3

Coś pękło w tej naszej grze od paru tygodni. Stacilismy na szybkości, im bliżej bramki przeciwnika tym panuje większy chaos. Te ostatnie podanie lub strzał wygląda dramatycznie. Dembele jest naszym nr. 1 oby został

2

@robertocarlos76 Niemki jak to Niemki lepiej unikać po pijaku

3

Ciężko mi zrozumiem aż tak duży zjaD formy. 3 tygodnie temu rozjeżdżaliśmy Real, parę dni temu ledwo wygraliśmy z drewna że spadku. A dziś rozjezdza nas u siebie średniak Bundesligi. Trochę wsyt tyle dać sobie wrzucić i na tyle sytuacji w tym dwu meczu pozwolić. Dużo dzisiaj było braków, boki obrony dramat i to będzie nasza bolączka w najbliższej przyszłości. Środek obrony mam nadzieję że załata Christensen. No nic zeszliśmy na ziemię szkoda ze kolejnym wstydem w Europie, nlzbyt piękne byłoby wygranie LE w tak trudnych czasach.

2

@MuDali jednak jakąś zazdrość jest skoro to ty wchodzisz na stronę Barcelony.

0

Zastanawiam mnie jedna rzecz, jak to jest ze Chelsea nie uznano gola z Realem za musniecie piłki ręką, musiencie które nic w torze piłki nie zmieniało, a dzisiaj np ewidentnie pilka odbija się w polu karnym od niemca sędzia stoi obok i nie ma karnego. To w jednej sytuacji jest przewinienie a w drugiej nie ma. Ręką to ręką czas aby zasady były jasne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy nasza obrona jakiś strzał dzisiaj zablokowała? Ok sezon i tak wygląda lepiej niż się zapowiadał ale dzisiaj to wstyd, trafiliśmy najlepiej jak się dało, a my jak dzieci we mgle że średniakiem z Niemiec. Który nic nie pokazuje po za walka o konkretami, pressing i szybkie kontry to na nas wystarczy nawet w wykonaniu średniaka. Szkoda miałem nadzieję na dłuższą przygodę w LE

2

@KaJoFCB sam się sprzedaj i opuść ten klub. Będzie to z korzyścią dla wszystkich

1

Mieliśmy tylko jeden strzał w 45 minutach. Gramy bardzo wolno, statycznie. Jedyny Dembele szarpie. Nasze boki obrony dzisiaj dramatyczne, Pedriego również nie widać, Busi defensywnie walczy ale w kreacji nie wiele daje. Ciężko będzie w drugiej połowie, widać od paru meczy zjazd tej nadzwyczajnej formy. Nie oszukujmy się nikt z nas nie myślał że tych zawodników da się tyle wyciągnąć. No nic druga przed nami trzeba wierzyć

2

@ArturS nie wielka masz wiedzę piłkarską patrząc na to co wypisujesz, dodatkowo chyba fifa za mocno weszła.

1

@Przystankers racja, Ter Stegen we wczorajszym meczu był najlepszych zawodnikiem, punkty dzięki bramkarzowi

2

@Kazragore przypominam że jednego karnego zrobił Alves, obrona dziurawa. Więc mona dyskutować kto więcej dzisiaj spierdolil

1

No brawo Langlet, 3masz poziom. Brawo również Xavi, 3majac Alvesa do 81 minuty który nic nie gra i dopiero zmiana na gościa który robi co robi. Wiem że się czepiam ale tak debilnego zachowania nie da się inaczej komentowax

0

@Veysel deJong nie wyglądał źle, ciężko dobrze wyglądać w pomocy jak Nico dzisiaj był tylko ciałem na boisku

1

Walczymy, tylko Xavi niech w końcu otworzy oczy, gramy od początku w 10ciu, Alves gra dziś ja z przeciwnikiem nie z Barca

2

Rozumiem wszystko, ale skoro cała pierwsza połowę Alves praktycznie gra pod przeciwnika, w obronie nie istnieje to co on robi w drugiej połowie? XAVI obudź się, sam się mecz nie wygra a szkoda wysiłku żeby potknąć się ze spadkowiczem. Swoją drogą karny mocno naciągany.

