QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten sam, przyjmował nauki od Eto'o w jednym z odcinków z tego co pamiętam. Byłem ciekaw czy ktoś go też skojarzy. :D
0
Być może po to by zwolnić miejsce dla zawodnika spoza UE?
0
Przecież Iniesta już poprzedniego sezonu nie wytrzymywał. Obecnie zagranie pełnych 90 minut będzie dla niego wyzwaniem. A do tego trapią go co jakiś czas kontuzje. Nie można na nim tak naprawdę polegać nawet jako etatowym zmienniku do rotacji, takim co by grał na zmianę z Roberto, to fikcja. Warto go mieć w drużynie, ale może co najwyżej wchodzić na ostatnie 20-30 min meczu, o ile kontuzje będą omijać.
0
Jak do Nicei, to może temat Seriego powróci?
86
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_T40PMNGKy13DNGaFABpuHTSyL1iz1TDy.jpg
Nie wiem czy już ktoś wrzucał, ale nawet jeśli, to chyba warto jeszcze raz. :D
7
4,5 od redakcji dla Pique to i tak dużo...
1
Dlatego świetnym pomysłem było ściągnięcie tego Inigo Martineza, no właśnie, było... bo temat upadł.
18
Ja bym dał nagłówek:
"Real spadł z rowerka!"
XD
A tak na poważnie to ich potknięcie przytrafiło się wcześniej niż sie spodziewałem. No ale z drugiej strony, z tego co@BarcaInfo wrzucał na La Rambli, to oni od kilku lat mają problemy z Valencią. Coś jak my z Malagą, albo do niedawna z RSSS na wyjazdach.
7
France national team strikers?
Griezmann
Lacazette
Giroud
Gignac
Ben....
It's Ben Yedder not the bastard who you are thinking about!
złoto z Twittera #Benzema
0
Bartek geniusz, wizjoner!
0
No z Roberto to racja. Ja mówiłem tak ogólnie i bardziej w odniesieniu do piłkarzy Barcy B i młodszych.
1
No właśnie, ale jak pojawia sie temat wychowanków, to wiecznie "hurr durr, zarząd zrujnował La Masię, czemu nie ma nowych wychowanków w pierwszej drużynie?! czemu odchodzą?! czemu nie dostają szans?!"
A no bo zapewne zwyczajnie w świecie większość jest za cienka. A odchodzą, bo w końcu trzeba ruszyć swoją drogą, poszukać szczęścia gdzie indziej.
0
Bo jak ktoś ma medialne nazwisko i jest młody, to nagle na tej stronie wszyscy dostają małpiego rozumu.
4
Pff, to ja chyba mógłbym pracować w takim zarządzie Barcy, bo od początku trąbiłem, że ten Bellerin to przereklamowane szybko biegające drewno. A to za mało by go nakłaniać (wcale się nie kwapił do nas) i jeszcze wydawać na niego fortunę.
37
OSZOŁOM
13
Macie znaffcy swojego Bellerina, wirtuoza angielskich boisk. XD
https://gfycat.com/RaggedAppropriateArmadillo
0
Wątpliwe, są na fali teraz.
0
Jakieś fantazje brukowców rodem z "Faktu" a Wy w to wierzycie...
1
Ojej, jacy delikatni się znaleźli. Zakpić sobie nie można, bo się obrażą. Powodzenia w życiu z takim nastawieniem.
A Pique z piłką przy nodze na połowie przeciwnika jest dla mnie gamoniem, fajtłapą, niezdarą itp., co nie znaczy że go nie cenię jako obrońcę i nie uważam za ogniwo zespołu. No ale co ja będę tłumaczył fanatykom, dla których Pique jest święta krową i nie można o nim nic niepochlebnego powiedzieć. Zupełnie jakbym gadał z tymi oszołomami psycho-fanami Ronaldo z niebieskiej.
2
Jeszcze Pique mógł mu podać, ale gamon wolał się sam kręcić z obrońcami i stracić.
7
Jak lubisz się śmiać z obłąkanych ludzi to tomasza lisa.
31
Gdyby nie ten gamoń Pique to Paulinho mógłby mieć gola od razu w debiucie...
3
Dostał sraczki.
1
Vidal bezproduktywny, jego bym zmienił, reszta okej.
0
Problemy żołądkowe to często dyplomatyczne określenie sraczki, stąd ten żarcik. Bez przesady, że nie przystoi. :P
34
Obsrał się przed meczem? Mięczak... XD
1
Toś Ty chyba Suso w akcji nie widział... Zwłaszcza, że Suso to skrzydłowy, a Nacho obrońca, więc czemu Roberto jako dodatkowy pomocnik (których nie brakuje) miałby osłabiać którąś z pozostałych formacji?
0
No ale jaki sens jest próbować coś skazanego na porażkę? Taka sztuka dla sztuki. Jak już testować nowe pomysły, to takie które mają szansę pomóc w trudnych meczach, a nie coś co nadaje się tylko do klepania ogórków w pierwszych rundach Pucharu Króla.
0
Bo Griezmann powiedział, że nie opuści Atletico dopóki będą mieli bana na transfery, nie ucieknie jak szczur z tonącego okrętu.
A i Barca podobno zadeklarowała, że w sytuacji bana nie podprowadzi im zawodnika (nie wiem ile w tym prawdy).
0
I z tego wszystkiego tylko Busquets i obrońcy mieliby bronić? Daj spokój, za dużo ofensywnych zawodników, to tak nie działa, to nie FIFA.