0

@Jacento2105 jedyny który robi zagrożenie

0

Jak słabym można być w defensywie, to jest dramat , jeden zawodnik w polu karnym na naszych 4 i bez problemu otrzymuje podanie i ma czas przyjąć. Kto ich uczy krycia.

0

Dobre Xaviego początki ale to już drugi mecz na tragicznym poziomie. Nic nie gramy, za wolno, szybką kontrę to my chyba ostatnio 2019 wyprowadziliśmy.

2

@Harnas2 zgadza się, kupiliśmy defensywnego pomocnika oczekując że będzie ofensywnym pomocnikiem. Może u nas się tak nie gra , ale tak graja nowocześni pomocnicy , deJong idealnie potrafi zabrać się z pilka od defensywy i roProwadzic atak , lecz u nas kompletnie tą drogą została mu zamnieta. Nasz styl musi również ewoluować bo na ten moment jesteśmy zbyt romantyczni , pilka jest od nas szybsza i bardziej fizyczną. Można pogodzić te dwie zmienne i deJong jeśli nie zatracił umiejętności może nam to dać ale na DP.

2

@stone80 tak i zna doskonale filozofię gry Barcelony. Tylko pilka ewoluowała, gra się szybciej i bardziej fizycznie a biorąc pod uwagę to że gramy wysoko i to raczej my atakujemy narażając się nakontry , na tak ważne, według mnie najważniejszej pozycji w Barcelonie , nie może grać wolny zawodnik

10

Jeśli nadal na siłę będzie w Barcelonie wrzucany ma ofensywnego pomocnika to tak się skończy że odejdzie do Bayerny czy innego moncego klubu. Zacznie grać na swojej nominalnej pozycji i będziemy za nim płakać. Nie mogę zrozumieć czemu nadal na DP gra Busi który od lat już nie domaga ani szybkościowo ani fizycznie. Nasza obrona nigdy nie podniesie poziomu nawet jeśli kupimy najlepszych środkowych jeśli DP nie jest w stanie przy kontrach być wsparciem .

18

A może tak czas dać FdJ pograć z 10 meczy jako defensywny pomocnik , na pozycji w której w Ajaxie się wybij i prezentował typ nowoczesnego pomocnika. Ja rozumiem że Busi jest naszym wychowankiem i dal nam bardzo dużo, ale cholera już o 3 lat nie daje a nadal uporczywie 3mamy się lego choć defensywnie jesteśmy z jednymi z najsłabszych w lidze.

1

Wywieranie presji czy nacisku to nic nowego i prawidłowe zachowanie klubu w tej sytuacji. Ale litości kto o tym krzyczy publicznie, Alemany zachował się jak ostatni amator. Sam sobie zabrał narzędzia. A co do samego ewentualnego pozwu , wystarczy że Dembele będzie powoływany i nie ma tematu. Szczerze mówiąc to dałbym mu grać każda możliwa minutę, niech kibice się pokażą co o nim myślą.

1

@Gallaret Katalonia przynosi około 40%PKB Hiszpanii i tu nikt nie odkrył Ameryki mówiąc że o niechęci odłączenia tak bogatego regionu. Tylko nie słyszałem aby król Hiszpanii czy jego przedstawicieli wyszli i powiedzieli, tak doimy Katalonię ,tak nie damy się odłączyć. Tak właśnie zrobi Alemany , jak totalny amator , wywieranie presji nacisku rzecz normalna i należy tak z Dembele postąpić, ale litości nie mówi się o tym publicznie.

11

Alemany zachował się jak totalny amator i idiota, tą wypowiedzią stawia klub w bardzo złym świetle. Nacisk rzecz normalna ale o tym się nie mówi publicznie , dramat

1

@tbas a ktoś mu odmawia wynagrodzenia? Czy klub mu nie płaci?

9

U Fatiego wygląda to bardzo niepokojąco, możemy nie mieć z niego wiele pożytku niestety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Nic dodać nic ująć. To jest dramat w jakim kierunku ewoluowała pilka nozna. W obecnych czasach ze świecą szukać piłkarzy z charakterem. Milionowe kontrakty, pilkarze celebryci, obrazajacy się na każdym kroku, za brak głaskania i czerwonego dywanu wypisują oświadczenia. Dembele nie ma ani honoru ani szacunku. Znając ostateczną propozycję klubu albo się na nią godzi albo pakuje walizki.

0

@Magicc89PL kompromitacja na boisku Basków, kolego o czym Ty mówisz. Za keomana wczoraj było by 4-0 i marzenie o lepszych czasach. Szybko oczekiwania zwiększyłeś po dwóch dobrych meczach. Wczorajszy mecz zagraliśmy słabo ale była walka i reagowaliśmy , zmiana jest a nadto widoczna , nasze formacie graja bliżej siebie , płynnie wyprowadzamy piłkę, intensywność jest na innym poziomie. Chłopie albo g.... wiesz albo potrafisz tylko marudzić, to nie FIFA

1

Odejdzie jedna szklanka , a kolejna już mamy. Nie da się stworzyć drużyny mając nie ustawny szpital. To już od dawna nie jest normalne że praktycznie 5,6 piłkarzy mamy kontuzjowanych a połowa z nich długoterminowo. Który to już raz wraca zawodnik i ma nawrót kontuzji. Dzisiaj nie gramy nic i jedyne na co zasłużyliśmy to najniższy wymiar kary. A patrząc na szpital lepiej abyśmy grali tylko w lidze bo nie mamy kim na inny frontach .

0

@Vintee a co miałby ten słaby trener do kontuzji Fatiego i Pedriego?

