1

@MrCental cała kolejka chętnych

2

Czegos tu nie rozumiem, Pjanic już w Barcelonie zgodził się na obniżkę do 4mln. Został wypożyczony do Besiktasu i tam otrzyma extra 2.7 a my będziemy płacić dalej 4mln. Reasumując jeśli by został, płacili byśmy 4mln netto, a że go wypchalismy to płacimy 4mln netto. Z całym szacunkiem ale ta aktualizacja jeszcze raczej błędnie opisana.

4

Oddanie za darmo najlepszego zawodnika w historii jest największą porażka w ostatnich latach. Podsumowałbym to jako wstyd!

1

@Coutinho007 nie mamy żadnego Larssona, to był kiler pola karnego a nie poprieedolka

1

$Moriba gdyby nie Barcelona możliwe że byś nigdy nie powąchał piłki na takim poziomie. Brakuje chłopakowi rozwagi o szczunku nie ma co wspominać. Za młody koleś żeby dyktaowal warunki, szczególnie że już w tym momencie miał dobry kontrakt.

21

Larsson był kilerem i proszę nie porównywanie go z de jongiem to brak szacunku. Holender jest totalnym przeciętniakiem, rezerwowym Sevilli gdzie strzelił w 34 meczach 4 bramki. Jego wypożyczenie jest tak nie zrozumiałe jak transfery paru Brazylijczyków w ostatnich latach szczególnie tego ostatniego zwolnionego z kontraktu.

0

@Kamil01 o cała pensję za duzo

0

@messi 94 w 34 meczach Sevilli strzelił 4 bramki. Ale to prawdziwy napadzior, tak mówi Laporta haha

0

Prze kot, szacunku Laporta, prawdziwy pitbull pola karnego w 34 meczach strzelił 4 bramki. No takiego rezerwowego Sevill tylko brać i od razu do pierwszego składu. Brawo zarząd nie samowity ruch.

1

Laporta szykuje skad do gry w eliminacjach pucharu UEFA, jest szansa że Barcelona zagra z Polsce. Co za czasy ja pier....

2

@NKing zapomniałeś tylko dodac ze Larsson był jednym z najlepszych napastników w tamtym czasie. De Jong jest rezerwowym Sevilli, rozumiem że Laporta szykuje skład na walkę w eliminacjach do pucharu UEFA

3

Laporta brawo ależ kota sprowadziłeś. Właśnie usiadleś na tej samej ławce co Batromeu. Z tą różnicą ze tego co ratował dupe wszystkim wyrzuciłeś z klubu.

2

Cóż za wymiana. Laporta strcilem nadzieję z tobą na lepsze czasy, robisz z klubu drugi Milan. Nasi rywale dziękują BOGU że mają Barcelone, nie dość że zapłaci ogromne pieniądze za pilkarza to później odda go za darmo a szrot piłkarzy chętnie przyjmie. Brawo taki zarządzaniem i ruchami to będziemy w nie długim czasie bić się o miejsce z Legia bić się w eliminacjach do pucharu UEFA

3

Dodam jeszcze że Barca stała się wśród kibiców na świecie najlepszym przykładem. Trafiłem wczoraj na forum kibiców Milanu narzekającym na transfery, na końcu dyskusji wszyscy zgodnie przyznali, nie ma co narzekać zobacz co za syf dzieje się w Barcelonie. Kolejny komentarz ,, mogło być gorzej, jak w Barcelonie,,. L

3

Nie podoba mi się to co dzieje się z Barcelona. Laporta pozbył się najlepszego zawodnika świata, sprzedał prawego obrońcę z dużym potencjałem i teraz oddaje na wypożyczenie Griezmana który fakt nie powinien nigdy do nas trafić ale z braku ofensywnych piłkarzy przynajmniej go należy dobrze sprzedać

1

75 mln za Olmo, widzę że nie wiele w klubie się zmieniło, dalej proponujemy dwa razy wartość pilkarza. Oby to nie była prawda, nie za taką cenę. A jeśli to prawda, to należy zadać pytanie Laporcie a co z Messim?

4

Nie rozumiem ruchu z Emersonem, gość nie dostał szansy a nasza prawa obrona defensywnie nie istnieje z Destem czy Roberto który niestety wróci do rywalizacji na prawą stronę. Chyba że Koeman z Griezmana chce zrobic prawego obrońcę, szczerze to na tej pozycji dał by nam więcej niż z przodu. Zawiódłem się mocno na Laporcie, przespał pół roku, nie pozbyliscmy się nikogo kto nam ciąży,przy tym tracąc najlepszego w historii.

