Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jarek771 ale w wypowiedź jest dość skonkretyzowana na real co równa się bezpośrednimi starciami. Ostatni wynik 0-4 mówi sam za siebie. To że Real wygrał praktycznie wszystko co ważne to druga sprawa. Chlopak jest pewny siebie i dobrze, nie ma żadnego znaczenia to co powiedział, niech udowodni to na boisku.
1
Pewnosc siebie to bardzo ważny aspekty, dodatkowo w wypowiedzi piłkarza nie ma złośliwości, wyraził swoją opinię. Oczywiście że dość bezczelna dla kibiców realu i według mnie nie potrzebna no ale cóż nie ma to wielkiego znaczenia. Oby chlopaczyna zapracował mocno na boisku na potwierdzenie tych słów.
0
Czas kogoś sprzedać
3
No to mamy Pana napadziora
0
Oby chłop miał więcej szczęścia niż w Barcelonie
0
@Culé10 no właśnie sprawdziłem bo chyba wrzucasz aby wrzucić. Jest w czołówce pomocników laligi grających najbardziej do przodu, jest w czołówce udanych dryblingow. A mecze oglądam Barcelony od 20 lat i znam na wylot styl gry jak akurat deJong to nowoczesny pomocnik który lubi z piłką się rozpędzić, robił to doskonałe w Ajaxie i robi dalej w Holandii, u nas nie może bo wolimy Busiego i jego ogarnięcia taktyczne. Ale wydaje mi się po twoim komentarzu ze o taktyce nie wiele wiesz to i szkoda mojego czasu
3
@Pawlak1992 a co ma deJong do braku możliwości zarejestrowania nowych piłkarzy? To taka propaganda na miarę PISu. Jak nie potrafisz dobrze zarządzać firma to zwał to na pracownika to on jest winny i nie ma sentymentów. Proszę Cie, trochę ogarnięcia, nie dajmy się na takie niskie loty łapać.
2
@Culé10 jakoś nie zauważyłem żeby deJong do wymienionej grupy należał. A co najważniejsze Xavi tez nie więc twoja teza nie trafiona.
0
Brakuje mi logiki i rozsądku w działaniu klubu. Mamy tak wielkie problemy finansowe a kupujemy za grube miliony Raphinhe i dodatkowo chcemy Lewego. A najważniejsze pozycje do wzmocnienia (przy juz wiadomym pozostaniu Dembele) to boki obrony. Teraz informacje jakie docierają to kibiców, to próba zmuszenia deJonga do odejścia ponieważ klub nie może zarejestrować nowych piłkarzy. Jak można tak działać, w pierwszej kolejności aby coś zbudować to należy przygotować do tego fundamenty, a klub stawia budynek na już stojącym tylko nie potrzebnym. DeJong jak będzie chciał zostać to zostanie i nikt tego nie zmieni, a klub zapomina co to renoma i szacunek. To nie wina DeJonga że jest problem z rejestracja nowych, czy też to że jego pensja tam mocno wzroście, że względu na zgodę w odłożeniu płatności jego wynagrodzenia z ostatnich dwóch lat. Holender grał za 3mln choć w kontrakcie miał 10 więc sorry trzeba było przez ten rok znając sytuację, próbować ją rozwiązywać. A nie kolejny raz mieć nóż na gardle i odpowiedzialność zrzucać na piłkarzy. A w składzie nadal 6 zawodników którzy nie mają miejsca na boisku. Słabo to wygląda.
