QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
A to numer 7 oznacza, że piłkarz jest nie na sprzedaż? Kurcze, trzeba było go dać Neymarowi.
0
A co za różnica? Wiadomo, że nie odejdzie, bo dostaje coraz to więcej szans na grę.
1
Więcej niż 100 to już przesada, 160 by już była sroga desperacją. Dobrze że go nie kupili, szkoda ze nie kupili nikogo innego.
0
Chyba jeszcze Marlon. Masz tam w tekście link do podsumowania transferów. Wynika z niego, że Barca na kupnie i sprzedaży wyszła trochę na plus w tym okienku.
0
"Neymar to już przeszłość, to co robi i mówi jest bez znaczenia, bo tylko irytuje. "
Aha, czyli najpierw piszesz o nim komentarze, a potem że Neymar to już przeszłość i nie ma znaczenia co mówi? Zdecyduj się chłopie.
"A od teorii spiskowych masz Macierewicza "
Oho, już zaczyna się mieszanie polityki, wyjedź mi tu jeszcze z tematem kościoła. Czy wszyscy ludzie po 30 roku życia stają się takimi januszami?
8
Źle, dlatego że:
1) Transfer Paulinho do pomocy nieprzekonujący, a do tego za wysoką cenę. Nie udało się ściągnąć wysokiej klasy pomocnika. Już kij z tym Countinho, bo jakby dali się skroić na 160+ mln, to też by było niefajnie. Ale czemu nie było planu B i C? Jakby sprowadzili chociaż tego Seriego (podobno jest dobry, ja nie widziałem) to już byłoby w miarę.
2) Posłali na wypożyczenie Marlona, a na Vermie polegać nie można. Jakby kupili tego Inigo Martineza to rozumiem, a tak? Zostaliśmy z praktycznie 3 stoperami, czyli gorzej jak rok temu, bo wtedy był jeszcze Mathieu, który był solidny.
0
A co zarząd mógł więcej zrobić w kwestii Coutinho jak Liverpool nie chciał puścić za zawodnika za grubo ponad 100 milionów (140-160)? Zaoferować 200? No bez jaj.
0
No ale z artykułu wynika, ze Barca przed otwarciem okienka miała wyznaczony budżet na transfery ok. 60 mln, rozumiem że jakby trzeba było, to dodatkowa kasa by się jakoś znalazła, ale wątpię by to było co najmniej drugie tyle, bo tyle mniej więcej by trzeba było dołożyć na Coutinho (uwzględniając już bilans z dotychczasowych transferów).
0
"DLa przykładu wystarczyło nie rzucać fochem na PSG tylko dogadać sie żeby zapłacić 221 mln euro za Neymara i już byłby wykonany pozytywny gest w stronę PSG"
Haha, wtedy to dopiero byłaby draka i płacz, że głupi i zły zarząd idzie na rękę arabom, którzy przecież okradają Barcę z Neymara!
1
Jakbym miał wybrać jednego z dwójki Dembele-Coutinho, to wolałbym Brazylijczyka, no ale lepsze to niż nic...
4
Myślę ze jakby Liverpool był skłonny go sprzedać to ta kasa by się znalazła, ale faktycznie nie ma co winić zarządu że nie dali się skroić na całe 160 melonów. Można winić za brak planu B i C odnośnie zakupu pomocnika wysokiej klasy, no i zwlekanie. Trzeba było łapać tego Seriego chociażby, jeśli faktycznie taki dobry.
0
A ponadto PSG w swojej historii już grało w półfinale CL.
0
Tiaaa, w środku sezonu nagle mieliby być skłonni pozbywać się kluczowego zawodnika. Ciekawe po co?
To aż niesmaczne ze strony mundo wciskać takie naiwne bajki czytelnikom.
2
Szkoda, że chociaż tego Seriego albo Inigo Martineza nie ściągnęli...
0
"zawsze odpada"
A wiesz, że każda passa się kiedyś kończy?
Może Cię zaskoczę, ale w zeszłym sezonie nas rozjechali 4:0, a w rewanżu na 6:1 całą robotę wykonał gość, który teraz gra... u nich.
To nam się upiekło rok temu, a oni przegrali wygrany dwumecz, drugi raz taka sytuacja się nie powtórzy, zwłaszcza ze Oni się wzmocnili.
0
Tak, czytać, jakieś wymysły Sportów, Mundo i innych brukowców...
A później snuć jakieś teorie spiskowe o Neymarze.
0
Wcale nie jest na rękę, bo niby czemu ma być jak zapewne niezadowolenie kibiców wzrośnie jeszcze bardziej, a już teraz nie mają lekko.
0
Nie, ale nie łudziłbym się.
1
Czuję, że będzie nas bolał brak Neymara w tym sezonie... No ale cóż, powiedzmy sobie szczerze, jeśli Messi i reszta nie byli w stanie go przekonać do pozostania w klubie, to nikt by tego nie zrobił, lepszy zarząd też nie.
0
A skąd Ty możesz wiedzieć, że PSG nie wygra LM w najbliższych latach?
0
Nic nowego.
0
Nie wiem jak można wywnioskować tyle rzeczy z jednego zdania...
0
Coś czuję, że będzie nas bolał brak Neymara w tym sezonie... No ale cóż, powiedzmy sobie szczerze, jeśli Messi i reszta nie byli w stanie go przekonać do pozostania w klubie, to nikt by tego nie zrobił, lepszy zarząd też nie.
0
Na początku lipca nie było tematu Coutinho, wszyscy byli skupieni na Verrattim.
0
Coś czuję, że za rok PSG będzie chciało wyciągnąć Griezmanna z ATM, Barca i Real być może też się zgłoszą.
2
"Rui Patricio, na następnym Euro Cię pokonam!" - K. Błaszczykowski
0
Ja bym nie przeceniał jego zdolności. W Anglii to każdy potrafi wiele rzeczy, dopiero jak zmieniają ligę, to okazuje się jakie z nich drewna i patałachy.
0
Suso gra na prawym skrzydle, a nie w pomocy.
0
Ja bym go i chciał i nie.
Jak już ściągać starych zawodników, to właśnie takich, wejdzie z ławki i zrobi różnice. Cena też atrakcyjna.
Ja byłbym w stanie przeboleć przeszłość w Realu i to uciszanie palcem... jeśli strzeli gola Realowi. Niech przyniesie nam skalp białych! To że z PSG to mi nie robi.
Tylko pytanie... Jeśli PSG chce się pozbyć bardziej Draxlera, to czy nie lepiej byłoby jednak skusić się na młodszego Niemca?
0
Ja tylko przypomnę tym wszystkim optymistom w komentarzach, że rok temu Denis w presezonie też grał bardzo fajnie, a potem... potem już grał co raz to słabiej.