Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zdecydowanie postawił bym wszystko na zawodnika typu Mbappe jeśli oczywiście sam zawodnik wyraża najmniejsze chęci. Haland to zdecydowanie jedna pierwsza trójka napastników ale to nie jest zawodnik który zrobi różnice a co najważniejsze w sezonie łapie 2-3kontuzje. Przy obecnych możliwościach Barcelony należy bardzo rozsądnie podchodzić do wydatków. Niezbędna jest poprawa linni obrony bo bez tego nikt nam nie pomoże zrobić kroku do przodu. 9 jest nam bardzo potrzebna ale na takiego Halanda nas nie stać, zamknęlibyśmy sobie drogę do innych transferów. Jeszcze wróci czas na kosmiczne transfery teraz czas na rozsądek.
16
Skoro on mówi że to do dobrze. Możemy być pewni że Barcelona na odejściu dużo straciła.
1
Sukces rodzi się w bólach.... jesteśmy na dobrej drodze.
0
@mat32 to jest akurat nie zrozumiała decyzja, chyba że zagramy 3srodkowymi
1
Fajny skład choć obawiam się mocno o Minqueze , nie rozumiem dlaczego Dest nie gra. Wystarczy że musi grać Eric a tu jeszcze Minqueza , obrona dziurawa. Wreszcie Busi na ławce, choć odważna decyzja na taki mecz , dałbym deJongowi z 10 meczy na tej pozycji żeby przypomniał sobie swoją naturalna pozycję na boisku. Ciekawy mecz przed nami, Visca el Barca.
1
@Czarny_ck zejść to powinien w końcu Busi , który to już jego słaby mecz. Czas skończyć w kolesisotwem u dać deJongowi pograć na swojej nominalnej pozycji. Garcia to amator nie rozumiem co tak słaby obrona robi w skaldzie Barcelony
1
@ToJa79 to jest kolejny słabiutki mecz Garcii , jak wchodzi to już wiem że będzie dramat w defensywie. Jak na tak ważnej pozycji może grać tak nie pewny zawodnik plus wolny niczym Busi.
5
@Fetta a czym ci F.deJong zawinił? Czy Dembele który wszedł w 78 mimicie. Nie mówię już o Descie który solidnie w defensywie zagra. Słabo to dziś grał Busi , Pedri I Torres. O Garcii to już nie ma co mówić, po kolejnym takim meczu powinniśmy o nim zapomnieć, niech na ławkę resztę sezonu przesiedzi. Zdecydowanie wolę Umtitiemu dać szansę, jeśli nawet jej nie wykorzysta to gorzej niż Garcia nie zagra
0
@No1Mesq Garcia to totalny amator, który to już mecz gdzie jest tylko statystą, dzisiaj przegrywa dzięki Ericowi. Xavi też nie pomógł, Ci co dobrze grali zeszli a Busi jak grał tak gra mimo dramatu
6
Zastanawiam się ile jeszcze musi spieprzyć Eric żeby przestał grać. Gość praktycznie w defensywie nie istnieje, każdy pojedynek przegrany, a co drugi mecz jak gra to popełnia motorkiem błędy. Może czas dać szansę Umtitiemu cholera chyba gorzej nie będzie. Xavi dzisiaj się nie popisał że zmianami, nie rozumiem dlaczego słaby Busi jest dalej podstawowym zawodnikoem
4
Traore nasz najlepszy zawodnik, patrząc na Torresa to jednak Dembele na drugim skrzydle powinien grać te ostatnie pół sezonu w Barcelonie, nie mamy tu niestety wielkiego wyboru. Torres jako napastnik również się nie sprawdzą na ten moment, chłopak potrzebuje czasu.
1
@Magicc89PL dość zaskakujące stwierdzenie mając Gaviego , Araujo czy nawet Traore który do 50 minuty gryzł trawę
7
Garcia dzisiaj najlepszym zawodnikiem Espanyolu i to nie pierwszy raz tyle nam daje, nie rozumiem czemu nadal dostaje szanse. Xavi dzisiaj też nie pomógł, jak można było zostawić nic grającego Busiego a zmienić najlepszego na boisku Gaviego
4
Eric Garcia powinien już dawno spaść w hierarchii , tyle szans dostał chłopak i dalej statystuje zamiast bronić. To co zrobił to jakiś dramat , mogło by go dzisiaj praktycznie nie być. Nie podobają mi się również zmiany, zszedł Gavi najlepszy na boisku i deJong który również grał nieźle. Zzza to mamy bardzo słabego dzisiaj Busiego i Pedro który chyba ma najwięcej strat. Po tak dobrym meczu z Atleti , stracimy to co zdobyliśmy.
2
Marzy mi się w końcu zmiana w naszej linii pomocy, deJong-Pedi-Gavi. Niestety nie zapowiada się żeby Busi wkoncu usiadł na ławce. Rozumiem że jest ważnym zawodnikiem w kreacji ale jak spotkamy się z drużyną ofensywna i grająca szybką piłkę to Busiego nie ma. Powinniśmy już przygotowywać się na zmianę, Busi od dawna już nie domaga szybkościowo i młodszy nie będzie. Chciałbym zobaczyć deJonga na tej pozycji w 10 meczach i od 11 meczu można oceniać gościa czy zapewni nam to co dawał w Ajaxie
0
Dembele to zagubiony zawodnik, jego wybujałe ego jest największą blokadą. Na boisku mimo ogromnego potencjału nie robił różnicy, a liczby to potwierdzają. Taki jeździec bez głowy, coś szarpie ale nic z tego nie wychodzi. Patrząc na niego mam nie odparte wrażenie że gość za bardzo ni dojeżdża z myśleniem i odpowiednią interpretacją tego co się dzieje.
