Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetnie że 3 punkty. Martwi mnie jednak brak progresu naszego trenera. Bazujemy wyłącznie na indywidualnościach, formacje są zagubione, nie ma automatyczność. Wyglądamy na drużynę która zaczyna że sobą grać. Oby kontuzje nas oszczędzały bo Keoman drużyny nie stworzy więc te największe indywidualności muszą ten sezon dowieść.
1
Puiga musi uciekać z Barcelony ale zrobić to z głową, liga włoska jest zbyt fizyczna na tego typu gracza. Powinien szukać drużyny w Hiszpanii, Portugalii lub Holandii. Chłopak potrzebuje minut żeby rzeczywiście po roku można powiedzieć czy coś z niego będzie czy nie. Już stracił 3 lata w Barcelonie, za chwilę bedzie za późno.
0
@Tridente2015 właśnie bardzo ogólnie o tym wspomina, żadnych szczegółów, więc nie wiem co ci się kłóci
2
Historyczny moment był wtedy kiedy oddałeś najlepszego zawodnika w historii klubu za darmo!!! Pedri dopiero się rozwija i zaczyna karierę, za szybko traktuje się go jak przyszło gwiazdę co nakłada na niego dodatkową pensję. Dajcie chłopakowi spokojnie się rozwijać bez przyklejania na siłę łatek,, gwiazda,,. Poprzedni zarząd już takie błędy robił dla nich każdy w drużynie był gwiazda i tak im płacił.
0
Najgorszy w historii, tak się zapisze. Powinien odpowiedzieć prawnie i fianasowo za obecny stan klubu. Z jednym ma jednak rację, Laporta nie wybiera żadnej drogi, brakuje konkretnych decyzji, nie tylko pozbywanie się zawodników, ale np sprzedaz Corporate w obecnej sytuacji Barcelony było by niczym zbawienie, a teraz nie ma chętnego.
3
Bardzo dobra wiadomość, choć czekam na informacje o jego wynagrodzeniu z nadzieją ze Barcelona zmieniła politykę wynagrodzeń. Pedri może być nasza przyszłością, jednak na dzien dzisiejszy to solidny grajek bez fajerwerków. Trzeba mu dać przestrzeń na spokojny rozwój.
0
Pytanie o jakim wynagrodzeniu mowa, już od dawna czekam na informacje o nowej hierarchii płacowej, dużo niższej niż dotychczas. Młodziak jak dostał więcej niż 2mln euro netto rocznie to rzeczywiście nie wiele nauczyły nas błędy poprzedniego zarządu.
0
@LatajacyHolender ok, tylko rolą trenera jest właśnie praca nad ustawieniem a szczerze mowiac ciężko to zauważyć. Mamy drugi sezon z Keomanem i nasze formacje są zagubione, a Holender nadal szuka odpowiedniego ustawienia. Zmiany widzimy co 3 mecz, kto w taki sposób gra? Nasza gra jest haotyczna a zauważasz że duża część reprezentacji to nasi zawodnicy. Garcia, Busi i Gavi i teraz zdrowi Alba i Pedri to 5 zawodników. A teraz dodaj Araujo, Desta po prawej, do pomocników de Jonga i pojawia się pytanie do cholery czemu tak słabo gramy takimi zawodnikami? Oczywiście przód to latanie dziur na ten moment ale również jest do zestawienia, na pewno nie z Luukiem który totalnie jest zagubiony i wolniejszy od mojej babci.
0
@LatajacyHolender tak oczywiście że chodzi o poszczególne formacje i ich ustawienie. To nie obrona Barcelony się boją (co wazne graja też w reprezentacji) tylko Keoman ustawia formacje za daleko od siebie formacja jest za głęboko ustawiona. Nie stosuje pressingu i nie zawęrza gry. To jest dramat że po takich oczywistych meczach i argumentach sypiących się z każdej strony, dalej niektórzy spoglądają w stronę zawodników a nie kolejnych dramatycznych błędów Keomana.
0
@Qaz123 pracuje w dużych korporacjach i audyty są na porządku dziennym, oczywiście w czasie funkcjonowanie jest bardzo ostrożne ale w żadnym przypadku audyt nie blokuje funkcjonawani czy podejmowania najważniejszych decyzji w firmie
4
Powodzenia. Trzeba było przez pół roku przygotować się na różne warianty aby Messi pozostał a nie informacje ze nic nie możemy zrobić. Żaden sponsor nie zapłaci wartości marketingowej z Messim nie mając go.
1
@jamesbond6 jesteśmy aż za bardzo cierpliwi 1,5 roku, to już nie cierpliwość teraz to już głupota jeśli dalej ktoś liczy na Keoman a
0
@Yoshi94 przypomnij sobie który to był sezon Guardioli z pierwsze drużyna?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mezocyklon87 Puyol to gość który zdarza się raz na 50 lat. A Porto tamtego czasu wygrało LM dzięki solidnej i równej każde plus zmysłowi taktycznemu Mourinho. Nie był gwiazda przechodząc do nas, był solidnym pomocnikiem z dużym potencjałem który nie wiadomo czy u nas odpali. Nie oskarzal bym naszych zawodników o brak charakteru, tutaj nie ma pomysłu na grę, piłkarze są zagubieni tak jak i sztab szoleniowy. Pamiętam jak Ryjek ściągał Davida na wypożyczenie bo nie miał nikogo na najważniejsza pozycje w klubie DP i od razu był pomysł jak grać i jak wyciągnąć atuty z poszczególnych zawodników.