0
No to mamy obsadzone skrzydła bardzo mocno. Lewa strona Dembele/Fati/Torres/Depay prawa Raphinha/Dembele, będzie moc. W dalszej części liczę na rozsądek klubu i inwestycje w bocznych obrońców. Mamy się też z kim rozstać Umtiti, Pjanic, Miqueza, możliwe że Dest, Dunczyk waleczne serce:), Neto, Puiq. Trochę tego jest
7
Dembele, Raphinha, Fati, Torres, Aube ta piątka w ofensywie zdecydowanie wystarczy, Lewy byłby już luksusem a czy na pewno obecna kondycja finansowania pozwala na luksusy(mamy jeszcze Anze i Blanco mlodzi rezerwowi ktorzy rowniez potrzebuja minut)? Mam nadziej ze klub teraz skupi się na sprzedaży zawodników i sprowadzeniu bocznych obrońców a później liczeniem czy możemy sobie jeszcze na kogoś pozwolić. Nasza kadra obecnie to grubo ponad 30 zawodników, czas na rozsądek
1
Raphinha może być bardzo mocnym wzmocnieniem. W PL wyróżniał się cały sezon a co ważne gość wydaje się mieć poukładane w głowie, a u brazyliczykow to bardzo ważne. Dembele na lewa stronę i mamy niesamowite skrzydła. Czas skupić się na obronie, boczni obrońcy to powinien być priorytet.
2
Według mnie Dembele będzie grał na lewej a Raphinia na prawej. Patrząc na Torresa to jednak jest tu rezerwowym. Teraz pytanie o Lewego który byłby idealny ale nie w tym wieku i nie za takie pieniądze. Jesteśmy w kryzysie i klub musi liczyć każdy grosz, przydałoby się więcej rozsądku.
3
Ciekawe w jakiej kwocie ostatecznie transfer się zamknie. Jednak patrząc na naszą sytucje finansową to należałoby w tym momencie odpuścić 34letniego Lewego. Kwota za wysoka i mamy już bardzo silną ofensywie. Na 9tce może zagrać Auba, Torres i Fati który był przymierzany na tą pozycję. Styl Barcelony pozwala grać bez typowej 9tki a potrzeby mamy inne, nasza defensywa jest tak dziurawa że bez wzmocnień dalej będziemy kulec
7
Lewe skrzydło Dembele, praw Raphinha bardzo mocno to wygląda. W takiej sytuacji Lewego powinniśmy sobie odpuścić, za stary i za drogi. Był pomysł aby na 9tce grał Fati, warto dać mu szanse, jest też Torres, Auba i Depay. Zdecydowanie na kryzys w klubie poradzimy sobie, lepiej skupić się na bokach obrony, to powinien być priorytet.
17
@michal26 75mln za mlodego i bardzo dobrego skrzydłowego to rzeczywiście solidna suma, ale tylko dlatego że Brazylijczyk gra w średniej druzynie. 50mln za 34 letniego napastnika z rocznym kontraktem to już jest zdecydowanie przesadzona kwota, nawet jeśli to Lewandowski. Mamy ważniejsze pozycje do obsadzenia
5
Francuscy obrońcy średnio się u nas odnajdują, warto odpuścić taki transfer. A jeśli to prawda że Koulibaly został zaoferowany za 20mln to nie ma nad czym się zastanawiać. Według mnie lepszy obrońca, bardzo silny fizyczne, z mniejszymi wymaganiami kontraktowymi a co najważniejsze dużo tańszy.
1
Bardzo dobry piłkarz do gry w dziadka i nic po za tym.
1
Przydałby się nam Lewy ale właśnie maksymalna kwota została odrzucona, wszystko powyżej za 34latka z rocznym kontraktem to stanowczo za dużo. Trzeba się skupić na bokach obrony i Bernardo Silvie jeśli sprzedamy deJonga, a wszystko na to wskazuje. Najważniejszym problemem będzie prawe skrzydło jak odejdzie Dembele wiec nr.1 skrzydło, nr.2 boki obrony, nr.3 pomocnik światowej klasy. Napastnik I środek obrony na koniec, ważniejszy napastnik, tylko za 50mln to już można poszukać młodego dobrego napadziora, np. Richardson z Evertonu.
0
Laporta nie zatrzymał kumpla to dobra wiadomość.
5
Nie podoba mi się opieszałość obecnego zarządu i stałe działanie na ostatnią chwilę. Jednak to co mowi Font jest zwykłym pieprze.... zmniejszenie wydatków czyli pensji bo to jest największym problem nie jest zalazne tylko od klub. Mamy druga stronę czyli piłkarz którzy muszą chcieć współpracować a jak widać po wielu zawodnikach takiej współpracy nie ma. Więc jak Font w 100 dni miałby zanotować mniejsze straty o ponad 200mln, zmusić Umtitiego, Pjanica, Neto, do odejścia? Dobre sobie. Skoro miał plan to niech go przedstawi. To tak jak PIS miał plan na Covid, na budowę tanich mieszkań, na elektryczne auta, jak niską inflacja i eldorado w Polsce.
