QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak widać wśród głosujących jest sporo obiektywnych, bo ten mecz na papierze jest najlepszy.
1
Tak mów o całym narodzie, bo kilku argentyńskich januszy czasem coś pomarudzi, no geniusz...
To Polacy też są w takim wypadku niewdzięcznym narodem, w kontekście komentarzy nt. Lewego jeszcze ze 3 lata temu.
0
Odstaw te gierki synek.
2
No w końcu ktoś to zauważył, że z tych młodych talentów tylko isco był realną opcją.
0
Nie wiem czy określenie "przeciętny" nie jest przesadzone, ale coś w tym jest, że jeszcze nikt z zewnątrz nie robi pod niego podchodów. No bo sorry, ale ilu młodych zdolnych nam już podkradziono? Dlaczego akurat Alenii nikt nie chce?
3
Obstawiam, że będzie z nami jeszcze przez 2 sezony.
0
Szkoda go.
0
A jak chcesz listę topowych piłkarzy, którym kończy się kontrakt, to tutaj: https://www.transfermarkt.com/statistik/endendevertraege
0
Penis Suarez, genialne XD
A tak na serio, to jeżli Denis chce być podstawowym zawodnikiem za rok czy dwa, to musi robić błyskawiczne postępy już teraz. W przeciwnym wypadku latem będziemy szukać Coutinho czy innej gwiazdy, Barcelona nie ma czasu czekać, potrzebuje pewniaków na już. Trochę przespaliśmy z szukaniem następców Xaviego i Iniesty. Co prawda są Rafinha i Roberto, ale Rafinhę wyniszczają kontuzje i ciężko wierzyć, że jeszcze wjedzie na wyższy poziom albo że w ogóle będzie z niego pożytek większy, a Roberto jest dobry, ale też zdaje się, że czegoś mu brakuje do bycia pewniakiem do pierwszego składu. Nadzieja w młodym Suarezie.
0
Niestety z niego już chyba pożytku większego nie będzie...
2
No i zleciało się kilku zakompleksionych bez jakiegokolwiek dystansu. Myśmy tylko zażartowali z Donka, a bystrzaki powyżej już zaczęły się pultać i zarzucać sprzyjanie partii rządzącej...
Wyjmijcie te kije od miotły wiadomo skąd, bo utknęły tak głęboko, że zaraz Wam wyjdą gardłem.
5
Teraz tak, jak dostał posadkę w Brukseli to się podciągnął. Wcześniej, jak zaczynał premierować, to było raczej cieniutko. Dlatego cytat mi tu pasował, bo mowa o premierze.
2
Nic nowego, tylko u nas się o tym ostatnio głośniej zrobiło, bo opozycja dostała wyjątkowego bólu dupy, tak jakby wcześniej tego nie było...
0
Ale jeśli nie będzie potrafił pogodzić jednego z drugim, to należy go posadzić na ławce, do czasu aż ochłonie. Nikt mu nie każe rezygnować z kariery piłkarskiej.
7
"Mamy jednak takiego premiera, jakiego mamy, który chce podbić świat bez znajomości angielskiego."
Przez chwilę myślałem, że o naszym byłym premierze Donaldzie mówi.
1
No tak, wszystko wina zarządu.. XD
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_J7WdtSoB8L5nYYTO78x7sTfdnxbDumy3.jpg
2
Uderzył chyba tylko w tych kibiców przyjezdnych z zewnątrz. Dla tych miejscowych decyzja zapewne była zrozumiała i słuszna.
0
Niech wprowadza Deulofeu, przyda się trochę wiatru, a gorszy od Vidala czy Denisa dzisiaj nie będzie.
0
Cokolwiek byle nie Suarez grający na skrzydle, wszystko będzie lepsze niż to. Liczę na to, iż Valverde da więcej szans Denisowi i Deulofeu, bo im ambicji nie brak, to widać, gorzej z umiejętnościami czy chłodną głową, ale to być może z czasem wejdą na wyższy poziom.
0
"to co robisz na stronie klubu który był dziesiątki lat orężem politycznym?"
Bo jest Polakiem i dla niego te wartości nie muszą mieć takiego znaczenia, co nie znaczy że ich nie szanuje. Beka z Polaków z fcbarca.com, którzy są bardziej katalońscy niż rodzeni Katalończycy i próbują narzucić innymi pogląd na sprawy bardzo dla nich odległe.
13
Niektórym naprawdę ciężko pojąć, że socios z Katalonii mają inne postrzeganie sytuacji niż polscy znawcy z fcbarca.com albo konkurencyjnego BO.
Trzeba to uszanować, bo Oni praktycznie żyją razem z klubem i jest to bardziej "ich klub" niż nasz.
1
On często wtedy kiedy pokazuje jaja w mediach gubi jaja na boisku, taka denerwująca zależność.
1
Thanks Captain Obvious!
0
To nie zasługa TVP, tylko głosowania, bo tak chyba miał być wybierany mecz w każdej kolejce. Ten mecz jest najlepszy w obecnej kolejce i dobrze, że na niego padł wybór, choć podejrzewam, że spore znaczenia miało to, że to w tym meczu oczywiście będzie Lewandowski.
0
No i właśnie tą grą defensywną Deulofeu wygrał w tej rywalizacji na oceny. Zresztą przy ocenie Deulofeu było na koniec takie uzasadnienie chyba, że ocena podniesiona ze względu na pracę w defensywie. W ofensywie obaj zagrali podobnie, dużo chęci i biegania, ale mało konkretów.
2
Polacy z fcbarca.com tak bardzo zdziwieni, bo oczywiście wszystko wiedzą lepiej, a ci socios z Barcelony tacy zaślepieni. Pfff! XD
0
Spamować tagami? Po czym niby rozpoznajesz ze to socios spamowali tagami? Ja głównie widziałem ludzi spoza Hiszpanii, więc jacy tam z nich socios.
0
Ktoś w to w ogóle wierzył? Naiwniaki...
0
Obstawiam Duelofeu.