1

Spokojnie będzie jak podpisze kontrakt

1

Jeden z lepszych obecnie trenerów. Marzenie na ten moment choć dość realne. Język to nie przeszkoda, to nie pierwszy trener nie mówiący po hiszpańsku. Kwestia jego ambicji, z Ajaxem już jest na wyżynach i ciężko będzie osiągnąć coś więcej, Barcelona to mógłby być dla niego nowy projekt z dużymi możliwościami mimo kryzysu.

0

@masik86 tak dobry trener prezeje i błędy bierze na siebie a by zdjąć z zawodników. Keoman jeszcze o tym nie wie

2

@y13 jeszcze pytasz? Widziałeś żebyśmy w składzie posiadali zawodników z profilem wahadlowego? Czy widziałeś abysmy mieli odpowiednich 3 obrońców na środku do tego typu ustawienia? Czy widziałeś szybkosciowych zawodników z przodu żeby grać 3 5 2? Przecież to są podstawy podstaw. Dramatem jest ile tu mamy kibiców siedzących zapewne przed FIFA i robiących rajdy jednym zawodnikiem. To nie gra, należy szerzej obserwować drużynę ustawienie, wypracowane schematy aby bronić trenera. Nie ma tu żadnego argumentu ku Holendrowi a czytam tylko jaki to będzie błąd jak go zwolnimy, przecież ma taką marna kadrę. No tak dodajmy do tego marnego trenera i mamy dzisiejsze wyniki.

0

@Edinho19911991 szczerze mówiąc to ciężko to się czyta. Ale odniosę się do Twoich przykładów, zaczynając od Busiego, faktycznie trudno się nie zgodzić z tym co mówią, jeśli nie doceniasz to się nie znasz. Ja również nie przepadam za tego typu profilem zawodnika szczególnie że uwielbiałem Yaya Toure, lecz trzeba oddać Busiemy ze jest bardzo inteligenty graczem, ustawia się perfekcyjnie a tyle co przez swoją karierę puścił piłek otwierających to mało kto może go doścignąć. Ostatnie 3 lata to gigantyczny spadek jego formy a co najwazniejsze nigdy nie był szybkościowym zawodnikiem i głupota jest stwierdzenie że się nie poświęca bo nie dojeżdża z kryciem. Nie dojeżdża bo jest wolny, nie ma tu nic wspólnego z zangazowaniem. Wracając do samej gwiazdy czyli Keomanie, mam wielki szacunek do niego jako pilkarza oglądałem zwycięska bramkę w 92 i jego twardość na boisku w tamtych latach. Jednak nie da się pozamiatać jego wad trenerskich, sytuacja klubu nie jest najlepsza ale właśnie od tego jest trener aby odpowiednio zarzadzac kadra i ustawieniem drużyny. Zeszły sezon już potwierdził jego słabości, mecze z silniejszymi (wsYstkie) rywalami były przegrane taktycznie, można powiedzieć że Holender został zjedzony. Obecny sezon to już kompromitacja, Keoman używa tych samych schematów, ustawienia które nie działało i nie działa, nie da się racjonalnie wytłumaczyć jego decyzji w trakcie meczu, nie mówiąc już przed. Naszej drużynie brakuje intensywności, pressingu, przygotowania fizycznego a za to wszystko odpowiada sztab szKoleniowy. A teraz to co najważniejsze Keoman miał 18 miesięcy na pracę z klubem, przez cały ten okres mamy regres i w żadnym klubie świata trener nie utrzymałby swojej pozycji. Dlatego kompletnie nie rozumiem jak można bronić trenera który nie ma za sobą argumentów i akceptować jego wypowiedzi w których on sam nie wierzy w zawodników i zwyciesca. Przy brakach umjejetnosci trenerskich przynajmniej powinien motywować zwodnikow a tu nawet tego nie ma, wręcz odwrotnie. Największym problemem klubu jest przedziwna polityka zatrudniania trenerów związanych z klubem, popatrzmy na C.V. ostatnich trenerów i od powieśmy sobie jak mogło to się udać? Czas postawić na doświadczonego trenera z sukcesami.

