Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pstryk w sumie tak, na koniec sezonu uratują nas Puiq, Trincao i Pjanic którzy w ostatnich 2 miesiacach w sumie zagrali 90 minut. To nie wina trenera.
6
Mimo wiele dobrego, Keoman zrobił wszystko aby drżeć o posadę. Wielki plus za współpracę z młodymi, wielki minus za brak zarządzania całym składem. W takich klubach jak Barcelona ławkę należy 3mac przy życiu, rotować składem aby pod koniec sezonu nie było sytuacji gdzie nagle Puig ma ratować drużynę grając w 3 miesiącach 20 minut. Czy Trincao który ma potencjał ale totalnie nie wszedł do drużyny a ciągła ławka mu w tym nie pomogła. O dunczyku nie ma co mówić, wprowadzanie go to błąd Keomana. Nas trener również ma problem ze zmianami, najczęściej działały na minus. Argumenty za Koemanem oczywiście są, największym jest brak na rynku wolnego toptrenera, w mojej opinii jednak przyszły sezon będzie jego ostatnim w Barcelonie. A my kibice, rozpieszczeni kibice musimy uzbroić się w cierpliwość.
2
Co ty k... Nie powiesz
0
@Donio a teraz sprawdź co wygrał Guardiola gdzie co roku ze swoimi drużynami dochodził, czy Klopp i jak graja jego drużyny, Flick i wciąż ta sama kadra bez dużych transferów w Bayernie. Co najważniejsze jak powyżsi panowie zarządzają składem, jak w skali całego sezonu rezerwa jest w formie. A teraz Keoman i każdy jego wcześniejszy klub a trochę ich było, przeciętności, błędy i brak sukcesów. Keoman w Barcelonie popełnił tyle błędów co nasza obrona która prezentuje poziom 2ligowca. Dodając brak umiejętności zarządzają składem nie wróży nam sukcesu.
0
@sebo939 bardzo dobrze podsumowałeś pracę Keomana. Zgadza się w 100%, jeśli nie ktoś z topu to drugi sezon z Koemanem i niestety bez większych sukcesów, jest to za słaby trener na ten poziom.
4
Keoaman wykonał solidna pracę i patrząc na dwóch jego poprzedników to zdecydowanie lepiej sobie poradził. Jednak w moim odczuciu jest to za słaby trener na Barcelonę i jeśli zostanie będzie to stabilny rok ale bez sukcesów. Chcialbym zmiany na topowego trenera typu Flick, Klopp czy Guardiola, jeśli to nie będzie ta półka to jednak dałbym jeszcze rok Keomanowi.
3
Na rynku jest wolny Flick zarówno realny jak i sensowny wybór.
1
@Nerowing2 pełna racja i pamiętam te czasy doskonale. Choć jest tu ogromną różnica, mianowicie chodzi o potencjał drużyny. Same wyniki nie bola aż tak bardzo ale jeśli dodamy jakie od 5 lat marnujemy potencjał to już zaczyna boleć.
1
@equwesta trener dzisiaj popełnił same błędy. Zajechał swoją wybrana 13 zawodników w ciągu sezonu. Wybacz ale w tych czasach każdy ma okrojona ławkę i jakoś sobie radzą. Przy takiej intenwynosci i ilości męczy nie ma wyjscia jak umjejetnie zarzadzac kadra aby ławka również była w rytmu meczowym i w jakieś formie. A wiemy jak to u nas wyglądało
3
@Baniek nie da się grać 13 zawodnikami tyłu meczy. Keoman niestety jak i poprzednicy nie zarządzał składem tylko go zajechał, a biorąc pod uwagę obecna sytuację i jaka jest intenwynosci męczy to i tak długo wytrzymala 13 wybrańców.
0
@pomi11 żeby to sprawdzić to po 4 latach warto by było wreszcie postawić na trenera z topu a nie kelnera, rolnika czy Holendra z nazwiskiem ale bez sukcesów z tak wieloma klubami które prowadzil
0
@dawid230188 leki przestaly działać kolego. Bramkarz zły to już grubo masz na bani. Ten Stegen w tym sezonie ma spadki formy ale ile lat można być najlepszym zawodnikiem Barcy. Zmiennicy, aa no tak tych którzy graja raz na 3 miesiace chciałbyś widzieć w formie? Czy Roberto który wszyscy widzą ze jest pod formą w każdym ostatnim meczu i dziś go trener kolejny raz wpuszcza? Racja to tylko i wyłącznie zawodników wina a trenera mamy świetnego tak świetnego jak jego wyniki w każdym poprzednim klubie a trochę ich bylo
0
@kejdzi bardziej kogo on wpuszczał dziś i za kogo? Dzisiejszy wynik jest zasługą trenera który pokazał jakim jest desperatem ostania zmianą wpuszczając chłopaka który w ostatnich 3 miesiącach dostał szanse na raptem 10 minut gry.
