8

Jak widać wśród głosujących jest sporo obiektywnych, bo ten mecz na papierze jest najlepszy.

1

Tak mów o całym narodzie, bo kilku argentyńskich januszy czasem coś pomarudzi, no geniusz...
To Polacy też są w takim wypadku niewdzięcznym narodem, w kontekście komentarzy nt. Lewego jeszcze ze 3 lata temu.

0

Odstaw te gierki synek.

2

No w końcu ktoś to zauważył, że z tych młodych talentów tylko isco był realną opcją.

0

Nie wiem czy określenie "przeciętny" nie jest przesadzone, ale coś w tym jest, że jeszcze nikt z zewnątrz nie robi pod niego podchodów. No bo sorry, ale ilu młodych zdolnych nam już podkradziono? Dlaczego akurat Alenii nikt nie chce?

3

Obstawiam, że będzie z nami jeszcze przez 2 sezony.

0

Szkoda go.

0

A jak chcesz listę topowych piłkarzy, którym kończy się kontrakt, to tutaj: https://www.transfermarkt.com/statistik/endendevertraege

0

Penis Suarez, genialne XD

A tak na serio, to jeżli Denis chce być podstawowym zawodnikiem za rok czy dwa, to musi robić błyskawiczne postępy już teraz. W przeciwnym wypadku latem będziemy szukać Coutinho czy innej gwiazdy, Barcelona nie ma czasu czekać, potrzebuje pewniaków na już. Trochę przespaliśmy z szukaniem następców Xaviego i Iniesty. Co prawda są Rafinha i Roberto, ale Rafinhę wyniszczają kontuzje i ciężko wierzyć, że jeszcze wjedzie na wyższy poziom albo że w ogóle będzie z niego pożytek większy, a Roberto jest dobry, ale też zdaje się, że czegoś mu brakuje do bycia pewniakiem do pierwszego składu. Nadzieja w młodym Suarezie.

0

Niestety z niego już chyba pożytku większego nie będzie...

2

No i zleciało się kilku zakompleksionych bez jakiegokolwiek dystansu. Myśmy tylko zażartowali z Donka, a bystrzaki powyżej już zaczęły się pultać i zarzucać sprzyjanie partii rządzącej...
Wyjmijcie te kije od miotły wiadomo skąd, bo utknęły tak głęboko, że zaraz Wam wyjdą gardłem.

5

Teraz tak, jak dostał posadkę w Brukseli to się podciągnął. Wcześniej, jak zaczynał premierować, to było raczej cieniutko. Dlatego cytat mi tu pasował, bo mowa o premierze.

2

Nic nowego, tylko u nas się o tym ostatnio głośniej zrobiło, bo opozycja dostała wyjątkowego bólu dupy, tak jakby wcześniej tego nie było...

0

Ale jeśli nie będzie potrafił pogodzić jednego z drugim, to należy go posadzić na ławce, do czasu aż ochłonie. Nikt mu nie każe rezygnować z kariery piłkarskiej.

7

"Mamy jednak takiego premiera, jakiego mamy, który chce podbić świat bez znajomości angielskiego."

Przez chwilę myślałem, że o naszym byłym premierze Donaldzie mówi.

1

No tak, wszystko wina zarządu.. XD

2

Uderzył chyba tylko w tych kibiców przyjezdnych z zewnątrz. Dla tych miejscowych decyzja zapewne była zrozumiała i słuszna.

0

Niech wprowadza Deulofeu, przyda się trochę wiatru, a gorszy od Vidala czy Denisa dzisiaj nie będzie.

0

Cokolwiek byle nie Suarez grający na skrzydle, wszystko będzie lepsze niż to. Liczę na to, iż Valverde da więcej szans Denisowi i Deulofeu, bo im ambicji nie brak, to widać, gorzej z umiejętnościami czy chłodną głową, ale to być może z czasem wejdą na wyższy poziom.

0

"to co robisz na stronie klubu który był dziesiątki lat orężem politycznym?"
Bo jest Polakiem i dla niego te wartości nie muszą mieć takiego znaczenia, co nie znaczy że ich nie szanuje. Beka z Polaków z fcbarca.com, którzy są bardziej katalońscy niż rodzeni Katalończycy i próbują narzucić innymi pogląd na sprawy bardzo dla nich odległe.

13

Niektórym naprawdę ciężko pojąć, że socios z Katalonii mają inne postrzeganie sytuacji niż polscy znawcy z fcbarca.com albo konkurencyjnego BO.
Trzeba to uszanować, bo Oni praktycznie żyją razem z klubem i jest to bardziej "ich klub" niż nasz.

1

On często wtedy kiedy pokazuje jaja w mediach gubi jaja na boisku, taka denerwująca zależność.

1

Thanks Captain Obvious!

0

To nie zasługa TVP, tylko głosowania, bo tak chyba miał być wybierany mecz w każdej kolejce. Ten mecz jest najlepszy w obecnej kolejce i dobrze, że na niego padł wybór, choć podejrzewam, że spore znaczenia miało to, że to w tym meczu oczywiście będzie Lewandowski.

0

No i właśnie tą grą defensywną Deulofeu wygrał w tej rywalizacji na oceny. Zresztą przy ocenie Deulofeu było na koniec takie uzasadnienie chyba, że ocena podniesiona ze względu na pracę w defensywie. W ofensywie obaj zagrali podobnie, dużo chęci i biegania, ale mało konkretów.

2

Polacy z fcbarca.com tak bardzo zdziwieni, bo oczywiście wszystko wiedzą lepiej, a ci socios z Barcelony tacy zaślepieni. Pfff! XD

0

Spamować tagami? Po czym niby rozpoznajesz ze to socios spamowali tagami? Ja głównie widziałem ludzi spoza Hiszpanii, więc jacy tam z nich socios.

0

Ktoś w to w ogóle wierzył? Naiwniaki...

0

Obstawiam Duelofeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?