0
Jeśli deJonga sprzedamy za mniej niż 80mln to obecny zarząd może przybić pionę poprzedniemu.
0
65mln to mogło by przejść za czasów Bartusia. Za taką kwotę lepiej żeby chłopak został.
6
Niesamowity zawodnik. Zbyt ważne dla City i prawdopodobnie zbyt drogi dla nas
0
@Firestone nie zabardzo jest na co odpowiadać. Podaj jakieś statystyki porównania. Piszesz o Griezmanie który był ściągnany jako 3cia 10tka i totalnie był zagubiony. DeJong daje wielka jakość i jeśli chodzi o grę do przodu drybling jest wyróżniającym się zawodnikiem, ale ciężko dyskutować z twoim argumentem ze to ,,niewypał,, bo tak. Dodatkowo wrzucanie deJonga raz na 20 meczy jako defensywny pomocnik jest raczej żartem niż mówieniem o szansie na swojej pozycji. Ciężko też oczekiwać że przy Keomanie który mentalnie rozbił drużynę i całkowicie taktycznie roztroil to deJong będzie najlepszy na boisku. Linie grały za daleko od siebie to nie miało prawa się udać. Pressing raczej szarpany więc defensywnie ciężko nadgonić. Ale znów wrócę, jak można z takim argumentem jak niewypał dyskutować. Porównujesz Griezmna który nic nam nie dał do deJonga to już tak wielkie nie porozumienie jak gra Barcelony za Keomana. Dodatków wybacz ale skoro piszesz o braku różnicy w pozycjach pomocników to jest w grubym błędzie. Tu nawet nie chodzi o nasz styl, (a jest to również bardzo istotne) ale w każdej drużynie ustawienie pomocy: defensywny, ustawiony wyżej po prawej,w środku czy bardziej po lewej, ( 10 centymetrow kto w ogole pisze o takich roznicach), bardziej określmy jako strefy za które pomocnik odpowiada, różnica czy bardziej wymagania w ustawieniu w pomocy są kolosalne i każdy zmiana pozycji robi różnicę w tym jak gra dany zawodnik. Tyle
0
@pacior95 dokładnie Griezman przed trasferem już był wiadomym nie wypalem. DeJong to wielka jakoś, gra nie na swojej naturalnej pozycji a i tak daje rade. Oczekiwania w mojej opinii są dość zawyżone, patrząc jak gra w reprezentacji Holandii odpowiadam nam na pytanie gdzie miejsce deJonga.
0
@Firestone kolego czas zacząć oglądać uważniej mecze lub odwiedzić koluliste. Takich bzdur dawno nie czytałem. Masz jakieś dziwne wyobrażenie roli pomocnika.
0
@czarek78 możemy o każdym to powiedzieć w naszej pomocy, jak w kratkę gra Busi, ile razy już chcieliśmy aby usiadł na ławce. Pamiętajmy też gdzie jest naturalna pozycja deJonga. W mojej opinii robimy błąd
1
@StephanosCrushes za wysoko cenisz naszą młodzież, jedynie Pedri to nie kwestionowany pierwszy skład i tu należy zauważyć że gość gubi sporo sezonu przez kontuzje. Gavi to przyszłość ale nadal zawodnik do oszlifowania, jest bardzo waleczny i należy z nim ostrożniej podchodzić bo za chwilę jego organizm powie stop. Busi to już emeryt i to właśnie deJong jest jego naturalnym zmiennikiem, jest to nowoczesny pomocnik który nie dostał szans na swojej pozycji. Szans czyli minimum 10 meczy na pozycji z z rzędu. Jestem przekonany że w Manu zobaczymy najlepsza wersję deJong, pokazywał to już w reprezentacji.
0
@Firestone wytłumaczyć tylko jak to możliwe że on jest nie wypalem? Podstawowy zawodnik od początku sprowadzenia? Grający nie na swojej naturalnej pozycji