Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej ale Keoman znów zapomniał że taktyka istnieje
4
Tak aż się boję
1
@Tigana nic dodaj nic ująć.
1
@Bulos11 trudno się nie zgodzić. Je sztuka jest wygrywać z samymi gwiazdami. Keoman i jego prowadzone drużyny zawsze grały piach, a teraz ten piach przeniósł na Barcelone. Czy ktoś na górze się w końcu obudzi i zatrudni trenera z sukcesami za sobą lub przynajmniej mającego wizję jak Negelsman.
1
@robimen12345 haha tak tak od razu wskoczymy na poziom pierwszej ligi. Proszę Cię tu trzeba zacząć od gościa który nie widzi potrzeby korekty w meczu do 58 minucie, czy też zapomniał taktyki na taki mecz i ustawil bez sensu 5 obrońców i holendrem z przodu który do Sevilli już się nie łapał.
0
@Moov a i tak najlepsza jest reakcja naszego wodza. Dla niego wszystko grali, korektę pierwsza zrobił w 58 minucie przy 0-2
0
@marcinbarca1984 proszę Cię, bo zgłoszę ten komentarz za nie przyzwoitość. Tu należy skupić się na obronie i pomocy a przede wszystkim trenerze z pomysłem i sukcesami za sobą.
1
Jesteśmy w totalnej d.... mamy braki kadrowe, nie ma Messiego który ratował każdego trenera. Jednak w mojej opinii najgorszej jest to że na ławce zarząd gość który nie ma pomysłu, jest to trener starej szkoły gdzie taki Mourinho w tył stylu gry bił go na starcie i który w ostatnich latach sam się nie odnajduje w szybkości obecnej piłki, to gdzie tu jest Keoman. Nasza taktyka a bardziej jej brak jest aż za nadto widoczne. Ten sezon jak i ostatnie cztery możemy zapisać na straty z, nadzieją ze ktoś na górze ruszy głową i rzeczywiście zobaczy że tu przede wszystkim należy postawić na trenera mającego sukcesy za sobą nawet jak nas będzie kosztował. Mogę się założyć że taki Griezman który u nas nie grał nic, za Simeone do końca sezonu powróci do najlepszej wersji. Wtedy Ci obrońcy trenera niech wrócą z argumentami dlaczego nie u nas
0
@Misa to oczywiste ale nikt nie spodziewal się kompromitacji bo taka gra to czysta amatorka
5
Keoman jest mistrzem, ustawia 3 obrońców plus wahadlowych, kompletnie to nie działa, wręcz Roberto gra na, korzyść Bayernu. Więc co robi trener, nic. Rekcja w 58 minucie przy dwójce w plecy. Dobry trener skoro nie widzi że wystarczy przejść na 4 obrońców , zmienić jednego środkowego obrońce i wzmocnić pomoc która jest wyłączona przez zawodników Bayernu. Z Keomanem czeka nas niesamowita przyszłość
0
@Prabuk955 w punkt. Kolejny kelener na ławce tym razem z Holandii. Wystarczy zerknąć na jego osiągnięcia trenerskie
1
Keoman zapomniał o czymś takim jak taktyka. A no i Luuk de Jong, bo po co Coutinho
3
Keoman nie widzi potrzeby korekty. Haha z tym trenerem czeka nas stabilizacja. Chujo... Ale stabilnie
0
@blakkudium bardzo solidnie, najsłabiej Garcia, nawet bardzo slabo
0
Ja rozumiem że nie mamy ataku, ale tu nie ma pomocy i obrony. Szybkościowo i fizycznie nas zjadają a to znaczy że coś tu jest spierdo... w przygotowaniu i taktyce. Z taką gra to my o 3 miejsce możemy mocno walczyć w lidze. O LM to wiadome prze sezonem ze możemy tylko poobserwować kolejne fazy, ale nie dopuszczalne żebyśmy byli tak słabi. Keoman w zeszłym sezonie nie wygrał ani jednego meczu z mocnymi drużynami, mamy tego kontynuajce, dobry zespół plus dobry trener niszczą nas.
1
@robertocarlos76 no tak dobrze wygląda jak amatorzy z zawodowcami. Nie wiele Ci trzeba do zadowolenia
0
@noface ty ślepy jesteś, nie ma żadnej gry, gubimy się w każdej strefie, czy Ty my jesteśmy amatorami przeciw zawodową, bo tak ten mecz wygląda.