3

Holendrzy siebie bronią, spoko tak powinno być. Najważniejsze jednak ze słowa tu nie mają znaczenia tylko progres, efekty, widoczna praca zespołu. A tu nie ma nic. Szacun Keoman za to co dałeś Barcelonie jako piłkarz, jednak jako trener daleko Ci do osiągnięć piłkarskich niestety w każdym klubie efekt był ten sam, w Barcelonie ten eksperyment też się nie udał.

3

@Boromir4 od tego jest trener aby odpowiednio ustawić drużynę i załatać braki, skoro Luuk jest nieobecny i praktycznie gramy w 10 to zdecydowanie należy postawić na dodatkowego pomocnika a nie na niewidzialnego holendra

2

@Reden zmiana systemu owszem jest czymś co powinien ćwiczysz i wprowadzać każdy trener z jedną różnica system musi być odpowiednio dopasowany doprofilu piłkarzy. BARCELONA NIE MA WAHADLOWYCH ABY NIMI GRAĆ, nie wiem gdzie widziałeś dobrze funkcjonujące 5 3 2 chyba z Granada i 56 wrzutek to jest właśnie kpina. Dodatkowo aby grać 3 obrońcami każdy musi być na bardzo wysokim poziomie a nie tylko Araujo. Taktyczne wybory Keomana to jakis żart.

1

@LatajacyHolender nie słyszałem o takich piłkarzach, jedynie holendzy bronią swojego ale w tych wypowiedziach jest obrona a nie zachwyt. Otwórz oczy

4

Bardzo ładne podsumowanie. Każda kolejna drużyna prowadzona przez Keomana to potwierdza i niestety w Barcelonie jest tego kontynuacja

0

@Siedlec666 to jest drugi sezon Keomana, odrobinę znam się na, taktyce i ustaiwniu drużyny. Poziom Keomana jest dramatycznie niski, jeden z najgorszych trenerów na rynku

0

@y13 żebyś myślał to byś wiedział że przy 4 obrońcach w tej dokładnie sytuacji przy strzlcu bramki jest boczny obrońca a prawy środkowy go asekuruje. No ale lepiej nie myśleć i komentować, z drugiej strony może totalnie nie masz wiedzy o taktyce, ustaiwniu i standardów zachowania w obronie. Biednyś ty

0

Miałem szanse dzisiaj przedłużyć jego beznadziejne prowadzenie Barcelony. Czas na wywalenie Keomana był po zeszłym zesonie. Teraz to się tylko staczamy z i niestety cała rodzina holenderska jest tego przyczyną. Frenkie Ty się weź do roboty bo daleko do formy

1

@y13 kolego przejście na 4 obrońcami nastąpiło w 30 minucie gdzie już staccilismy bramę dzięki temu cudownemu ustawieniu 3 obrońcami.

1

@shifo tu nie ma komu trenować, tu trzeba dzwonic,, chciałeś chyba napisać

0

@ChangeIsGood w punkt, dzisiaj Keoman błędami przeszedł samego siebie. Co do Mempisa, mnóstwo strat i nie wiele pożytku z gościa. O Luuku to już daruje, sam się pogrąża jak i jego trener

0

Patrząc na sklad przed meczem 70% z nas wyciągała nóż z kieszeni. Nie mogę uwierzyć po meczu że pozostali kibice nadal ślepo bronią Keomana obwiniając sklad. Dzisiejszy wynik kolejny raz zawdzięczamy wyłącznie trenerowi. Ustawienie 3 obrońców było błędem przez który straciliśmy bramkę i mecz już był ustawiony. Benfika pokazała Keomanowi jak się ustawia obronę z wahadłowymi. Dalsza praca Keoman będzie naszym upadkiem. Obawiam się że Laporta zatrudni kolejny wynalazek bez znaczących sukcesów, oby tylko związany z Barcelona. Lecz na dzien dzisiejszy każdy wynalazek będzie przynajmniej próbą zmiany. Za Keomanem nic nie przemawia, gość sam się punktuje decyzjami. Dramat

1

@MrCental no w sumie lepiej nic nie robić. Niech Keamona kompromituje klub dalej

1

Keoman dobry ten pomysł z 3 środkowymi obrońcami, szczególnie że tak dobrze to u nas funkcjonuje. Nieodgadniony taktyk

1

Współczuję Keomanowi, nie dość że rudy to i średnio rogarniety

0

@jolowanila naprawdę pytasz? Wahadłowy Roberto? Prawy obrońca Dest na lewym wahadle, ty nadal czegoś nie rozumiesz?

