2

@zaiks to kolejnym razem oglądaj z uwagą mecz. Skoro napisałeś że Barca w drugiej połowie nie istniała to wnioskuję że coś ciężko na głowę Ci spadło w przerwie albo przespałeś drugą połowę do czerwonej kartki, tu rzeczywiście w 10tkę Barca się cofnęła ina ostatnie minuty Gatefe zaczęła dopiero coś grać

0

Ależ to był kot w Liverpoolu, mimo bardzo wysokiej kwoty cieszyłem się na ten transfer. A później spektakularny zjazd formy. Nie pamiętam drugiego takiego piłkarzy który z cracka stał się głęboką rezerwą. Kompletnie sobie nie poradził, w ostatnich minutach w Barcelonie potykał się o własne nogi. Cień zawodnika , pozostało wyłącznie nazwisko

1

Amatorka goni amatorkę. Najgorszy zarząd w historii za nami. A nie widac w obecnym wielkiego profesjonalizmu, opieszałość w obecnej sytuacji Barcelony nie powinno mieć miejsca. A na każdym kroku się tym spotykamy, obniżenie kontaktów, po 8 miesiącach jedynie u Pique , pozostali czekają , proces jest tak wydłużony w czasie jak budowa elektrowni atomowej. Pozbycie się piłkarzy bez zmian, kolejne wyposażenie Coutinho. Nowi piłkarze znów czekamy na rejestracje bo ktoś na górze zapomina za w pierwszej kolejności należy stworzyć miejsce w budżecie i składzie dla nowych.

2

W mojej opinii zarząd Laporty działa bardzo opieszale z kontraktami. Rozmowy powinny być rozpoczęte z wszystkimi zawodnikami w podobnym czasie z ustaleniem deadlinu. A jeśli dany zawodnik nie zgadza się, informacja powinna zostać podana publicznie coś w rodzaju ,,ze względu na brak chęci obnizenia kontaktu przez Sergio , Alba, Coutinho, Umtitiego( i tu również info ile miał ofert z innych klubów i wszystkie odrzucil) Barcelona nie mam możliwości zakontraktowania nowych piłkarzy. Po takim info kibice mocno zmobilizowaliby wymienionych piłkarzy do odejścia lub zmiany decyzji. A w zamian mamy haos z kontraktem Dembele, rejestracja Torresa , w dobrze funkcjonującym zarządzie tego typu sytuacje nie mają miejsca. Nie ściąga się zawodnika jeśli nie uregulowane są sprawy wewnętrzne, to śmierdzi amatorka . Po sabotażyście Bartomeu nie ma w klubie miejsca na amatorkę

0

@KrwawiaceoczyVEB nie do końca mówimy o całej kadrze pierwszej drużyny, więc 7 rezerwowych plus Barca B. A to że mamy najgorsza sytuacje kadrowa prawdopodobnie w całej Europie to już inna sprawa

4

To nie jest dobry napastnik, przeciętna 9 z niską skutecznością. Rozumiem że przy odejściu Dembele skrzydło mamy zapewnione przez nowy nabytek i luka w środku ma być zasypana Morata. Na obecny moment jest to rozwiązanie latające i chwilowe i oby tak też zarząd to postrzegał. Szkoda funduszy na taki transfer , wypożyczenie ok.

0

@ToJa79 no tak za jedyny 35 mln plus pensja nie dużo niższa niż suma pensjo całej trójki która wymieniłeś

3

35 mln to jest jakiś żart? 29letni napastnik który ma problem aby trafi do własnej szatni. Który zarabia zdecydowanie za dużo. Byłby to jeden z głupszych transferów, oddajemy Messiego za darmo, Griezmana za 40mln a mamy sprowadzić Morate. Dramat

0

Zgniłe jabłko, od początku więcej nas kosztuje niż daje. Nie jest to typ przywódcy na boisku , ani charakteru ani charyzmy, inteligencja boiskowa nie grzeszy, wiec jeśli kasa jest najważniejsza to drzwi otwarte. Błędem było jego sprowadzenie , mieliśmy Mbappe do wyboru ale niestety.

