7

Nie ma argumentów za Keomanem, została tylko naiwność u nie których.

0

@kks1986 przeczytaj tekst, masz napisane 3 wygrane 3 remisy. Chodzi tu tylko o czytanie ze zrozumieniem tu nie o wyniki chodzi. Nie ma już argumentów za Keomanem tylko ślepota i naiwność została

8

Nie martwił mnie jego transfer, ciężko mi było zauważyć ten ogromny talent jaki mu przypisano. Siła fizyczna fakt, instykt na boisku fakt, no i fakty się skończyły. Chciał kasy, to ją ma i czy się rozwinie czy nie to już zupełnie bez znaczenia.

0

Po co doświadczenie, po cholerne dobry i uznany trenere. Trza postawić na kolejnego ogórka zwiazanego z klubem. Oby to tylko plotka

3

Xavi w pierwszej kolejności powinien objąć Europejski klub, nabrać doświadczenia na wyższym poziomie, na ten moment to trener na Barce b a. Martinez trener reprezentacyjny w klubach nie wiele ugrał, Belgia mimo wielkiego potencjału nie gra nic ponad, bez sukcesów od wielu lat. Osobiście upierałbym się przy trenerze Ajaxu, ten Hag gra nowoczesną piłkę, szybkość, wymiana krótkich podać, styl zbliżony do naszych najlepszych czasów. Drugi to Conte który jest większa gwarancja sukcesu niż wszyscy pozostali, ale to mocny charakter który często wchodzi w konflikty z zarządem.

0

@Tomix_83 i odwrotnie żaden piłkarz nie pomoże jeśli na ławce ma się bardzo słabego trenera.

3

@Gacu95 no tak nie ma co oczekiwać że taką wielka drużynę jak Cadiaz powieziemy. Nie ma co oczekiwać gry, taktyki, wypracowanych schematów. Wszystko wina pilkarzy

0

@korn234 to akurat jego uroda :) ale fakt większego dramatu nie było w Barcelonie, Keoman osiągnął dno. To jak wygląda obecnie Barcelona jest daleka do formy z męczy z Bayernem i historycznej przegranej 8-2

0

@Barcelonista94 a może w końcu ktoś się ogarnie i zrozumie że tu nie o zawodników chodzi

3

Keoman nas doprowadzi do rozpaczy w tym sezonie. Niestety wyniki sportowe to nie koniec, następstwa takiej gry są większe, za chwilę na biletach klub będzie ledwo zarabiał na koszty. Sponsorzy raczej z wielką suma nie wyjdą na kontraktach widząc takiego kocura marketingosego jak Luuk de Jong. Dramat a będzie jeszcze gorzej

2

Kolejny mecz Luuka, zastanawiam się może Keoman z nim sypia, gość nie łapał się na ławkę do Sevilli, u nas gra w pierwszym. Zdecydowanie lepiej było postawić na każdego innego zawodnika np. Coutinho czy Puiga który gra raz na 4 mecze i wpuszczany jest na ostatnie 20 minut gdzie heroicznie gonimy wynik. Naprawdę już lepiej zagrać bez typowego napastnika i jednym dodatkowym pomocnikiem. Dzisiaj gramy kolejny raz w 10 i pół na 11. Brawo Keoman, gość sam się pogrąża nie trzeba mu nawet pomagać.

1

@SirChuck tak no poważnie to wolę Roberto na boisku zamiast Luuka, nawet jeśli miałby grać jako napastnik

0

@fenix1983 Coutinho nie wrócił wczoraj po kontuzji, każde leczenie ma swoje etapy i na grę na pełnych obrotach dostaje się zielone światło przed pierwszym możliwym powalniem na mecz. Dramt

1

Keoman widzę że mocno chce podbudować Coutinho wrzucając go na ławę przy tak dramatycznej sytuacji kadrowejm. Jak można w kolejnym meczu stawiać na Luuka skoro z nim gramy w 10. Sorry ale nie mam już nadziejo przy tym trenerze

35

Zdecydowanie postawił bym na Pique w ataku zamiast Luuka, Gerard zjada go na śniadanie umjejetnosciami mimo że to obrońca

10

Bardzo dobry artykuł, w pełni się zgadzam. Barcelona w karierze Keomana jest kolejnym przystankiem potwierdzającym jego minimalizm, który wprowadził po raz kolejny. Holender nie ma żadnej wizji.

