Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest bardziej niż zenujace. Gramy najgorszymi drużynami w lidze, aż strach pomyśleć co będzie dalej. Nasze drugie miejsce staje się nie realne, raczej strach o utrzymanie się na pozycji dającą LM
0
To jest tak wolne że chyba pójdę zrobię jedzenie, przebiorę się, może prysznic i jak wrócę będziemy już zbliżać się do 16stki przeciwnika
0
@catalanian09 tak walkę podania i serce. Oglądasz mecz czy śpisz? Jedyny który gra a ty krytykujesz nóż kur
0
Jak to wszyscy już dobrze znamy, walka o wyrównanie, podanie do Alby i piękna wrzustka Alby do bramkarza
2
66 minuta Busi wrzucą na skrzydło, ale robi to tak wolno że nikogo już tam nie ma. No nie da się tego wygrać, niez taką grą. Jedyny walecznu Gavi i robiacy wiatr Dembele to za mało na 11stu przeciwników. Pozostali w Barcelonie to statyści przepłacani statyści
1
To jest ku... jakas patilogia piłkarska. Mój 5 letni syn zagrywa szybciej niż gwaizdy Barcelony. Czar Xaviego prysł, a dodając brak jego reakcji na totalny piach Ferrana i Auby podsumowuje obecny stan rzeczy.
0
@JaCules1211 na ławce nie mamy wartościowego pomocnika. Nico będzie znów zagubiony jak wejdzie. Tu trzeba zmienić Ferrana i Aube bo totalnie ich nie ma na boisku
2
Im blizej bramki tym wyglądamy jak totalnie amatorzy. Ferran kolejny mecz jest chodzącym dramatem, kompletnie nic nie daje w ofensywie po za nie wykorzystaniem większości sytuacji. Naprawdę nie wygląda na zawodnika za 55mln, plus jest mlody ma szansę się rozwinąć. Mamy kompletny zjazd formy, aż ciężko zrozumiem jak można w tak szybkim czasie być na szczycie formy i równie szybko spaść. Do zmiany Ferran, Aube i deJong który musi grać dalej bo nie mamy wartościowego zmiennika do pomocy. O bokach obrony nie wspomnę jest to nasz duży problem nie od dziś i pierwszym do rozwiązania na przyszły sezon. No nic kolejna pełna emocjo do ostatnich minut druga połowa nas czeka.
2
@Macio93 Alves nawet by tam nie doszedł do zawodnika
0
Nie da się co mecz grać tylko jednym skrzydłem. Nie jestem w stanie zrozumieć Ferrana w kolejnym meczu i kolejny raz bezproduktywny. Boki obrony jak zwykle nie ma ich
0
@ramon59 pełna racja, uwielbiam Alvesa ijego charyzmę, ale defensywnie gość nie istnieje. Nie rozumiem jego obecność w pierwszym składzie.
0
@Tridente2015 według mnie wygrany mecz dzięki Ter Stegenowi, jako MVP meczu należy mu się minimum 8, właśnie za niedokładności. 7 to mógłby dostać gdyby jedna bramę wpuścił, sytuacji było mnóstwo.
5
Ter Stegen z taką niską ocena to nie porozumienie, czas otworzyć oczy i docenić wygranie meczu przez naszego GK. Alves po za rozegraniem był gościem na boisku, w obronie totalnie nie uczestniczył, większość ataków po jego stronie która była wolna niczym autostrada. Na koniec Ferran po za asystą nie dał nic, kolejny bardzo słaby mecz. Oczywiście to tylko moją opinia
1
Druga połowa straszna. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Teraz mamy odpowiedź po co nam taki Kessi na przyszły sezone, nie mamy wartościowych zmiennikow. Dużo pracy przed Xavim, 3 transfery konieczne, napastnik, prawy i lewy obrońca. Dodatkowo jeśli Dembele odejdzie to trzeba kogoś kto zrobi różnice na skrzydle, Ferran tego nie zrobi.
1
Totalnie nie mamy bocznych obrońców. Alves w defensywie bardziej przeszkadza niż pomaga.
5
Szkoda ze Xavi przestał rotować ofensywa. Ferran od dłuższego czasu nic nie daje na skrzydle, mógłby w końcu odpocząć. Memphis na skrzydle potrafi grać
0
@S_E_B_A już tych szans miał, albo kontuzja albo za wolny. To już 3 trener i wszyscy jednomyślnie stawiają Umtitiego na końcu kolejki do składu więc jak to jest wszyscy się mylą czy Umtiti nie daje rady ?
1
@gaucho104 ok, to może warto poczekać i zobaczyć jak sobie u nas poradzi, wydawanie wyroku przed czynem jest mało sensowne. Patrząc na poziom naszych środkowych z Umtiti Langlet i Garcia to osobiście kompletnie się nie martwię o jego pozycje numer dwa lub trzy, w zależności czy Pique nadal będzie dawał radę. Numer 1 to bezdyskusyjnie Araujo.
9
Widzę że co artykuł to komentarze znawców niczym wiatr, tam gdzie zawieje. Jeszcze nie dawno zachwyt że w końcu obrońca na poziomie i to za darmo, dziś już dramat, kolejny Langlet. No tak w sumie można tylko narzekać.
4
Musi się podnieść Pique i Araujo bo nie mamy innych obrońców, pozostali to głęboka rezerwą i to max.
2
Najgorszy: chaos w grze, wolna, statyczna gra. Cała obrona dramatyczna, deJong najgorszy w pomocy. Ferran najsłabszy w ofensywie w kolejnym meczu, o dziwo nadal gra od dechy do dechy.
Najlepsze: Dembele i tyle.
2
@michelos z wiekiem
1
@HavertzKai no porostu w punkt. Alba to obecnie głęboka rezerwą a 9tki nie da się na dłuższą metę załatać rezerwowym Arsenalu.
1
@Dominikpiqe ponieważ Alba jakoś Lewy obrońca jest nie widoczny w obronie a w ofensywie bezproduktywny. Jedyne co mu wychodzi to narzekanie do sędziego
5
@wroner czekamy aż obejmiesz klub, aż bije od Ciebie wiedzą szkoleniowa
5
@ghostrafal liczymy wszyscy zecty obejmierz klub, a bije od ciebie wiedza trenerska
2
Dzięki Xavi za motywację u chwilową magie w Barconie. Teraz wracamy do rzeczywistości i ogromnej pracy przed sztabem i trenerem. Wiele do zrobienia. Oby utrzymać się w czwórce
0
Alba zamiast dyskutować, mógłby choć odrobinę dawać Barcelonie w defensywie lub w ofensywie. Nie mamy nikogo w rezerwie a Alba dalej wrzuca do nikogo i nie dojeżdża w obronie.
2
Nasza cała obrona to gleboka rezerwą w każdym solidnym klubie. To w jak prosty sposób przeciwnicy dochodzą do sytuacji to jest zenujace. Alba pcha się do rozegrania i wrzutek a jego skuteczności jest dramatyczna, wiecej korzyści ma przeciwnik. Za pięknie to wyglądało w tak krótkim czasie Xaviego, wróciliśmy na ziemię i to tylko potwierdza ileż mamy dziur i problemów do zaopiekowania. Na przysLy sezon nie mamy boków obrony kompletnie, jest tylko jedne skrzydło funkcjonujące, no i brak napastnika. Oj będzie ciekawie
2
@ViScAAA Ter Stegen a co on miał zrobić w tej sytuacji . To obronę możemy cała wypieprzyć bo i tak gramy jakby bez nich