0

@kokos_xd przypomina mi Eto z tym odejściem. Przydalby się u Nas

0

Słabiutka pierwsza połowa. Najsłabszy Alves , Busi znów jest dramatyczny, dwie zmiany. Alba również nie domaga, po prawej i lewej Bilbao ma otwartą autostradę. Nasze młode gwiazdy w pomocy dzisiaj też nie mają dnia. Może Nico silniejszy fizycznie i chciałbym w końcu zobaczyć deJonga jako DP.

5

Kibice jedyne czego chce to odejścia Dembele. Ma gość potencjał ale inteligencji nie, a to nigdy niego nie zrobi topowego grajka. Chłop nie ma charakteru a takich nam nie potrzeba, dodatkowo w jego przypadku nigdy nie wiadomo czy jutro nie złapie kontuzji. Klub nigdy nie mógł na niego liczyć.

4

Po 4 i pół roku głaskania wystarczyło odstaiwnie na jeden mecz aby Demebele zaczął płakać. Z każdego klubu nie potrafił odejść w pokoju teraz znów powtórka. Nie chcesz przedłużyć kontraktu to odejdź, a nie kolejne pół roku gość chce wykorzystywać klub tylko po to aby agent zebrał miliony. Wraz z agentem domagają się wynagrodzenia do którego piłkarsko Dembele jest daleki. Szkoda ze nie dodałem w oświadczeniu ile zarobił w Barcelonie będąc nie dostępny, ile razy się spozniej na trening, czy nie stosował się do wprowadzonych zasad. Tu nie potrzeba osiwadczen tylko szacunku do klubu, nie przyjmujesz od 6 miesięcy proponowanych warunków, to co przez ten czas robi twój skąpy agent. Klub zaproponował rozwiązania, nowy kontrak lub odejście w styczniu. Z jednej strony jest pracodawcą który szuka rozwiązania dla problematycznego pracownika a z drugiej pracownik który ma wywalone.

1

Kibice Barce chętnie pomogą wam się jak najszybciej spakować. Aby mieć wymagania należy ku temu mieć również podstawy. Dembele jedyne co pokazał w Barcelonie to kolejne kontuzje.

0

@Tomix_83 bramka owszem ale z asysta to się rozmarzyłeś, wybijał obrońca i tym samym podał do przeciwnika

13

@Cyzix co ty pier.... wlacz myślenie a nie politykę uprawiasz. Czy Ty widzisz nasz skład i możliwości czy za bardzo jesteś ograniczony ?

0

@ZIBI88 nie ten format piłkarzy, Iniesta Xavi Messi to zawodnicy których nikt nie ma i nie wiadomo kiedy tacy się znowu narodzą. Mamy jednak duży potencjał w młodych, Gavi , Pedri, Nico mogą dać nam wielka przyszłość. To są inni zawodnicy nie Iniesta czy Xavi ale również z innymi walorami , jeśli dalej będą się tak rozwijać, pomoc mamy zapewniona na lata. A już dzisiaj F.deJong zaczyna przegrywać z nimi rywalizację.

4

Dobry mecz szkoda przegranej. Mimo ze połowa składu dzisiaj zagrała pierwsze minuty po dlugich kontuzjach czy covidzie wyglądaliśmy naprawdę dobrze. Mecz pokazał również nasze największe problemy , zaczynając od defensywnego pomocnika którego nie mamy, Busi to wolnych rozgrywający, defensywnie go nie ma. Po obronę bardzo dziurawe i praktycznie do wymiany, kończąc na napastniku. Pomoc załatamy obecną kadra , tylko czas zostawić Busiego na ławce, jednak środkowy i prawy obrońca jest nam niezbędny i tu trzeba mocno postarać się o wolnych zawodników z Chelsea. Jedyna mocna inwestycja to dobry napastnik i tu Morata nie jest rozwiązaniem.

3

@gregorio66 a kogo widzisz za nich ? W pierwszej połowie mimo irytacji to Dembele robił najwięcej zagrożenia.

3

@MaxRM a co ty płaczesz? Dobry wyrównywać mecz , dużo emocji , błędy zdecydowały. Mając połowę składu wracającej po długich kontuzjach, covidzie itp to nie można narzekać dobrze widziec że to dobry kierunek i tylko czekać na lepsze wyniki i przyszły sezon . Możemy po ogromnym kryzysie nadzwyczajnie szybko wrócić do czołówki.

3

Pokazaliśmy ze mamy moc mimo wielu problemów. Trochę brakuje spokoju w grze przy wyniku remisowym odkryliśmy się za mocno. Busi dzisiaj udowadnia że jego czas się skończył, pierwsza bramka wyłącznie jego, przy 3ciej jak widzę jego powrót w tak ważnej kontrze to nie dowierzam ze to defensywny pomocnik. Ogólnie bardzo dobry mecz przy naszej obecnej sytuacji.

2

Potencjał ogromny, ale póki co to totalny średniak. Ma przebłyski, potrafi zagrywać kapitalne piłki, niesamowita szybkość. Tylko gość ma problem z koncentracja, z ustawianiem się. W obronie to już dramat więcej przeszkadza niz pomaga. Nie rozumiem również jego ustawiania się przy kontrach , możliwe że to założenie taktyczne Xaviego ale prY jego szybkości powinien być bliski granicy spalonego a nie 10 metrów za pilka i akcją. Na koniec nalezy dodać jego bezczelność poza boiskową, wymagania finansowe to jakiś żart po 4latach ciągłych kontuzji w Barcelonie. Jeśli odejdzie to szkoda , zawsze lepiej go mieć niż nie, wielkiego płaczu jednak nie będzie, nie ma mentalność lidera , nie robi różnicy tak często jak czołowi skrzydłowy i piłkarz szklanka. Nie chcę proponowany h warunków, krzyż na drogę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?