1
Szczerze mówiąc jeśli tak będzie grał, to Dembele nawet gdyby przedłużył kontrakt byłby tylko zmiennikiem. Adama nie dość że daje więcej w ofensywie to i uczestniczy w rozegraniu, a co najważniejsze również wspiera defensywę. Za wcześniej żeby mówić o udanym transferze ale gęba się cieszy
1
Mecz na jaki czekałem. Nie dokonca wierzyłem w Xaviego a bardziej w jego dotychczasowe doświadczenie, ale od pierwszych tygodni przejęcia Bar elony było widać różnicę. Brawo Xavi , brawo drużyna, mimo nadal wielkich braków w składzie dzisiejszy mecz pokazał że możemy rywalizować na wysokim poziomie.
15
@Czarny_ck najsłabszy jest twój komentarz, kompletnie nie czytasz gry skoro piszesz o takich zmianach.
3
Holendrzy już chyba tak mają że uporczywie bronią rodaków. Koeman doprowadzilby nas do walki o utrzymanie w lidze. Xavi poprawił taktykę, linie graja bliżej siebie , nawet pomysł Koemana z Luukiem , Xavi wykorzystuje o niebo lepiej. Patrząc na naszą sytuacji finansowo kadrową zmiana jest odczuwalna w każdym aspekcie, zaczynając od samej gry, taktyki czy pomysłu na drużynę
3
Nie widzę najmniejszego sensu Nie korzystać pracownika któremu się płaci. Dembele powinien być traktowany jako plan B, czyli przy zdrowej ofensywie siedzi na ławie i wchodzi w razie potrzeby. Czy też w sytuacji odpoczynku ofensywnych graczy ,wchodzi Dembele. Głupotą byłoby odsunięcie go od składu, nacisk nie pomógł, okienko transferowe zostało zamniete więc należy go wykorzystywać
3
Skoro i tak klub musi opłacać jego pensje, to niech zapie...... na boisku jak tylko ktoś wypadnie z pierwszego składu.
0
Mam nadzieję że Barcelona się wykaże kosztem negocjacyjnym. Arsenal na zawodniku tylko traci wiec tu powinniśmy do końca na naszych warunkach grać , ewentualnie pod koniec złożyć symbloiczna ofertę. Co do PSG to tu nie ma skrupułów, albo nasze warunki albo spieprzac. Obecny sezon nie uratujemy a o 4 miejsce możemy walczyć obecną kadra. Jak nie wyjdzie powyższe to Dembele powinien grać każdą mozliwą minute, to że odejdzie już wiemy więc należy dziada wykorzystać.
5
Kupujac takiego piłkarza trzeba mieć nie można mieć oczekiwan że przy końcu kariery zachował się inaczej niż w każdym poprzednim klubie. To że nie mieliśmy się w limitach to też nie wina Dembele tylko złego zarządzania, plus braku sprzedaży obecnych zawodników. W mojej opinii cele sportowe powinny być najważniejsze i po zamknięciu okienka, jeśli Dembele nie odejdzie to powinien grac każda możliwa minutę. Niech pracuje na swoje wynagrodzenie, pewnie i tak przytrafi się mu kontuzja. Za pół roku będziemy mieli go z głowy
1
@poskus tak to jest rzeczywiście na plus. Jednak w mojej opinii w pierwszej kolejności należy zrobić miejsce w składzie. Kolejny temat to kwota , rzeczywiście Morata mógłby być wzmocnieniem ale jako wypożyczony zawodnik , kwota 35mln jest jakimś żartem.
2
Rozumiem że mamy bardzo trudna sytuację kadrowa , ale kolejny szrot nam nie pomoże. Gość jest wart max 10mln , wieczny rezerwowy , w jakim klubie lub lidze jeszcze ma się sprawdzi ? Trochę się zaczynam martwić tymi plotkami bo po sezonie okaże się że mamy kolejnych piłkarzy których nie możemy sprzedać, ile jeszcze , Umtiti , Lenglet , Roberto, Pjanic , Coutinho , Trincao, Depay, Puiq, za chwilę 39letni Alves, Neto, nie wiadomo co z Griezmanem, a teraz dodajmy Morate za 35mln i dramat transferowy ciąg dalszy. Morata nas nie zbawi i nie poprawi sezonu, wiec cholera zachowajmy resztki pieniędzy na rzeczywiste wzmocnienie pozbądźmy się powyższych. Choć raz zróbmy miejsce w składzie.
0
Teraz tylko a w naszym przypadku to aż nie stracić
1
@SeWo77 człowieku to nie FIFA nie kompromituj się
1
@czarek78 tak kłamał, material jest co już udowodnił Xavi w paru meczach. Dzisiaj z Keomanem bylibyśmy blisko miejsc spadkowych z ligi
0
Xavi obudź się, zarówno deJong jak i Pedri do zmiany, skuteczność podań na poziomie 30%, mamy Nico niech wejdzie