Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misiek4st każdy trener patrzył na szkółkę i piłkarze jak Nico, Gavi to wyróżniające się postacie więc Keoman nic wyjątkowego nie zrobił, choć oczywiście szacun że dla im szanse. Jako trener okazał się bardzo słabiutki i zwolnienie to najlepsze co ostatnio klub spotkalo
0
Wresszcie dobra decyzja w Barcelonie.
0
@mindbender84 to nie jest już istotne. 12mln euro to zdecydowanie mniejszy koszt niż to co stracimy przy dalszej współpracy z nim. Samo odpadnięcie z LM to blisko wspomnianej kwoty. Istotne jest to czy Laporta się w końcu obudzi i to w końcu przeanalizuje, przespał Messiego i za chwilę prześpi kolejny historyczny moment.
0
Kolejne kapitalne widowisko nam dzisiaj Rudy zaserwował. Z nim u steru płyniemy w dobrym kierunku nie ma dla nas przeszkód, pędzimy niczym Titanic.
1
Rudy kolejny raz pozamiatał ,, byliśmy lepsi,, ,,nie martwi mnie nasza gra,, powinien wpisywać to jako złote myśli. Keoman 99% osób oglądających Barcelone nie jest zaniepokojona grą , jesteśmy przerażeni i to od dłuższego czasu!!!!
0
@antymadrista1 tak kupmy kolejne gwiazdy, a trenować może dalej kelner.
0
@Lukkkas dobre zarządzanie = podejmowanie decyzji. Jesteśmy w dramatycznym miejscu i należy brać pod uwagę nasze przyszłe wpływy finansowe. Dalsza praca Keomana będzie dla nas dramatyczna w skutkach, już teraz odczuwamy to w budżecie, znikoma ilość kibiców na Camp Nou. Za chwilę musimy znalesc sponsora a nasza wartość przy obecnej grze pikuje. Za chwilę odpadniemy z LM a już tylko będzie kosztowało nas więcej niż zwolnienie Keomana. Tutaj każda zmiana będzie dobra nawet jeśli mówimy o dokończeniu sezonu przy słabych wynikach nowego trenera. Słabszych wyników nie da się już osiągać niż obecnie to raz, mentalnie naszych zawodników nie ma to dwa, pomysłu na grę, taktyki, wypracowanych schematów nie ma to trzy. Szczerze wiele jeszcze można wymieniać od przygotowania fizycznego po dynamikę piłkarzy, a to sorry można wypracować z drugoligowcami a nie z zawodnikami z takim potencjałem który mamy. Więc nie ma już odwrotu, chyba że obecny kapitan tonącego statku ma schizofrenię i myśli że jesteśmy łodzią podwodną.
16
Rozumiem nasze problemy finansowe. Ale czy ktoś tam analizuje to że dalsza praca Keomana będzie kilku krotnie wyższym kosztem niż jego odszkodowanie za ZWOLNIENIE. LAPORTA CZAS SIĘ OBUDZIĆ, przespałeś kontrakt Messiego a teraz prześpisz największy kryzys Barcelony.
2
@adukla zdecydowanie więcej kosztuje klub jego dalsza praca. Czas to zauważyć bo już robi się za pozno
2
@Gallaret zdecydowanie lepszym był strzał Luuka
0
@tomasthc no nie, reprezentacja ze słabszymi wygrywa, my nie
0
@Macio93 nie ma tam rudego
3
Haha Luuk to bardzo dobre podsumowanie naszego rudego trenera
1
@NeuroN najgorsze jest to że Laporta kompletnie nie analizuje ile już stracił pozostawiając takiego trenera i ile jest jeszcze do stracenia przy nic nie robieniu. Przewyższa to parokrotnie odszkodowanie za jego zwolnienie
0
@Bulos11 kolejni zawodnicy przyjdą i dalej będą średniakami. Może czas się obudzić w końcu zatrudnić trenera a nie kolejnych kelenrow
0
Luuk jest możemy być już spokojni :)
1
Przynajmniej jest sprawiedliwość w tym meczu, Rayo jest lepsze, karnego nie było więc przestrzelone. Z drugiej strony gdzie mentalnie są nasi zawodnicy gdzie nikomu nic nie wychodzi gubią się we własnym dryblingu, przestrzelamy w najprostrzych sytuacjach. A co najgorsze pozostanie Keomana zdecydowanie będzie kosztowniejsze niż zwolnienie ale nasz prezydent chyba nie bardzo potrafi to przeanalizować.