1

To taki drugi Milik ledwo do szatni trafia. Opcją na rezerwę bardzo niską pensja to max

15

Zawodnik który nie przedłuża kontaktu rok przed jego wygaśnięciem ma jeden cel , odejść. Zarząd zachował się amatorsko 3majac kciuki że jednak zmieni zdanie. Przed sezonem powinien być sprzedany lub wymieniony na perspektywicznego grajka, nie wiele w tym temacie zostało zrobione. Wracając do samego Dembele osobiście nie będę tęsknił, wiecej przeleżał kontuzjowany niż grał. Przy jego potencjale ciężko było w nim zauważyć przywódcę, czy mocny charakter a wynagrodzeniem które pobiera jednak wymaga robienia różnicy a nie wiatru. Szarpać owszem szarpał ale to trochę za mało.

2

@Czeski_ja morata jest zawodnikiem Atletico to raz. A dwa to nie wiem co gorsze Morata czy brak Dembele

0

@XTobiX właśnie zwlekał. Zarząd na wysokim poziomie poznaje się po tym że ma przygotowany plan B. Kto o zdrowym rozsądku myślał że Dembele zostanie skoro do tego momentu nie podpisał kontaktu. Przed sezony należało się go pozbyć lub próbować wymienić na innego piłkarza a nie czekać, tak samo jak z obnizeniem kontraktam pozostałych zawodników. Ciężko mi pojąć dlaczego mając ponad 20 zawodników do tej pory rowadzone były rozmowę z dwoma. Jaki to wielki proces dla obecnego zarządu. Negocjacje można prowadzić z wieloma zawodnikami a nie rozkładać to tak w czasie, w końcu tak dramatyczna mamy sytuacje finansowa.

4

Oby to tylko była kolejna plotka. Nie jest to zawodnik pasujący do nas, a co najważniejsze bramki strzela ze spalonego lub co 10tą sytuację. Z taką skuteczności nie poszalejemy

37

Przy obecnej sytuacji , to trzeba eksploatować Dembele do maximum , zero oszczędzania. Jak złapie kontuzje to za chwilę nie będzie nasz problem. To że odejdzie było do przewidzenia , gość ma delikatne problemy z myśleniem.

7

Droga wolna. Dembele nie zasłużył na obecne zarobki kontraktu. Zarząd powinien działać dwu torowo i szukać wymiany za Dembele w styczniu aby jakąś korzyść uzyskać, czy też obniżyć transfer deLighta jest to w ogóle możliwe. Czas szukać innego rozwiazania

1

Czy to dużo czy nie , okaże się w najbliższych dwóch sezonach. Za tą kwotę na pewno nikogo robiącego różnice byśmy nie kupili

0

Skoro jest najlepszym naszym obrona to nie może zarabiać najmniej. Oczywiście w ramach rozsądku. Warto aby klub stworzył siatkę płacową

32

Nie rozumiem nad czym się zastanawiać, jeden jest za darmo na drugiego nas nie stać

2

Eric Garcia z 6 to nie porozumienie , bramka która straciliśmy była po nieporadnej interwencji Erica. Prosta pilka do interwencji zakończyła się różnym. Alba również nie był pewny w obronie a w ofensywie nie dał nic, po czerwonej kartce właśnie po jego nie przygotowanych wrzutkach zupełnie do nikogo traciliśmy czas. Ocena 4 to max w jednym i drugim przypadku.

12

Nic nowego, co pół roku Umtiti i Coutinho mają odejść.

14

@BarcaKings965212 no właśnie przez ten top jesteśmy gdzie jesteśmy. Griezman , Dembele, Coutinho zawodnicy top topów . Czas realnie zarządzać klubem a nie fantazjować.

