Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jak w tym ustawieniu zagramy ze słabsza drużyna, z Sevilla był to strzał w 10 z PSG uważam że mimo wyniku pierwszego meczu również tak powinniśmy zagrać. W tym ustawieniu nasza pomoc jest dużo sielniejsza i możemy kontrolować mecz
20
Cieszy ten mecz. Wreszcie gramy jak drużyna i walczymy drużyną, brawo! Kibice nie oczekują fajerwerków w przebudowie ale zaangażowania.
0
OMG dramat z tą nasza obroną
1
@Harnas2 ok to tego nie wyłapałem. W takim razie w mojej opinii faul za tą nogę.
1
@OCZYmm nie kolego nie można odgwizdac karnego jeśli wcześniej jest faul za nogę na 210cm
1
@azultain nie da się dać karnego skoro wcześniej jest faul
1
Dla mnie ręka jak cholera ale co najważniejsze i tego nie rozumiem przed ręka jest faul za nie bezpieczne zagranie noga na wysokości 210cm a sędzia daje żółta kartkę zawodnikowi i czeka na interpretację var czy za rękę jest karny. Skoro dajesz kartkę i jest ewidentne przewinienie to co dalej interpretujesz?
0
@wolny99991 wejdź na tvpsport
0
Te zmiany to jak dla mnie desperacja Koemana, jak narzekam na Busiego to dzisiaj grał świetnie i robił grę, nie rozumiem zmiany. Obysmy nie stracili za dużo w środku. Jeśli się nie uda dzisiaj to i tak brawa, taką drużynę chce oglądać a nie zlepek gwiazd snujących się po boisku.
1
Oglądam tylko Barcelone i co najwyżej kontrowersje z meczu realu. Nawet obiektywnie patrząc tych błędów nawet po var jest stanowczo za dużo. Taki wysoki procent skuteczności jest chyba liczony z ogromną poprawka na niski poziom sedziowania w hiszpanii
2
Niestety Griezman okazał się dużym niewypałem transferowym. Tyle lat na tak wysokim poziomie a w Barcelonie psychicznie totalnie sobie nie poradził.
3
To kolejny przykład jak ten klub do tej pory funkcjonował. Z wszystkimi dziadkami kontakty podpisane są do 2024 lub 2025 z wynagrodzeniem nie adekwatnie wysokim do prezentowanego poziomu. Z drugiej strony mamy zawodników młodych z wielkim potencjałem i przyszłością a z nimi kontakty wygasają w najbliższych 2latach. Oczywiście Messi to odzielna historia, od lat zwodzony zawodnik projektem sportowym kuszony co chwilę większym wynagrodzeniem.
1
Cieszę się że Koeman przypomniał sobie ze są rotację. W mojej opinii de Jong i Pedri lecą na oparach
0
Niestety obecnie mamy dwóch przeciętnych a bardziej słabych obrońców, zarówno Langlet jaki Umtiti to jedna wielka porazka. Takie błędy i w takiej ilości to przeciętny stoper robi w parę sezonów a nasi stoperzy robią to 6 miesiecy!
3
Największym dramatem klubu jest stawianie na trenerów bez jakości i znaczących sukcesów. Barcelona nie aspiruje do 5-6miejsca w lidze aby zatrudniać tego typu fachowców. Z drugiej strony po takim zarządzaniu klubem i średnich trenerach oczekujemy pięknej gry. Piłkarska przeszłość w Barcelonie nie gwarantuje sukcesu, nie każdy może być Guardiola szczególnie jeśli to nie jest pierwszy klub który trenuje bez sukcesu. Dramat jakie decyzję w ostatnich latach były podejmowane. Najlepszym przykładem jest dziadek Suarez który fizycznie ma już dawno najlepsze lata za sobą, rozgrywa bardzo dobry sezon przy dobrym trenerze z wizją.