0
@Yoshi94 Suareza trzeba było zatrzymać a nie po roku obudzić się i zauważyć że nie ma napastnika w klubie!!! Depay przychodzil jako gwiazda ligi francuskiej, kim jest po paru meczach u Keomana? Co jeszcze?
3
@Mezocyklon87 no tak w sumie Keoman miał gorzej, przecież co to za gracze Messi, Griezman, Fati, Suarez, Dembele, De Jong, Busi, ten Stegen, Pique, Alba, Pedri, Depay. A Deco i Eto topowymi stali się w Barcelonie, trzymajmy się faktów.
0
Dalsze kwestionowanie po ponad roku pracy jest już bez sensowny. Teraz już nie ma co kwestionować, potwierdziło się to czego można było spodziewać się po papierach trenerskich Keomana. Jest bardzo słabym trenerem. Laporta póki co nie wywiązuje się najlepiej że stanowiska, pozostawienie Holendra było dużym błędem.
1
Dokładnie tak, Laporta co raz bardziej się gubi w wypowiedziach. Niestety po Bartomeu najgorszym prezydencie w historii, Laporta zapisze się jak ten który oddał za darmo naszego najlepszego zawodnika w historii. Zarówno on jak i Messi potwierdzili ze nie było innej propozycji że strony klubu, jedyna informacje jaką otrzymał Messi to to że nic się nie da zrobić, klub nie ma pieniędzy i nie mogą zakontraktować Leo w żaden sposób. A wystarczyło wyjść z propozycją!!
1
W roli prezydenta bylo przynajmniej próba naprowadzenia Messiego do myśli o grze za darmo, propozycji poza płacowej która była by kuszaca, np stanowi w klubie po zakończeniu kariery. A tu słyszę ze Laporta nic nie zaproponował tylko informacje ze nic nie mogą zrobićm
1
Nie trzeba szukac kolejnych argumentów na to że Keoman to bardzo średni trener. To widać przy każdym meczu, brak taktyki, schematów, intensywności, to jest jedna wielka improwizacja.
2
Jak dużą przewagę daje umjejetnosc dobrania odpowiedniej taktyka i ustawienie zespołu. Daje tyle że zachwycamy się 18sto latkiem i starym Busim a nie slyszymy po przegranym meczu że trener musi grać mlodymi bo nie ma kim. A LE pokazał że chce grac młodymi i to z wielkim powodzeniem
1
Keoman nie wie co to odpowiednie zarządzanie składem. Większa część ławki u niego nie gra lub ruszy się na 5 minut i 4 mecze przerwy. Holender nadal myśli że gra w Fifę i nie ma tutaj potrzeby utrzymywanie formy meczowej rezerwowych. Przecież w Fifę da się praktycznie 13 zawodnikami cały sezon pograć.
1
Szkoda ze nie można ocenić Keomana, który poprzez swoje cudowne pomysły ustawieniem poszczególnych graczy eliminuje nasze dobre strony. KEOMAN - Mocne 1 a to i tak dużo jak na niego
1
Czas wrócić do Europy i łapać doświadczenie w poważnych ligach
5
Nie wiele odkrywający artykuł, to że szatnia juz się odwrócił od Keomana (oczywiście po za holendrami) można było wywnioskować po odmiennych kierunkach w komentarzach. Na boisku aż za bardzo widoczny jest brak przetrenowanie schematów. Keoman pływa decyzjami, jeszcze trochę i mentalnie ta drużyna będzie nie do podniesienia w tym sezonie. Nie można już dłużej czekać bo wyniki sportowe nie będą jedynymi konsekwencjami.
9
Brawo Pique, dokładnie tak Atleti celowo wpuszczało nas głęboko aby szybko skontrować. Graliśmy tak jak oni chcieli a jedynie Keoman mówi o dominacji w drugiej połowie. Najgorsze jest to że dzisiaj zmierzyliśmy się z Atleti w dołku i bez formy a taktycznie Simeone nas zjadł.
5
Panie Keoman no nadal nie wiem czemu czasami gramy 3 środkowymi. Nie wiem czemu gubimy ustawienie przy 4 obrońcach, nie mówiąc już o ustawieniu z trzema, zastanawiam się czy drużynę takie podstawy trenuje. Nie rozumiem dlaczego nasze krycie jest na radar 5 metrów od przeciwnika, bez agresji i stałego pressingu, czyżby ktoś zapomniał to przepracować? . Nie rozumiem również wypowiedzi o kontorlowaniu meczu gdzie przeciwnik ewidentnie wpuszcza nas głęboko aby zkontrowac, a nasz trener myśli że coś kontroluje, nasza taktyka jest w lesie wraz z zagubionymi piłkarzami. Tutaj nie ma żadnego pomysłu, bazujemy na indywidualnościach, nie ma żadnego progresu a trwa to już drugi sezon. Zarządzanie skladem jest dramstyczne. W jakiej formie będzie Umtiti czy Langlet siedząc na lawce jak będą musieli grać przy kontuzji pierwszego składu. Jaką formę będzie miał Puiq grając co 3 mecz wyłącznie od 80 minuty, gdy przegrywamy minimum 2-0.? To co uprawia Keoman jest jedną wielką amatorką, szacun co zrobiłeś jako piłkarz ale opuść ten klub jako trener bo coś co powinno być wykonaną podstawowa praca (3miejsce w lidze) staje się marzeniem.
0
Czyli nie było alternatywy, szkoda
1
Spokojnie będzie jak podpisze kontrakt