nie jest wizjonerem jak już każda wcześniejszą prowadzona przez niego drużyna potwierdziła. Liczę że Laporta ma wizję zmian w Barcelonie i trener jest jednym z nich. A za nim piłkarze jak Coutinho, Griezman, Umtiti, Pjanic, Dembele, którzy nie wnoszą tyle ile wyciągają z budżetu. A, jeszcze jest szansa na nich zarobić a nie oddać.

0

Ciężko mi czytać takie brednie. Przegrana kasuje nam najmniejsze szanse na ligę a wygrana daje nadzieję na potknięcie realu. Spieprzyl.... Co można było i będąc zależnym od siebie oddaliśmy jak na tacy rywalom drogę do mistrza. Teraz jesteśmy zależni od siebie i od innych.

3

@Sulej samo to że jest na bramce przyczynia się do ewentualnego błędu strzelającego. Skoro wyszedł przed strzałem powinien być powtorzony

3

Problem w podwójnych standardach, nie mogę zapomnień jakie karne odgwizdywanie są na naszą nie korzyść i to w bardzo ważnych meczach. Patrząc na te standardy to wczorajszy wieczór był pełen błędów i powyższa opinia sędziego jest w punkt. Jednak w mojej opinii żadna z sytuacji nie była karnym za równo w czoraj, i 5-6 karnych odgwizdanych przeciwko nam. W tym momencie bylibyśmy na 1 miejscu. Więc kierując się tym wszystkim i mimo naszej słabej gry jesteśmy mocno pokrzywdzeni standardami hiszpańskich sędziów.

5

@equwesta jedyny zawodnik robiący obecnie różnice w Barcelonie może odejść. Czy ty na pewno kibicujesz Barcelonie?

0

@Jacob94 to nie zmienia faktu że Barca była zależna wyłącznie od siebie. Już nie jest

0

@Bulos11 a ty ślepy jesteś czy tylko udajesz, tu nie trzeba daleko szukać pierwsza bramka dzisiaj.

0

@victor w punkt

3

Nie pierd.. Pique bo dzisiaj gdyby nie trochę szczęścia to co najwyżej byłby remis. Nie ma obrony kompletnie, każda akcja przeciwnika jest groźna, wczesniejsze lata ratował nas tenStegen a obecnie niestety jest pod formą. W mojej opinii Keoman po za młodzieżą totalnie ignoruje pozostałych piłkarzy mimo tego że obecnie potrzebujemy wsparcia ławki która praktycznie nie gra więc jak ma być w formie. Co najważniejsze nawet wygrana w pozostałych meczach otwiera autostradę do mistrza realowi i 3 punkty w kolejnym meczu mogą się okazać zadra w ch...

13

Koeman przegrałeś wszystkie ważne mecze w tym sezonie a to co wczoraj drużyna zagrała z rezerwami Granady to jest dramat. Najgorsze że wygrywając wszystko możemy na końcu być na drugim miejscu i zdać sobie sprawę że real mistrza ma dzięki Barcelonie

0

Roberto to ciało obce, co on dalej robił na boisku wie tylko nasz holender. W drugiej połowie Messi strata za strata i tu należało dokonać zmiany. Takimi meczami niestety przegrywa się mistrzostwo

2

E tam i tak wygraliśmy posiadanie 82%. Zjedliśmy Granadę brawo

0

Bardziej frajersko przegrać się nie da. I tak jak pisałem gdzie tu jest Araujo, czemu nadal stawiamy na dziadka Pique którego dzisiaj w obronie nie było. No i kolejny blad Minquezy. Dramat. Dzisiaj Messi jest w drugiej połowy tragiczny więc gdzie tu zmiana?

0

@kaamil1910 to akurat nic nowego, jednak patrząc np na formę Umtitiego to Araujo bije go w każdym aspekcie. Minqueza i Langlet to też nic pewnego z tyłu.

0

Mocno mnie zastanawia brak gry po kontuzji Araujo, wydawało się że przed był naszym najlepszym obrońcą. Mam nadzieję że to tylko chwilowy spadek formy.

0

Koeman naprawdę zrobił dużo dobrego jednak to nie jest wybitny trener. Bardzo chciałbym pozytywnie się zaskoczyć w przyszłym sezonie bo pewnie zostanie, choć w mojej opinii zrobił swoje i czas wreszcie postawić na trenera pokroju Kloppa. Wymieniona 5 powinna dostawać minuty, w szczególności Pjanic który grając regularnie mialby szanse na odbudowanie formy a my potrzebujemy kogoś teraz za Pedriego który od miesiąca jest wypompowany. A jeśli nawet Pjanic nie wskoczy na wysokie obroty to łatwiej będzie sprzedać gościa grającego niz siedzącego głęboko na ławie.

24

Nie wiem czy Emery jest ślepy czy poprostu głupi. Całe szczęście że skończyło się bez duzej kontuzji a było blisko. Nie dało się tam nic innego jak czerwona kartka, może i nie było intencji ale wyszło dramatycznie ostry faul.

0

Jak tak dalej w drugiej będziemy grać to z przewagą zawodnika stracimy dwa punkty

5

Patrząc na jego formę z ostatniego meczu to lepiej by było odłożyć ten jubileusz

0

Niestety kupiliśmy pilkarza nie przewidywalnego, to w jaki sposób zachowywał się w byłych klubach przed transferem świadczy o tym że i Barcelonie nie ułatwi tego tematu. Były prezydent zostawił nie jednego trupa w szafie.

0

Prośba o jakiś link do meczu

0

@Maker0 zerknij na nike kupiłem ostatnio parę rzeczy, jest sporo promocja teraz a przed chwilą było jeszcze 25 dodatkowego rabatu.

0

Na nike znajdziecie lepsza cenę a parę dni temu było dodatkowe 25% na, przecenione rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?