0

@insp1re tak tylko Pedri po 70meczach w zeszłym sezonie człapie na boisku, więc oby jednak dzisiaj pokazał że wraca do formy

0

@Leon15 Otwórz oczy. Nie mamy wahadlowych w składzie więc jak można tak grać, nie mamy szybkich zawodników więc jak można system pod kontry ustawiać. 8 defensywnych zawodników na Benfike chyba coś na głowę rudemu spadło

0

@WildKidzML nie zgodzę się z jednym, nie stoimy w miejscu, my się z rudym cofamy

9

No brawo 8 defensywnych zawodników w składzie. Gra wahadłowymi choć nie mamy takiego profilu zawodników. Na koniec patrząc na sklad rozumiem że stawiamy na kontry i naszą szybkość hm ciekawy pomysł jak na nasze torpedy :). Wybaczcie ale rudego nie trzeba punktować, on sam to robi aż za mocno. Przykre to

0

@busquets5 to jest ultradefensywne ustawienie grając 8ma zawodnikami defensywnymi w składzie.

0

@Yoshi94 masz 8 defensywnych zawodników w pierwszym składzie, nie da się inaczej nazwać tego jak ultra defensywny ustawieniem. Dodajmy do tege fak że nie posiadamy wahadlowych w składzie. Żenujący trener, przestraszony otwartej gry

3

Keoman to jest oszołom, co taki wfefista robi w Barcelonie. Bardziej defensywnie nie da się wyjść. Trzema środkowymi obrońcami,, serio? Jeszcze nie zauważył że to nie działa. Depay dzisiaj sobie pobiega na pusto. Brawo Keoman przestraszyles się Benfiki.

0

@czarek78 jednak upieram się że to twój poziom, skoro ewidentnych błędów nie zauważasz a wręcz bronisz bardzo słabiutkiego trenera. Polecam dobra książkę o podejmowaniu decyzji,, Labirynt,, może otworzy Ci oczy na to że brak decyzji i dalsze iluzjoniczne szanse że się poprawi jest największym błędem. Keoman otrzymał rok czasu z Messim, nie zrobił nic, nie mamy określonego planu, taktyki, stylu, walki. Oczywiście że należy grać tym kim mamy, szczególnie stawiać na młodych. Z jedną różnica za sterami musimy mieć trenera przez duże T, gdzie mimo braków kadrowych wypracowane schematy będą widoczne, gdzie taktycznie ustawimy się odpowiednio przy mocniejszych rywalach, gdzie wykorzystamy nasze leszpe strony. Keoamana taktycznie zjadają wszyscy co pokazał zeszły sezon i mocniejsi rywale. Mam wielki szacunek do niego jako pilkarza, pamiętając jego bramkę dającą nam LM. Różne czasy przeżyłem i zarówno za van Gala (sry nie wiem jak się pisze jego nazwisko stare czasy) jak i za Keomana, Barcelona robi regres. Dodatkowo przeszłośc trenerska Keomana nie daje nam nadziei. Nie pisz o szansach bo rok czasu jest wystarczającym. Czas na zmiany, nawet gdyby nie poprawiły naszej gry. A i co do Setiena nie wiem kolego jak Ty ale ja lubię wiedzieć coś o trenerach Barcelony i od zatrudnienia Valverde po dzień dzisiejszy mamy trenerów bez papierów. To tak jakby że Skody przeisiasc się do Ferrari. Za duży skok aż nie mogę uwierzyć jak można tego nie zauważać

0

@czarek78 uderz w stół a.........

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?