1
To jest dramat, jesteśmy jak drugi ligowiec przy Bayernie. Co robi Roberto na boisku to jest jakiś sabotaż. Obrona jak dzieci we mgle a najważniejsi czyli pomoc są zjedzeni, nawet de Jong przygrywa wszystkie pojdenynki. Brawo dzisiaj może być pogrom kolejny.
16
Z całym szacunkiem Panie Keoman ale póki co to nic nie osiągnąłes. 3 miejsce w zeszłym sezonie to żaden sukces a wręcz porażka. Jednak mimo dramatycznej sytuacji mamy i mieliśmy kim grac mówiąc wyłącznie o LaLiga. Przez rok czasu Barcelona dalej gra bez polotu i w tym roku jest osłabiona choć dalej skupiając się wyłącznie na lidze to skład jest wystarczający do walki o mistrza, pod warunkiem dobrego trenera. Nie chwała jest wygrywać z kosmicznym składem tylko z osłabionym, po tym poznaje się dobrego trenera. Wiec Panie Keoman do roboty, rozliczymy się po sezonie, ja niestety nie wierzę w sukces z holendrem ale bardzo chętnie się pozytywnie zaskoczę.
37
Nikomu nie przeszkadzałoby gdyby Cerefina zamknęli za korupcję a UEFA zaorali. Gość ma potrójne standardy, mówi o finansowym fair play a PSG i City bez żadnych podstaw w dochodach dokonują co roku transferów po za możliwościami innych. Żenujący gość
1
Od lat równe jest Chalsea, Manu City czy PSG, z tym się można zgodzić.
0
Złamania systemu się tak obawia a bardziej monopolu. Nepotyzm hard level, to że UEFA i FIFA jest jedną wielką mafia bazującą na korupcji to jedno ale nie dopuszczenie do jakichkolwiek rozgrywek po za ich jurysdykcja to kompletne skurwy...... Ta instytucje należy zaorac i zastąpić wspólnym tworem
0
Do przeiwdzenie. Witamy Roberto na prawej stronie i tak już kulejącej. Ale co tam lepiej sprzedać jedynego ogarniętego defensywnie zawodnika zarabiając 8mln euro niz mieć duży potencjał.
0
Tak czekałem na jakies info o obniżeniu dramatycznie pensji a tu jakieś pierdoly które nic nie wnoszą
1
Ten transfer bym dramatem od początku, ale bądźmy też obiektywni, Keoman nie dał mu szans na adaptacje i grę
0
@SzahMatt nikt za darmo nie będzie grał. Laporta jak i Messi potwierdzili jedno że nie było że strony klubu żadnej próby negocjacji minimalnego wynagrodzenia jakie Messi by zaakceptował a klub mógł zaproponować. Laporta przekazał Messiemu że nie ma możliwości podpisania kontraktu, klub nie jest wstanie nic zaproponować i to w dniu powrotu Messiego na podpisanie kontraktu. Odpowiedzialni za ten historyczny błąd są prezydenci Batromeu za doprowadzenie do ruiny klubu i Laporta za bezczynność do ostatnich dni okna transferowego. Miał pół roku na zmniejszenie wynagrodzeń, oddanie Griezmana na obecnych warunkach mógł zrobić dawno i chętnych by nie brakowało na tak korzystne warunki. Wystarczyło Griezmana wypchnąć aby Messi zostal lub przynajmniej otrzymał ciekawa ofertę kontraktu. A tak za darmo PSG którege tak lubimy ma nasza ikonę, najlepszego w historii, jedynego robiacego różnice i ratującego kelnerów za sterami Barcelony od fatalnych wynikow
0
@Murazor właśnie brakuje tego zdania. Możemy wnioskować ze tak jest, podpowiada zdrowy rozsądek. Tylko tu trzeba brać poprawkę ba nasz klub nie pierwsza i ostatnia przedziwna historia transferowa.
2
@Stillo 16 brutto tak. Ciężko powiedzieć że Bośniak tyle miał skoro 50%to podatek. Ale autor ma rację zarabiał 8mln netto czyli 16 bruttp
1
@tomek1656 i to by miało sens a nie powyzszy nie zrozumiały zapis autora
2
@MarFan nowy kontrakt może być i za, 0 euro kwestia dogadania biznesowego. Mówicie raczej o przepisach dotyczących zatrudnienia o umowę o pracę a nie nakontrakcie