0

Nie dojechaliśmy dzisiaj na boisko. Nie istniejemy, a napewno nie istnieje na boisku Nico, Auba i Alves

0

@Bulos11 mam podobne odczucia

5

Marnie wyglądamy, oby dziś i ostatnie dwa mecze nie zwiastowały spadku formy. Dzisiaj Nico i Aude to nie wiem czy wspólnie dają w meczu jednego zawodnika. Obrona dzisiaj strasznie dziurawa. Wyglądamy jakbyśmy bronili się przed spadkiem

1

@MrCental no tak nie ma to jak fifa :).

6

Jest kluczowy ale należy zachować obrana politykę budżetowa. Jeszcze wiele lat kryzysu finansowego przed Barcelona, za nim wyjdziemy choć częściowo z zadłużeń. Klub nie może uginać się przed zawodnikami którzy nie doceniają jak dużo otrzymali od klubu. Finanse nie są z gumy, Barca musi pilnować wydatków na każdym szczeblu, jeśli Dembele wierzy w projekt zaakceptuje proponiwane warunki. Jeśli nie, odejdzie, wielu odeszło i żałują, nie ma wątpliwości że umiejętności ma nie przeciętne ale głowa nie zawsze dojeżdża więc czy inny klub będzie miał tyle cierpliowsci....

7

@MrCental takie myślenie właśnie doprowadziło Barce do przepaści finansowej. Obraliśmy pewna politykę budżetowa i należy się jej 3mac aby wyjść za parę lat z kryzysu finansowego. Nie ma innego kierunku, nie da się co okienko transferowe funkcjonować w ten sposób, błagać zawodników o obniżenie pensji, lub na gwałt kogoś sprzedać wypożyczyć aby tylko zrobić miejsce dla nowych.

1

@AlphaNumeric a myślałem że dość zrozumiale napisałem. Adama daje odpoczynek Ferranowi, nie mamy innych skrzydłowych, tak w ramach przypomnienia. Depay kontuzja, Fati dostępny za pare tygodni.

4

Mam nadzieję że Xavi da odpocząć paru chłopakom. Ważne żeby utrzymać pozostałych w formie. Za Pedriego dałbym Gaviego, Dembele na lewym a Adama na prawym, Farran odpoczynek. Jeśli będzie dobry wynik to jak najszybciej Busiego zdjąć

0

@Firestone dobrze ze to nie od Ciebie zależy. Wychowanek rzucany na różne pozycje przez wiele lat, jednak ma lepszą pozycje wśród długoletnich kibiców.

0

Na szanse zasługuje, wielokrotnie rzucany na różne pozycje na boisku, wykonywam obowiązki bez marudzenia. Problem był poprzedni zarząd który rozdawał miliony w kontraktach. Roberto nie jest wybitny ale przydatny grajek, jeśli lekarze wydadzą dobra opinie na temat jego przyszłości i ewentualnych kontuzji to warto żeby został oczywiście dużo niższym kontraktem dostosowany do rezerwowego bo taką rolę będzie miał. A co zrobi Roberto to już jego decyzja

3

Sędzia mocno nie równo prowadzi zawody. Z jednej strony faul z drugiej już nie, raz zawodnicy mogą sobie na więcej pozwolić a za chwilę jak w aptece.

0

@stepkovski dyslekcji, dobrze że zauważysz to co najważniejsze. Brawo Ty, będzie odznaka :)

1

@MILOSZ_F22 w jaki sposób? To byłby przekręt jakich mało. Albo nie widziałeś sytuacji albo totalnie leżysz jeśli chodzi o przepisy. Nie da się karnego zrobić bez faulu

3

Nie ma tu karnego. Busi pierwszy wybiją piłkę. Jak z tego gwizdnie to ku... ewidetnie nas przekreca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?