20

@Peciak zdecydowanie wolę Torresa niż Comana czy Bernardo Silve który nie jest typowym skrzydłowym a juz na pewno nie za gra jako 9. Dodatkowo kto sprzeda Silve, Bruno, Gnabryiego czy Mane za 70 baniek. Zejdźcie na ziemię czas wydawania ponad 100baniek na zawodnika minął. Czas działać i budować na zdrowych fundamentach a nie na fantazjach.

3

DeJong to daj coś więcej od siebie , jestem pomocnikiem za 75mln a wychowakowie Cie już prześcigają

0

@MrCental przepisy nie pozwalaj kolejnego młodziaka wsposcic , wyłącznie młodziak za młodziaka to raz. Coutinho no sorry chłop obecnie w Barcie B miałby problem grą., wrak pilkarza. Zmiana Holendrów słuszna próba, jedyny napastnik na ławce za pomocnika który nie wiele wnosił. To że Luuk jest dramatyczny trudno trzeba było cos zryzyowac. Dla mnie zmiany się bronią

0

@Elczupakabra czas wyłączyć FIFE i zejść na ziemię. Męcz pod każdym względem był na bardzo wysokim poziomie. A to że nie mamy 9tki to inna sprawa. Real nie jest naszym przeciwniekim w tym sezonie i każdy punkt jest ważny. Ten sezon to 4 miejsce na więcej nie ma co liczyć

1

@gaq dwie różne połowy, pierwsza nastawienie jak na spaingu po za asysta z różnego nie dał nic. Druga połowa bardzo dobra , był największym zagrożeniem. Patrząc na nasze zarządzanie w ostatnich latach , to mam odmienne zdanie. Kupujmy tych na których na stać i wprowadźmy politykę płacową inaczej nie wyjdziemy z kryzysu. To Dembele powinien odpłacić się za lata leczenia przy wysokim kontrakcie. Otrzymał propozycję i chce tu grać to niech podpisze, jeśli za mało to droga wolna, aż takiej różnicy nie robi na boisku aby ściągać porty , a co najważniejsze to piłkarz szklanka.

0

@ArcziArtt mam bardzo podobne odczucia , Alba nie wiele obecnie nam daje. Jednak najbardziej zastanawiające są jego decyzję, jako tak doświadczony zawodnik w aspekcie wyczucia gdzie i jak zagrać powinien mieć opanowane do perfekcji. A widzę wrzutki na siłę, kompletnie nie przygotowane i zupełnie do nikogo. Szybkościowo to już nie te lata. Ten Stegen dokładnie, też mam obawy czy przypadkiem nie zagra w środek do pomocnika do którego przyklejonych jest dwóch przeciwników, to że nie broni nic to już całkowita porażka. Neto powinien go zastąpić aby Niemiec oczyścił głowę.

0

@Recha_0684 raczej zabrakło kilera.

1

Remis przed meczem brałbym w ciemno ale po dobrej pierwszej i czerwieni w drugiej jest niedosyt. Dzisiaj zagraliśmy jak drużyna, młodzi ciągną Barcelonę. Szkoda że doswiadczeni nie dowożą, dzisiaj kolejne bardzo słabe zawody zagrał Alba, kompletnie nic nie daje , a bezsensowne wrzutki w ostatnich 10 minutach są podsumowanie jego zjazdu formy. W pierwszej połowie Dembele po za asystą z różnego grał tak jakby mu zie nie chciało, w drugiej połowie największe zagrożenie z jego strony. Na plus , Busi , Gavi 1/2Dembele. Araujo , Pique. Na minus Garcia, deJong , Alba i choć nie wiele miał szans na obronę to Ten Stegen , jeden celny strzał Sevilli, jednak od jednego lepszych bramkarzy świata oczekuje się wybitnych interwencji a Niemiec wpuszcza wszystko co możliwe. Podsumowując dobre zawody mimo braków kadrowych. Brawo Barcelona, brawo Xavi , nie spodziewałem się że w tak krótkim czasie zobaczę różnice w grze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?