1

@martin3131 optymizm aż, się wylewa

2

@Woland10 Dembele dopiero wrócił po kontuzji, nikt o zdrowych zmysłach nie wrzuci go w takim momencie na 90 minut. Odrobinę rozsądku. Twoje wypowiedzi nie mają żadnego sensu, gdzie Coutinho na typowego skrzydłowego, Xavi podkreślił w jaki sposób chce grac i w takiej taktyce Cou może tylko grać jako w pomocy na rozegraniu ale tu młodzi biją go. Ten zawodnik jest cieniem samego siebie już niestety nic nam więcej nie da, po za, dziura w budżecie

0

@Donio rozumiem to twoja opinia, w mojej to kompletnie nie interesujący temat.

16

Jest w realu i tyle na ch... Drążyć temat. Szczerze mówiąc co raz więcej pojawia się artykułów zupełnie o niczym na tej stronie. Jako kibic chciałbym się dowiedziec istotnych rzeczy dla klubu a nie plotek czy pustych tematów. Np. Jak przebiega rekonwalescencja Fatiego i kiedy dokładnie wróci na boisko. Co z pozostałymi kontuzjami. Jakie zmiany dzieją się w sztabie medycznym i fizjo. Czy treningi Xaviego są na większej intensywności itp itd a nie pierdoly o kimś

2

@BOSSS85 za mocno Cię rozpieścił ten klub

1

@Rogo123 wystarczy zobaczyć punktacje w grupie a nie pytać. Prosty temat

7

Najlepszy mecz Barcelony od paru lat. Choć mocno nie rozsądne bylo kompletne odkrycie w ostatnich 5 minutach. Gdyby nie Depay dziś mecz byłby wygrany, on gra ostatnio przeciwko nam, prowadząc jakiś sabotaż. Cała pomoc dzisiaj świetna, obrona wreszcie mocna, po za Langlet. Araujo to gość od którego powinniśmy zaczynać kompletować skład, mam nadzieję że to tylko skurcze a nie kontuzja. Nasza największą bolączka będzie napastnik, wymysl Keoaman z Depayem na szpicy to ten sam poziom jak i jego trenowanie. Super mecz, wreszcie walka której brakowalo, było dzisiaj wszystko po za bramkami. Brawo Barca, brawo Xavi.

3

Dzisiaj w dużej mierze brak bramek możemy zawdzięczać Dapayowi. Istny sabotaz

0

Depay to najlepszy zawodnik Benfiki, naprawdę wolałbym już Coutinho na szpicy ustawić niż dalej oglądać holendra

1

Depay to jest zgnile jabłko nikt mocny go nie chciał i słusznie.

0

@seba444 za dużym optymista jesteś, ten sezon jest na przetwanie, faza pucharowa to etap na zarobek a nie nadzieją na dalszą fazę

0

@Prabuk955 nikt za Depaya nie da dobrego zawodnika, to jest dobry zmiennik a nie gwiazda za jaką on się sam uważa i jego były trener Keoman

2

@Ja Cule chyba nie cule, skoro marudzisz po takiej pierwszej połowie. Jakosc tych grajków jak Gavi, Nico Araujo jest nie podważalna i brawa dla nich.

1

Kapitalny mecz z naszej strony, brakuje tylko napastnika, niestety Depay nic nam nie daje z przodu po za stratami. Pierwsza połowa powalczona i teraz strach o druga a bardziej o kondycję naszych. Nadspodziewanie szybko widać różnicę w grze naszego zespołu pod wodzą Xaviego oby tak dalej a jeszcze w tym sezonie będziemy mieli trochę radości. Brawo Barca, brawo Xavi

1

Amatorka na poziomie hard

1

Najważniejsze 3 punkty, ale patrząc na to jak jesteśmy przygotowani fizycznie to Xavi podjął się bardzo ciężkiego tematu. Ten sezon to dowiózł 4 miejsce w lidze, oczekiwać można od przyszłego sezonu. Liczę też na poprawę gry w marcu, jak się uda wcześniej to będzie olbrzmu sukces Xaviego

2

Całe szczęście że jest Sport i nam wszystkim powie co piłkarz myśli

4

Jeśli obecność 38 letniego Daniego wpłynie na minuty obecnej kadry to będzie tylko znaczyło że nie powinni grać w la lidze i poziomem to druga liga. Bądźmy poważni Alves to emeryt i tu może łatać tylko powstałe dziury i dbać o atmosfere a nie zabierać komuś minuty. Dani był naszym najlepszym prawym obrońca ale to już przeszłość, odczytuje jego obecność jako braku w drużynie silnych charakterów i liderów w szatni i tu Dani może mentalnie nas wesprzeć.

0

10mln to byłoby już, coś, ale Besiktas to raczej klub nie z tego poziomu, tam budżet na transfery to maks 5mln

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Za symboliczne wynagrodzenie to będzie bardzo dobry wzmocnienie chociażby pod względem atmosfery w szatni

0

Nie tylko u Xaviego brakuje doświadczenia. Z drugiej strony jest świeżość, mam nadzieję że poradzą sobie z naszymi gwiazdeczkami

1

Tak bywa jak się zatrudnia wynalazki do jednego z największych klubów świata.

2

Nie ma to jak napisać artykuł który nic nie wnosi. Zero analizy, konkretów czy wniosków.

4

Mamy niestety bardzo duzy problem. Potwierdzają się słowa byłych piłkarzy o bardzo lekkich treningach w Barcelonie. Nasz szpital to przede wszystkim kontuzje mięśniowe, które biorą się z nie odpowiedniego przygotowania, mięsień nie wytrzymuje wysiłku do którego nie jest przygotowany. W Barcelonie sztab do przygotowania fizycznego i medyczny jest od zaorania od dawna. Xavi w tym sezonie nie poprawi 6 latnich błędów Batromeu i pseudo trenerów. Cieszę się że Rudemu podziękowano bo moglibyśmy w tym sezonie bić się o utrzymanie. Liczę że Xavi pokaże charakter i zacznie duże zmiany w klubie zachowując miejsce gwarantujące LM na przyszły sezon.

1

@kolo79 właśnie po zeszłym sezonie gość powinien mieć zakaz gry w pierwszej druzynie

1

Ten Stegen dzisiaj przegrał dwa punkty, ale ta krytyka jest trochę nie na miejscu. Jest to bardzo dobry bramkarz któremu również błędy się zdarzają. Zdecydowanie gorzej oceniłbym Langleta, który po tym co wyrabiał w 1polowie powinien zasiąść na ławce na długi czas. Mingueza dzisiaj również potwierdził swoją klasę drugiej drużyny. Niestety po chwilowej formie Busiego już nic nie zostało., zmiany na duży minus, nie da się samymi chęciami skoczyć z drużyny b do laligi. No i na koniec Puig, dażę gościa sympatią ale on fizycznie jest na poziomie juniora, po za wymianą podań jego nie ma, nie mamy żadnej korzyści z nim na boisku. Dużo pracy przed Xavim, ten sezon można zapisać na straty, oby tylko wyprowadził nas do miejsca które da nam grę w LM w przyszłym sezonie.

2

Langlet podobno się chwalił po meczu że mu kupon wszedł na mecz Barcy

1

@greymid Xavi jak przyjdzie to dopiero oczekiwać możemy od niego w przyszłym sezonie a nie za mieaoac

1

@LatajacyHolender no tak wina Xaviego, przecież jest trener od dziś oficjalnie. Miał czas przygotować drużynę fizycznie i taktycznie do sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?