2
W dalszym ciągu chwalcie Keomana, ok nazwisko spoko ale gość totalnie nie polepszył naszej gry, plus za stawianie na młodych ale to trochę za mało. Tu trzeba wizjonera i mentora który rzeczywiście postawi na jakość i wzmocnienie fizyczne drużyny. Nie widzę pomysłu na grę, stały schemat od początku sezonu. Szkoda bo walka jedynie o drugie miejsce w tym sezonie to jednak mimo przebudowy to nie wiele.
6
Kolejny mecz Busi, przepraszam bardzo ale tak się nie da nic wygrać skoro najważniejsza i najtrudniejsza pozycja w klubie obstawiona jest bardzo dobrym rozgrywającym, a zarazem najslabszym i najwolniejszym zawodnikiem pod wzgledem defensywnym. De Jong którego pozyskaliśmy z Ajaxu ze względu na swobodę motorykę i umiejętności defensywnie gra wyzej a pozycja w której był jednemu z najlepszych w Europie obstawiona jest przez dziadka. Tak stracimy z przodu jeśli de Jong będzie defensywnym ale zdecydowanie więcej zyskamy z tyłu. Busi dalej bardzo dobrze rozgrywa więc wystarczy zamienić pozycjami de Jonga z Busim na 5-6 męczy i zobaczyć różnice. Drugi temat to nadal zbyt mało rotacji, w mojej opinii Pedri dla którego to pierwszy sezon na takim poziomie sportowym u fizycznym ledwo łapie już oddech, brakuje już na tym etapie rozgrywek świeżości
4
@Abominacja najlepszym? Rozumiem że mówisz o samym rozegraniu tylko zauważ że najważniejsza jego rola na pozycji która zajmuje to rozbijanie ataków a on nie dogonilby mojej babci a co powiedzie zawodników drużyny przeciwnej.
1
@tn.divine no tak nie ma suareza vidala który był raczej rezerwowym i Semedo który był rezerwowym. Naprawdę totalnie inny skład mamy co roku,,, omg. A co do Messiego to jednak kolego dziękuję że go mamy, bez niego bardzo możliwe że nawet w LM byśmy dzisiaj nie grali.
2
@Owen1994 prosta odpowiedź, zawodnika który na tej pozycji uważany był za jednego z najlepszych i właśnie dlatego go kupiliśmy. De Jong!
0
@LatajacyHolender za dużo się zachwycasz nazwiskiem. Nazwisko Koemana dużo więcej waży piłkarsko niż trenersko, jego drużyny nie grały wizjonerskiego footballu a wyniki łagodnie mówiąc nie były najlepsze. A to że nie ma kim grac to g.... prawda. Tak jesteśmy w przebudowie ale nie na wakacjach a tak to dzisiaj wyglądało. Dodam jeden główny błąd, oczywiście według mnie, Koeman to kolejny trener który najważniejsza pozycje w drużynie łata Busim, piłkarzem który szybkościowo jest na etapie ślimaka i nie mów że nikogo na tą pozycję nie mamy bo naturalna pozycja De Jonga jest DP, pozycja na której uważany był za jednego z najlepszych. Rozumiem chęć przesuwania wyżej Holendra ale jeszcze raz powtórzę DP to najważniejsza pozycja Barcelony.
4
Z odpadnięciem większość z nas była pogodzona przed meczem ale styl w jakim to kolejny raz się dzieje jest dramatem, kompromitacja i brakiem szacunku dla kibiców. Tam nie było żadnej walki i zaangażowania. Koeman nie poprawił naszej gry, szacun że próbuje zmian w grze a przede wszystkim wprowadza z sukcesem młodych.... Ale nie oszukujmy się to trener z nazwiskiem dużo mocniejszym jako piłkarz niż trener. Tutaj potrzeba gościa z wizją i jajami, nie jestem w stanie zrozumiem co robi Busi na najważniejszej pozycji w drużynie, to jest największy błąd Keomana. W każdy męczu Busi defensywnie nie nadąża, ratuje się inteligentym ustawiem, ale przy szybszej grze przeciwnika gościa nie ma a obrona jest pozostawiona bez wsparcia. Mając tak wolnych środkowych obrońców nasz decensywnych musi zapieprzać na całej szerokości boiska i ograniczać przeciwnikowi miejsce. Kolejny temat to ustawieni naszej obrony która kryje a bardziej statystuje napastnikom i skrzydłowym. Nie widze drugiej obrony w Europie która kryje zawodnika zachowując 5 metrowy dystans, jakiś dramat. Dzisiaj Mbappe mógł się dowolnie rozpędzać i tu zamieńcie miejscami Dembele i otrzymamy podobny rezultat z tą różnicą na każdy o tym wie i przy takim Dembele jest cały czas obrońca. To są podstawy których Koeman, kiedyś obrońca, nie wprowadził.