2
@DonFerdinando nie wiem co chcesz wniesc tym komentarzem, gościa już dawno tu nie ma i chyba jesteś jedyny który o nim mysli
3
Nie kolorujemy rzeczywistości. Keoman od początku nie był trenerem wirtuozem, klubów miał wiele a sukcesów brak to już coś nam mówi. I tak wielkie dzięki Keomanowi za postawienie na młodzież, to był dobry trener na przejściowy sezon. Liczyłem na trochę więcej bo 3 miejsce w lidze to żaden sukces to najgorsza z możliwych pozycja, bazując na potencjale. Liczę że za Laporty decyzja będzie zdecydowana i postawimy na nowego trenera. Uczymy się od tych którzy to robią bardzo dobrze patrz Bayern tu nikt nie czeka na może lepszy kolejny sezon trenera.
0
@Fanas7 ale co zrobił? 3 miejsce w lidze to jest sukces na ten skład? No w sumie tak gratulacje Keoman że Sevilla nas nie przeskoczyla
0
@emil102_fcbarca no i dużo lepiej się nie skończył. 3miejsce w lidze czy widzisz gorsza pozycje dla tego klubu z takimi zawodnikami?
1
Nic się nie stało, jeśli wygramy pozostałe mecze, będzie szansa na tytuł............. Hahaha
0
@noface no tak mamy jeszcze kogoś takiego
0
@damcio24 to jest czysta desperacja. Swoimi decyzjami sprawił nam dzisiejszy dramat i ten który cały sezon jest pomijany ma go uratować
0
Keoman dzisiaj pięknie pokazał swoje wyczucie. Zmiany idealne zarówno z tyłu jak i z przodu. Ciekawe kto teraz wypracuje lub strzeli bramke
0
@wasko77 Keoman ogarnąl że nie może już Roberto drugi raz puścić. A pozostałym daje zagrać raz na 3 miesiące i ma obawy ze tak na 90%w formie są :)
3
@Norbi2021 patrząc jak analizujesz grę Dembele, to obawiam się że Ty nawet do szatni byś nie trafił
0
@ToJa79 to Keoaman powinien za, karę zejsc do szatni, każdy mecz ostatni potwierdził ze Roberto nie ma formy a trener znów go wpuszcza.
2
Ale co wy chcecie od Roberto który jest pod formą i każdy ostatni mecz to powierdzal. Pretensje do trenera który go znów wprowadza.
2
No cóż w każdym z ostatnich meczy jak tylko wchodził Roberto w obronie jest dramat. Chłopak jest pod formą nie nadąża, błędnie się ustawia. A co robi Keoman wpuszcza go kolejny raz. No brawo Keoman.
0
@Totti94 jest wyróżniającym się piłkarzem i tylko dzięki jego szybkości mamy druga bramkę. Dodatkowo jest kompletnie nie wykorzystywany mając taką szybkość nie dostaje odpowiednich piłek tylko mozolnie ciągniemy środkiem. Ciężko mi zrozumieć tego typu komentarze, odrobinę obiektywizmu
0
@pepulinho przypominam że jedna ze stracony bramek była po przyjęciu Araujo i praktycznie oddaniu piłki napastnikowi.
1
@korn234 ciężko cie poważnie traktować po tak głupim komentarzu.
0
Na tym poziomie należy mieć umjejetnosci zarządzania pełnym składem, inaczej nie da się grać na wszystkich frontach. Rozumiem że Pjanic słabo wszedł do drużyny ale należało dać mu trochę więcej szans, Pedri od 2 miesięcy oddycha rękawami chłopak nigdy nie grał na takiej intensywności a w kolejnych meczach Keoaman dalej stawiał na niego. De Jong również miał zadyszkę, nie mówiąc a słabiutkim Busim na początku sezonu, w drugiej połowie odżył. Można mieć faworytów ale nie można totalnie zignorować pozostalych. Brawo Keoman za młodych świetna robota ale to za mało na Barcelone, mam nadzieję że wreszcie przyjdzie trener z topu lub młody wizjoner który nie będzie się bał zmienić stylu.