1
@ramon59 kosztowniejsze będzie nie zwolnienie Keomana już chyba nie powinno być co do tego wątpliwości. Dalsze zwlekanie tylko potwierdza ze Laporta to nie będzie nasz zbawiciel
1
Obraz nędzy, tu nic nie funkcjonuje, my nie jesteśmy przygotowani do sezonu, nie ma szybkości, dynamiki. Czy nadal ktoś ma wątpliwości że pozostanie Keomana będzie kosztowniejsze niż jego zwolnienie?
1
Tutaj nie ma żadnego zgrania, zastanawiam się co oni ćwiczą na treningu. To nie gra, to jest szarpanina, proste nie wymuszone błędy. Szybkości brak, zwrotności brak, ustawienia nie ma, taktyki nie ma. Trzeba się zastanowić czy z Keomanem nie stracimy więcej pieniędzy niż zapłacenie za jego zwolnienie.
0
Niby nie da się już gorzej grać a tu proszę
11
@headhuntersFCB większej bzdury nie można było napisać. Jedyny pomocnik który coś dawał na boisku to właśnie Busi. Można go krytykować za wiele ale nie za dobre mecze ktore zalicza po ostatnim zgrupowaniu Hiszpanii. Skoro Ansu według Ciebie 4 to ile mial otrzymać Depay który więcej stracił niż zyskał. Odrobinę obiektywizmu.
0
@rutek71 w końcu Holender no i lepszy od Neymara :) co tu się dziwić, rudy wie co robi haha
0
@masik86 to taka ruda klątwa
2
Biorąc pod uwagę sytuację klubu, transfer Depaya był bardzo pozytywny. Problem w tym że Koeman chce zrobic z niego gwiazdę a to jest poprostu solidny grajek który różnicy nie zrobi. Potrafi zagrać kombinacyjnie i tu trzeba chłopaka rozwijać a nie oczekiwać fajerwerków. To nie jest zawodnik pokroju Fatiego czy wiecznie kontuzjowanego Dembele(mówiąc o potencjale). Depay będzie pomocny, tylko musi zejść na ziemie.
3
Stały manewr rudego. 4 mecze na a w piątym meczu 15minutowa szansa z wielkim rozczarowaniem że nie zrobił zawodnik różnicy. No tak się nie da.
19
Nie oszukujmy sieć, Depay nie był i nie będzie gwiazdą. Gość odbudował się w lidze francuskiej i może być solidnym piłkarzem ale przestańmy go budować na gwiazdę. Rudzielec go traktuje jak Messiego przy którym on nawet nie stał. Szczerze mówiąc przy zdrowych Fatim, Aguero, Dembele to właśnie Depay ładuje na ławce, choć wiemy że rudzielec ziomka nie zdejmie.
0
18 latek z 70 meczami w sezonie. To było bardziej niż prawdopodobne, a koncowka zeszłego sezonu gdzie grał już na oparach i tak Keoman nie dał mu odpocząć. Takiego młodego zawodnika trzeba poprowadzic a nie wykorzystywać do ostatnich sił. Druga sprawa czy, nie czas zmienić coś w naszym sztabie medycznym, mamy ciągły szpital, coś tu nie fulcjonuje.
3
Z Keomanem jesteśmy na dobrej drodze do miejsca w lidze po za pierwszą 5tka. Gość nie wie co to taktyka, a zdolność odpowiedniego reagowania to już czarna magia. Szanuję rudego za grę dla Barcelony ale jako trener to chodząca porażka.
1
@pienaar mało się chłopie ogarniasz. Jeśli już chcesz porównać to przy podobnych warunkach. Real dzisiaj grał defensywnie zagęszczając tyły, z kolej Barca atakowała i tym samym była mocno otwarta, przy takiej grze zawsze skrzydłowy będzie miał swobodę i przestrzeń. My nie mogliśmy grać kontra, Fati miał obrońcę na plecach, nie miał miejsca na rozpędzenie się itp. Więc o czym ty piszesz