Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gargamel01 no w sumie za darmo by u nas gral
0
Oglądajac poczynania Langleta to mocno zastanawiam się czy on dzisiaj nie postawił majatku na przegraną Barcelony, nasz tymczasowy trener mógłby wkoncu go zmienic
1
@ArcziArtt nie przesadzajmy kto go kupi
1
Morale jeszcze bardziej spadną jak dzisiaj nie dowieziemy 3 punktów. Nie ma pomocy a o obronie nie ma co wspominać.
0
Może czas ratować wynik i zmienić Langleta. Dzisiaj również Puiq potwierdza ze to głęboka rezerwa
0
@Jestjakjest ja mam podobne pytanie co komentarz wyżej? Jestem bardzo ciekaw czemu akurat dzisiaj
4
Szpital mam od 3 sezonów czas zatrudnić lekarzy
1
Witaj w domu Xavi
1
@pomi11 bardzo możliwe. Każda kultura ma swoje prawa a z tego co słyszałem w tamtych regionach okazanie szacunku jest dosc istotne, tu nie chodzi oczywiście o Laporte tylko stanowisko jakie piastuje. Wyrazem sAcunku było by gdyby Laporta osobiście poprosił o puszczenie Xaviego za darmo
0
@karci0 a wszystko to okraszone muzyka. Zagra zespół zgrany, cztery kur.. i organy.
25
A wystarczyło polecieć Laporcie, osobiście negocjować i okazać szacunek. Ale nie po co
0
@Messisinio a widziałeś żeby ktoś grał 30 minut w pierwszym meczu po tak długiej kontuzji? W takich klubach nie dzieje się to przypadkowo, informacje ile dokładnie może zagrać piłkarz trener otrzymuje od sztabu medycznego.
1
Wybaczcie ale tu chyba czas szukać winnych w sztabie medycznym a nie jechać po pikarzu. Kto wypuszcza do gry pilkarza nie w pełni zdrowego. To że Dembele jest szklany to już wszyscy wiemy więc tu trzeba zachować ostrożność na maksa. Zwrócmy też uwagę na całą kadrę, w Barcelonie jest nie ustanny szpital, ciągle powroty kontuzji, w każdym tygodniu nowa kontuzja. Nie funkcjonuje coś tu i to bardzo
12
To chyba jakiś żart, rozumiem że Dembele to szklany piłkarz ale przy obecnym sztabie medycznym to wszyscy piłkarze są szklani i w każdym tygodniu mamy nowa kontuzje, lub nawroty.
3
Podobno szejk się nie zgodził. Laporta to jedna wielka improwizacja, wygrał wybory obietnicą zatrzymania Messiego. Od początku sezonu wiadome że Keomana wkoncu będzie musiał zwolnić. Pytanie dlaczego nie był na to przygotowany, dlaczego nie miał już zaklepanego trenera. Aż boję się o mój ukochany klub, po dramatycznych latach z Bartomeu, mamy totalną amatorszczyznę.
2
Już widze tą kolejkę chętnych
1
@Cules2011 Dembele dzisiaj maks 20 minut, po takiej kontuzji nie liczmy na wiecej
0
Dest jako skrzydłowy nic nam nie daje, jeździec bez głowy. Minqueza w obronie jest najsłabszym punktem. Miło byłoby zobaczyć korektę, Dest na obronę a na skrzydle Coutinho lub Gavi jako fałszywy skrzydłowy.
7
To może być kwestia szacunku. Oby Laporta się nie przeliczył z tą decyzją, klubu nie stać na takie funkcjonowanie.
0
@payn100 polecam zagłębić się w temacie sarkazmu i jego zrozumiałego użycia. Pozdro
0
@FCBurnley haha dzieki ale to tylko moja dyslekcja, widzę po komentarzach że dla niektórych to aż :)
0
@robertocarlos76 jestem dyslektykiem więc chcąc niechcąc błędy będą. Ale świetnie że Ty z ortografia sobie radzisz, a jeśli slo polmozgu bijesz do mnie to podpowiem Ci ze nie ortografia czyni z człowieka inteligentnego ale to Cię jeszcze życie nauczy. Powodzenia.
1
@TeDer no wiesz nie mam oczekiwań se po dniu od zwolnienia coś się zadzieje. Dzisiaj i tak jestem zadowolony z gry według mnie dużo lepszej niż ostatnimi czasy. Skupiam się bardziej na Coutinho którego uwielbiałem a gość potyka się obecnie o własne nogi. Przestałem dzisiaj już w niego wierzyć choć i tak byłem za mocnym optymista co do jego osoby po tak długim czasie. Szkoda był kiedyś kozakiem
3
@slayer zejdź na ziemię to nie Footbal Manager. Może już kurwa godzinę po zwolnieniu nagle piłkarze mieli się odmienić i dziś rozjeżdżać wszystkich. Noz, ku... trochę należy jednak głowy używać
1
@payn100 weź nie pierdo... Albo przestać komentować, rozumiem że jesteś jakimś naczelnym marudą ale nie wpieniaj innych, cały mecz Barca atakuje zdecydowanie lepiej zagrali niż w ostatnich 5 meczach. Zjebał totalnie przy straconej bramce totalną amatorka ale tyle był przeciwnik na naszej połowie 5 minut. Weź jak masz stały bul dupy to mecz siebie a nie innych mordo.
1
Nie którzy piłkarze zachowując się jak pół muzgi, w najprostrzych sytuacjach świrują. Cały mecz atakują i po tak ciężko strzelonej bramce nagle wszyscy luzik i autostrada puszczona do własnej bramki. No kur... Ileż można razy tak prosto trącić bramkę.
3
Bardzo długo wierzyłem że Coutinho jeszcze odżyje. Ale już zdecydowanie wystarczy. Z takiego zawodnika zostało tylko nazwisko i wysokie wynagrodzenie. Szkoda dzisiejszego meczu, cały mecz przeważamy, kontrolujemy a Alavez dwoma zawodnikami przy jedynej ich akcji w meczu wywalcza remis.
0
@debu1989 każdy go szanuję za karierę piłkarska ale bądźmy poważnie jako trener to dramat. Szczęście to można szukać w poszczególnych meczach czy sytuacjach, tu trzeba mieć umjejetnosci trenerskie
0
@reloaded dokładnie tak, to nie FIFA że ściągniesz za chwilę kogo chcesz. Oczekiwania wobec zawodnika ściągniętego za darmo powinny być dopasowane. Depay to solidny grajek i tak go powinniśmy traktować a nie oczekiwać drugiego Messiego którego już niż zobaczymy.
1
@Kacper0309 tam aż takiej katastrofy nie ma. A co najważniejsze konkurencja jest zdecydowanie lepsza niż w la liga