1

@Woland10 tu nie chodzi o mistrzostwo tylko nawiaznie jakiejkolwiek gry.

0

@Magicc89PL jeśli ktoś pierdół... Swoją robotę i najprościej mówiąc jest w tym przeciętny należy go zwolnić. Barcelona nie jest domem spokojnej starości.

0

@karolek981 trzeba będzie się z tym pogodzić. Oby jednak nikt związany z Barcelona nie godził się z brakiem ambicji

0

@czarek1988 poczekamy zobaczymy, patrząc na grę gorzej być nie może. Dlatego należy spróbować

3

@Laser każdy widzi jaka jest kadra, ale to nie daje usprawiedliwienia do nijakiej gry, braku taktyki, pomysłu,, wypracowanych schematów. Oglądaj Barcelony widzę zagubionych gości którzy kolejny krok stawiają intuicyjnie a nie dlatego że zostało to przetrenowane

0

@Jeremi tak ale Klopp do nas nie przyjdzie. Patrząc na możliwości to może być najlepsza opcja. Trener Ajaxu też byłby opcja, grali swego czasu niesamowicie, szybki nowoczesny football.

1

@Zagorzały Fan F.C.B uważam że się mylisz. Potrzebujemy trenera który potrafi poukładać ten burdel który potrafi taktycznie ustawić zespół, inaczej ten sezon może być dramatyczny. Messi Keomana nie uratuje tu trzeba takiego Conte który ustawi odpowiednio drużynę na taki Bayern który obecnie jest o niebo lepszy. Zobacz jak grał Inter i jaki miał skład, na początku nikt nie wierzył że mają szansę wygrać ligę.

1

Pirlo to jakiś żart, tu należy postawić na prawdziwego trenera a nie wynalazek. Jedyny to Conte, trener z prawdziwego zdarzania lecz z trudnym charakterem. Martinez to znak zapytania, mimo bardzo dobrego składu Belgia nie agrała nic ponad. XAVI to wielka nie wiadoma, chyba za wcześnie. Pozostalym należy podziękować. Czekam na Conte.

1

@ryba84 to że tak gramy to zasługa trenera, na kadrę to może narzekać San Marino czy Granada a nie Barcelona gdzie kadra jest okrojona ale nadal konkurencyjna. Oczywiście że nie jesteśmy w jednym rzędzie z Bayernem, City, Chelsea, Live czy PSG ale zaraz za nimi, obecna kadra daje możliwość na rywalizację a nie na narzekanie jak to źle jest. Tu należy reagować bo przy obecnej grze a bardziej jej braku za chwilę stadiony będą całkowite puste a sponsorzy się zawiną.

2

Taka Grenada każdego naszego młodziaka bierze w ciemnio więc tego typu wymówki mogą działać na Bayern a nie średniaka z ligi. Ignorancja poziom hard, z każdym kolejnym wywiadem widzimy jak to trener nasz wspaniały jest, cholera tylko przez tyle lat nic nie osiągnął z żadną drużyna, a to ci dopiero. Keoman piłkarsko zatrzymał się w latach 90 niestety 30 lat później piłka jest na innym poziomie. Jedynym jego sukcesem jest to że nie ma wielkiego wyboru na rynku, wolny jest jedyny Conte którego zapewne nasz zarząd nie bierze pod uwagę bo przecież jego przeszłość nie jest związana z Barcelona. W mojej opinii Conte poukładałby ten burdel, pozostali wielcy trenerzy są nie osiągalni.

1

@huberto286 pewnie to że przynajmniej próbowano coś zmienić. Jeśli akceptujesz brak stylu, brak pomysłu, to polecam przezucic się na naszą ekstraklasę, nie będziesz musiał czytać komentarzy slusznie krytykujących trenrra

0

Komentarz usunięty

4

To co powiedział jest nie dopuszczalne, motywacja zawodników poziom hard. Rudy jest idiota i na dzień dzisiejszy największym zlem

0

@Laza tutaj Fati i Dembele nie pomogą. Żaden zawodnik na rynku nie pomoze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?