1
@Alustic po pierwsze nas kupić się nie da, kibicujesz powinien to wiedzieć. Po drugie jak można chcieć się sprzedać, historie klubu itp. Po trzecie nie przesadzaj kolego, mamy kim grac, Ten Stegen, de Jong, Dembele, Griezman, młodzi Fati(jest kapitalny ) Pedri i Araujo, może Dest, za chwilę dojdzie Garcia(jeśli dobrze pamiętam nazswisko) z City. Jest na czym budować u to już jest skład na dużo lepsze wyniki przy trenerze z wizją. Celowo nie dodałem Messiego, w mojej opinii odejdzie, dodatko jest Coutinho który ma ogromny potencjał choć wątpię żeby po 3 latach nagle odpalił. Na rynku za darmo można wyciągnąc kozaków jak Alaba czy pomocnik Liverpoolu nie pamiętam nazwiska jakos w podobnie Wajnelung :) czy Depay. Każdy z wyżej wymienionych dodaje nam jakości i kompletuje skład. Brakuje tylko typowej 9 która oddaliśmy za darmo
1
@antymadrista1 zgadzam się mamy plac budowy, tylko w mojej opinii w pierwszej kolejności trzeba postawić na trenera z wizją, Koeman nie ma pomysłu a co najgorsze mentalnie drużyny nie podbudował. Dzisiaj nie było żadnej walki i zaangażowania a to z całym szacunkiem nie usprawiedliwia drużyny w jakiej przebudowie by nie byli. W takim etapie tym bardziej się zapierdala. Osobiście odbieram to jako policzek dla kibiców, przegrana ok rozumiem ale w jakim stylu
1
Obecna Barca jest fatalna, Koeman kompletnie nie poprawił gry. Otrzymaliśmy kolejna kompromitacje w LM, w lidze walczymy o 2 miejsce a w Pucharze króla już raczej też odpadamy. Tu należy zrobić czystki z trenerem na czele, Busi nie daje rady od paru lat a dalej wciskany jest do pierwszego składu, dzisiaj w dużej mierze na jego barki spada kompromitacja w defensywie. Wiele zmian przed nami i mam nadzieję że Barce przejmie rozsądny prezydent.
1
To jest dramat jak my defensywnie jesteśmy słabi
5
@Peciak konstruktywna krytyka. Chłop nie wiele nam daje na boisku, nie widzę argumentow ku grze
0
Naprawdę zaskakujące, powodów jest wiele ale główny to ten że nawet 18 latek drużyny B wiecej daje niż Ty gwiazda za 70mln. Szczególnie że było już całe mnóstwo szans do pokazania się
5
Najgorsze to Umtiti, gość jest dramatyczny i szczerze bardzo wątpię że zbliży się do formy z pierwszego sezonu. Jego zarobki stawiają go w pierwszej 10 najlepiej zarabiających obrońców na świecie, a forma nie powinna mu dawać miejsca w drużynie B.
8
Pierwsza sprawa to nie było tam faulu. Druga i najważniejsza - skoro sędzia zdecydował się użyć gwizdka i var nie podpowiedział sędziemu to jest karny, a to co zrobił Lahoz to kolejna parodia sędziowska w jego wykonaniu.