1

@Breakdrowser kolego to jest bardzo krótkofalowe działanie. Emerson to perspektywiczny młody zawodnik z niska pensja, nasz zarobek na nim to 5mln euro jeśli kwota zatrzyma się na 25mln. W kładzie mamy na kim się skupiać aby wygenerować powyższa kwotę, wystarczy że taki Griezman zejdzie z wynagrodzenia czy Coutinho a Pjanicu nie mówię. Nie sprzedaje się zawodników którzy mogą nam coś dać tylko robi się wszystko aby pozbyć się szrotu. A na dzień dzisiejszy Laporta pozbył się tylko najlepszego zawodnika w historii, szrot został zarabiając takie same pieniądze. Brakuje mi tu zdecydowanych działań, mówiąc o rozmowach z kapitanami ok, ale gdzie rozmowy z całym pierwszym składem i to teraz a nie rozciąganie w czasie. To ten sam proces więc dlaczego tak długo to trwa i czekamy na rozmowy z kolejnymi zawodnikami choć mogłoby się to dziac równocześnie

2

Barca zapłaciła łącznie 15 mln za Emersona plus 20%za ewentualną sprzedaż to gdzie tu jakis sensowny zarobek. Emerson warunkami fizycznymi bije Desta na głowę i defensywnie w Betisie radził sobie bardzo dobrze. Pytanie czy to nie braki Keomana w umjejetnosci odpowiedniego ustawienia defensywy. W obronie gramy dno i nie widzę abyśmy szli ku lepszemu, tego typu informacje również nie zapowiadają polepszenia. Z rudym niestety będziemy walczyć o 3miejsce w lidze i usłyszymy tylko ze obecnie od Barcy nie ma co wiele wymagać.

3

Szczerze mówiąc to Araujo w mojej opinii najlepszy nasz stoper. Jeśli gra wygląda bardzo dobrze jest mocny i szybki jak na swoje warunki. Mam nadzieję że powoli w tym sezonie będzie przejmował rolę Pique. Odnośnie artykuł to straszne pierdoly, Garcia i Langlet to środkowi z naturalna pozycja po lewej stronie i Araujo tu konkuruje z Pique po prawej stronie środka.

0

Mało ambitny chłopak skoro odrzuca PL na rzecz RB Lipska.

3

Rok bez gry dla tak młodego chłopaka może być mocno decydujący w dalszej karierze. Barcelona bardzo dobrze ze nie ugiela się w negocjacjach. Chłopaczek jeszcze nie wiele pokazał żeby krzyczeć o pieniądze. Zapomniał że rozwuj jest najważniejszy a później pieniądze same przyjadę choć już teraz nie ma na co narzekać

0

Żadna to rewelacyjna informacja. Chłop od dwóch lat nie daje nam nic a pobiera astronomiczne kwoty. Jeśli tak bardo mu zależy na grze w Barcelonie niech obniży pensję do 2mln euro netto i walczy o pierwszy skład. Pilkarzom się w dupach poprzewaracala od kontraktów co niestety zafundował nam były prezydent.

0

Najwidoczniej Umtiti zdaje sobie ze zdrowie już mu nie pozwoli wejść na poziom gwarantujący dobry kontrakt finansowy i wykorzysta Barcelone do ostatniego euro, siedząc na ławie. Bartuś załatwił klub na lata z takimi szrotami jak Umtiti

1

@Laza faul slyszny, szkoda tylko że w takiej akcji zrobił prosty błąd z ustawieniem, obrońca musi zawsze być ustawiony bliżej bramki chyba że łapie na spalony. W tej sytuacji Garcia nie dość że wyszedł przed napastnika to os strony linii autowej.

1

Chwała Grizmanowi za walkę w defensywie ale niewiele daje nam z przodu. Zawodnik z takimi umjejetnosciami uważany za klasę światową, zarabiający ogromne pieniądze gra z ofensywie jak zwykły przeciętniak

3

Roberto w hierarchii powinien być ostatnim wyborem a nie pierwszym z ławki. Mimo mojej sympatii do niego to gość nic nie daje w grze.

6

Depay, światełko w tunelu

2

Dramatycznie słabi dzisiaj jesteśmy. Tak czekam kiedy ten Griezman pokaże jakość, jest Walczakiem i chwała mu za to ale za najwyższa pensję w drużynie oczekiwania są większe. Brakuje płynności, szybkości rezegregrania w środku i mocy z przodu, na dobrą sprawę szarpie tylko Depay. Najgorzej w dalszym ciągu wygląda nasza obrona, nasz nowy nabytek dzisiaj jest co róż zjedzony.

0

@Ireneuszp no w sumie tak mistrz PR, klub mu zaproponował wysoka pensję i długi kontrakt a on to przyjął. No oszust jak nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?